dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Usunąłem podłogę z subitu w Lublinie, ekipa z olx, machina podobna jak do cyklinowania na trzy fazy...A może i taka sama

  2. #42

    Domyślnie

    Witam!
    ja również,mam problem dotyczący subitu na posadzce. Otóż podczas remontu mieszkania zerwaliśmy stary parkiet. Subit, na którym parkiet był położony został usunięty mechanicznie, frezarką do betonu. Po tym zabiegu, posadzka została zagruntowana gruntem głęboko penetrujacym i zalana cienką warstwą podkładu wyrownującego, następnie ponownie zagruntowana gruntem głęboko penetrującym. Na to wszystko położyliśmy panele podłogowe. Zapach subitu w mieszkaniu znacząco się zmniejszył jednak po zostawieniu mieszkania zamkniętego na kilka dni można wyczuć go w powietrzu. Subit jest wyczuwalny po nachyleniu się przy listwach cokołowych przy ścianie. Nie wiem skąd ten zapach. Jest taka możliwość że subit wniknął głęboko w posadzkę? Wyczytałem, że można to wszystko zamknąć jeszcze gruntem epoksydowym. Jakiego gruntu użyć. Znalazłem w internecie grunt epoksydowy firmy ciech sarzyna epidian 6011 myślicie, że będzie odpowiedni? No i czy to rozwiąże problem????

  3. #43

    Domyślnie

    Spróbuj tego specyfiku.

    Grunt błyskawiczny
    UZIN PE 280
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Uzin PE 280.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	100,4 KB
ID:	436936  

  4. #44

    Domyślnie

    Jest lepszy od epoksydu?

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirabela Zobacz post
    Planujemy zrobić remont w kupionym właśnie mieszkaniu. Okazało się, że pod parkietem w salonie i na korytażu jest subit. Chcielibyśmy usunąć tę starą podłogę wraz z tym śmierdzącym lepiszczem. Ile to kosztuje i jak porządnie przygotować powierzchnię w takiej sytuacji pod nowy parkiet?
    w Trójmieście 45-50zł/m2 za usunięcie subitu. Parkiet musi być wcześniej usunięty. Po usunięciu subitu podłoże jest równe, może jednak być spękane... A więc najpierw usunąć parkiet i utylizować. Nie gromadzić w mieszkaniu. Do worka a wór na zewnątrz. Sprawdzić podłoże i zdecydować co dalej, jeżeli jest popękane pozapadane należy także usunąć.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  6. #46

    Domyślnie

    Witam, mam ten sam problem z zapachem po zerwanym subicie, czy udało się jakoś Panu zaradzić temu problemowi?

  7. #47

    Domyślnie

    Witam, udało się pozbyć zapachu? Jestem świeżo po pozbyciu się subitu, w mieszkaniu jest bardzo intensywny zapach. Dodatkowo na wylewce pozostały drobne ślady subitu (pojedyncze kropki, czarne ślady jakby po brudnej tarczy). Firma, która wykonywała usługę twierdzi, że to normalne i nie ma czego poprawiać, na to po prostu wylewa się beton. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?

  8. #48

    Domyślnie

    Witam. Udało się Pani uporać z problemem? U nas po 4 latach od usunięcia subitu, zaczęło intensywniej czuć. Chyba smrodek wkońcu przebił się przez wylewke. Najbardziej czuć na styku ścian z podłogą, pod listwami. Ten zapach już mnie prześladuje.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony