dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 175
  1. #21

    Domyślnie

    Wreszcie udao mi sie to wklejanie
    Mam nadzieje ze nikt sie za nie nie obrazi, bo sa to w wiekszosci zjjecia z netu, niektore od nas z forum.
    Kuchnie sa wybrane, wg mojego subiektywnego gustu, sa ladniejsze i brzydsze, ale kazda ma przynajmniej cos co mi sie podobalo. Jedna z faworytek jest kuchnia szkieletora z naszego forum. Piekna zielona, prosta a jaka "akuratna" ale ocencie sami jak sama szukaam kuchni kaflowej , by sie zainspirowac odkrylam ze wcale nie ma tego az tak wiel jak myslalam, zalem moze komus sie przyda
    pozdrawiam


  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    ta powyżej, to stylistyka raczej
    w albumie kilka, to mix
    a kilka wygląda na autentyczne
    komu to się teraz chce gotować na węglu, czy drzewie?

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    TA BARDZO MI SIE PODOBA





  6. #26

    Domyślnie





    TA TO ATRAPA, ALE JAKA LADNA.

  7. #27

    Domyślnie

    Te to wizualizacje chyba, albo przynajmniej podradowane komputerem wnetrza. Ale bardzo te zielone fajne



  8. #28

    Domyślnie



    A tu na jednym kominie kuchnia i kominek





    kto moze wie gdzie jest cly album z fotkami z tego domu. bardzo mi sie podoba ta kuchnia, i chyba ja sciagnelam z forum muratora a teraz nie moge dojsc do zrodla

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    tu to chyba nie s kafle, ale ogien sie pali wiec jednak to kuchnia, ale kafle chyba "udawane"



    No i jedna z moich ulubionych





  11. #31

    Domyślnie

    wszystkie 46 zdjęć masz zamiar tu wrzucić?

  12. #32

    Domyślnie

    ufff, juz wrzucilam co mialam do wrzucenia.

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    ta powyżej, to stylistyka raczej
    w albumie kilka, to mix
    a kilka wygląda na autentyczne
    komu to się teraz chce gotować na węglu, czy drzewie?
    nie do konca roumiem wpis, ale te kuchnie powyzej Twojego wpisu to raczej nie atrapy czy "stylistyka" ponizej Twego wpisu sa i atrapy
    A khce gotowac pytasz ? Znam takich

    Ale tez znam takich co gotuj w mikrofali, buduja garaze z domem (bo nie odwrotnie skoro garaz z dustanowiskowymgarazem domunuje w bryle a wejscie do domu jest ukryte z boczki i wchodzi sie jakby chykiem, i garaz wydaje sie wazniejszy od domu). Znam tez takich co maja w kuchni laboratorium (tesknota za prac w sanepidzie czy co?)
    W budowaniu domu najfajniejsze jest to wybieranie, kazdy realizuje swoje plany i marzenia (w miare mozliwosci fonansowych) a o gustach trudno dyskutowac.
    Nie mniej dziekuje ze ktos sie zainteresowa kuchennym tematem.
    Pozdrawiam
    - ta co lubi gotowac na zywym ogniu

  14. #34

    Domyślnie

    Akselek, popieram Cię
    Kuchnie i piece kaflowe też bardzo mi się podobają, niestety ich budowa to sztuka odchodząca w przeszłość. Kafle są bardzo drogie a prawdziwego zduna ze świecą szukać. Prawdą jest że rozpalanie i gotowanie na takiej kuchni jest wyzwaniem - zwłaszcza w lecie , ale w takim domu jest specyficzny klimat i zapach. Wiem coś o tym gdyż mam kuchnię kaflową w domku letniskowym i uwielbiamy w niej palić, grzać plecy, szuszyć grzyby etc...
    Zyczę abyś spełnila swoje pragnienie.
    maja

  15. #35

    Domyślnie

    Ja wlasciwie juz prawie spelnilam to marzenie......
    To prawda, zduna trzeba szukac ze swieca, jest ich malo, ale jeszcze spokojnie mozna takiego znalezc. Kafle kwadratowe sa faktycznie bardzo drogie (50 - 70 z za szt a co za tym idzie koszt kuchni bardzo wzrasta) ale kafle prostokatne, tzw kuchenne to okolo 6 z za kafel podstawowy. Oczywiscie rozne formy roznie sie cenia.
    Ale wsrod tych kuchni powyzej, sa takie kombajny, z czescia z plyta indukcyjna, gazowa, z piekarnikiem na prad, a obok tradycyjna czesc kuchni z gotowaniem na ogniu na fajerze.
    ja juz nie poszukuje kuchni, ale wrzucilam te fotki bo poszukiwanie motywacji i inspracji nie bylo proste, wiec moze komus sie przyda to co wydlubalam w necie
    moze ktos sechce dodac jakies fajne kuchnie zeby uzupelnic zbior
    zapraszam

  16. #36

  17. #37

    Domyślnie

    To Twoja? fajna, taka zgrabna i malutka.
    Widzialam j kiedys,potem mi przepadla dzieki,

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Nie moja niestety - poszukaj na forum, jest jeszcze kilka

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał akselek
    wsrod tych kuchni powyzej, sa takie kombajny, z czescia z plyta indukcyjna, gazowa, z piekarnikiem na prad, a obok tradycyjna czesc kuchni z gotowaniem na ogniu na fajerze
    mówiłam, że mixy

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał akselek
    Cytat Napisał Ewunia
    komu to się teraz chce gotować na węglu, czy drzewie?
    A khce gotowac pytasz ? Znam takich
    nie wątpię, że znasz
    jednak pewna jestem, że raczej hobbistycznie sie to traktuje
    na urlopie w leśniczówce na przykład
    bo w codziennej gonitwie, to NIKT dnia nie rozpoczyna rozpalaniem w takiej kuchni, by zupę mleczną ugotować

    a niektóre kuchnie dzieciństwo mi przypominają

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony