dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 175
  1. #1

    Domyślnie Stara kuchnia kaflowa :)

    No wlasnie.
    Bardzo mi sie takowe podobaja i wlasnie taka stara kaflowa kuchnie, moze nawet z zapieckiem dla kocurow, chcialabym sobie zamontowac w kuchni nie tylko jako wystroj wnetrza ale i dzialajaca - jako dodatkowe zrodlo ciepla. Jesli ktos mial juz podobny pomysl, to chetnie pocztam rady i wskazowki, lacznie z tym jak taka dzialajaca kuchnie namierzyc

  2. #2

    Domyślnie jak zbudować kuchenny piec kaflowy

    Witam wszystkich chciałbym zbudować " kuchenny piec kaflowy" i prośiłbym jeśli by ktoś miał jakieś plany lu linki do stron gdie można znaleźć na ten temat informacje pozdrwaiam.

  3. #3

    Domyślnie

    google - piece kaflowe + dobry zdun zamawiany pare miesiecy wczesniej
    Ja mam taki


    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  4. #4

    Domyślnie jak zbudować kuchenny piec kaflowy

    Jest piękna gdyby mońa było wyczarować ją ze zdjęcia tak wiem zdjęć jest w google mnustwo ale mi chodziło o jakieś plany, żebym mógł sam ją zbudować w mojej oklicy zdunowie żądają sobie za robocizne od 2000 do 3000 tys. zł. a gzie jesze koszt materiałów

  5. #5

    Domyślnie

    Ta kuchnia wyszla 2000 tysiace (material+robocizna).
    Nie szukaj jakis wielkich firm tylko normalnego, starego zduna. Moj wzial za robocizne 500 zlotych (i tak byl drogi, ale mi sie spieszylo). 1 Kafel - 8.50.
    Powodzenia!
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    Ta kuchnia wyszla 2000 tysiace (material+robocizna).
    Nie szukaj jakis wielkich firm tylko normalnego, starego zduna. Moj wzial za robocizne 500 zlotych (i tak byl drogi, ale mi sie spieszylo). 1 Kafel - 8.50.
    Powodzenia!
    Madd ma racje szukaj starego dobrego zduna tu potrzebne doswiadczenie i fachowa robota nowoczesne metody tu nie zdaja egzaminu Dobre ręce dobra glin piekne kafle i to tylko i az tyle i działa i działa az ci sie znudzi
    CIERPLIWA

  7. #7

    Domyślnie

    Moge tylko powtorzyc to co napisali poprzednicy ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze znalezienie duna nie jest latwe.
    Znalazlam opis budowy innego piec, moze najpier wypobujesz cos takiego zanim zdecydujesz sie na budowe kaflowego http://dom.gazeta.pl/ogrody/1,72079,4499189.html
    i jeszcze lektura do poczytania http://www.ksiegarnia.wysylkowa.pl/i...&c=8&nr=725588

    moze sie cos przyda

  8. #8

    Domyślnie

    ojej przepraszam za literowki

  9. #9

    Domyślnie

    A ktos na forum jakis czas temu nie stawial pieca????
    Czy moze byl to jakis egzemplarz Muratora????
    Zduna nie szuka sie przez ogloszenia tylo pyta sie na wsi. Albo u tych co kafle sprzedaja.
    Ja bym ci polecila mojego, ale to troche drugi koniec Polski
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  10. #10

    Domyślnie jak zbudować kuchenny piec kaflowy

    Rozumiem was, nie szukam firmy odwiedziłem pięciu zdunów bo tyle było w naszym mieście nie były to firmy tylko starzy emerytowani zdunowie do firm nawet nie dzwoniłem ani nie szedłem. Porostu ceny mnie powaliły około 2000 - 3000 tys. zł. i jeszcze musiał bym kupić materiał. potrzebował bym tylko malutkiego planu rzebym miał się o co zaczepić ale za pomoc Bardzo wma dziękuje pozdrawiam

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie KUCHNIA KAFLOWA . Pomóżmy sobie znaleźć inspiracje

    jak budował to niech zdradzi koszta, nawet na priva, jeżeli zbyt tajne/poufne
    ważne też czy z kafli starych czy nowych ... plis ....
    dzięki za wsparcie informacyjne, pozdrawiam !

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Tu się uśmiechnij do Matki kuchnia Matki

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    dzięki, już lecę ...

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bea371

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1

    Domyślnie kuchnie kaflowe

    Witam, pozdrawiam wszystkich -od jakiegoś czasu bezskutecznie poszukuję dobrego zduna w okolicach Rzeszowa>może ktoś budował u siebie kuchnię kaflową i ma namiary na takowego.Za wszelką pomoc będe bardzo wdzięczna

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  16. #16

    Domyślnie KUCHNIA KAFLOWA . Pomóżmy sobie znaleźć inspiracje

    kto zwas pamieta kuchnie kaflowe zpiecem do pieczenia chleba pochwalcie sie

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    agig78

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1

    Domyślnie kuchnia wiejska z prawdziwym piecem

    witam wszystkich
    To mój debiut na tym forum,kupiłam stary drewniany dom, który niebawem przejdzie gruntowny remont, ale chciałabym zachować jego charakter. moje pytanie dotyczy kuchni, mianowicie stoi w niej kaflowy piec węglowy, nie chcę go burzyć tylko wmontować do niego płytę gazową i piekarnik, czy tak się w ogóle da? Myślałam o wyjęciu ze środka co tam jest i wykrojeniu z przodu otworu na piekartnik a tam gdzie jest blacha w stawić blat a w nim płytę gazową, na ścianie przy piecu jest murek a sam piec jest nizszy od standardowej kuchn,i więc nie wiem jak to wszystko zgrać. druga opcja to rozebrac piec zostawiając murek na ścianie i obudowac kuchekę i płytę tak jak sie to robi w kuchniach murowanych a tą obudowę wyłożyć kaflami z pieca i dołączyć do ciągu mebli kucennych . Nie wiem czy jasno nakreśliłam wizję, jestem z Śosnowca, może ktoś mnie wesprze radą.

  18. #18

    Domyślnie KUCHNIA KAFLOWA . Pomóżmy sobie znaleźć inspiracje

    Bezskutecznie szukam tematu o kuchniach kaflowych. Takiego tematu jak np jest temat kominkowy, gdzie ludzie chwalą się swoimi kuchniami albo pokazują kuchnie jakie chcieliby mieć . Jeśli już jest taki temat, to przepraszam za robienie bałaganu, ale ja do niego nie dotarłam.
    W czym rzecz. Kuchnie kaflowe nie są teraz bardzo powszechne i popularne, więc tym bardziej skoro mamy internet, to łatwiej skontaktować ludzi ze sobą, i wymienić inspiracje.
    Postaram się wkleić zaraz kuchnie które z jakiś względów mi się podobają, albo mają elementy które mi się podobają. Liczę, że ktoś zechce się tu podzielic zdjęciami własnych kuchni kaflowych , lub fotkami kuchni jakie kisi w swoim komputerze. ja jeszcze swojej kuchni nie mam więc wklejam inspiracje.

  19. #19

  20. #20

Strona 1 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony