dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 53 z 53
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał mcmagda
    A psychicznie będziesz w stanie? ja w zeszłym sezonie zerwałam boczne więzadło, wszystko z nogą już dobrze, ale psychicznie chyba sobie jeszcze z nartami nie poradzę ...
    nie łudzę się , niby staw skokowy jest zabezpieczony sztywną skorupą buta ale nic na siłę... zostaje pływanie w basenie . To też dobra rehabilitacja.
    uwielbiam rąbać drewno...

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof2
    but za 650 zł toż to niewiele więcej kosztowały moje rossignole bandit-y narciarskie. za tydzień zdjęcie gipsu,aż się boję co to będzie. Rozumię ,że na ten sezon narciarski nie mam szans...
    przecież mówię, że jak załatwisz na niego papier,to NFZ zapłaci ok 90%, a jak się zastosujesz do wszystkich rad dobrego fizjoterapeuty, to w końcówce sezonu może zaliczysz jakiś stok

  3. #43

    Domyślnie

    faktycznie jest bardzo duża dopłata, byle do czwartku juz ledwo wytrzymuje tą bezczynność, spieprzyłaby się chociaż pogoda nie byłoby żal człowiekowi. Tak dzisiaj wiało i ciepło żagli pełno na jeziorze a tu tylko patrzyć można. A zony żal...wszystko ciągnie za "dwóch" też ma dosyć . Podziwiam i współczuję...
    uwielbiam rąbać drewno...

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    i jak noga ?

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Miałem 7 blokad + 1* gips + gojenie jakies 2 lata.
    Niby się zaleczyło , a po pół roku krzywo stanałem na schodach i powtórka z rozrywki.
    Na razie jest ok.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    i jak noga ?
    trochę chuda , rozkrecam się. But ortopedyczny-świetna rzecz.Mógłbym odstawić kule ale kolano kuje jak diabli( zdrowe niby) Efekt 2 miesięcznej bezczynności.Noge masuję i wiruję w pralce frani w wodzie z szarym mydłem- świetny sposób.
    pozdrawiam.
    uwielbiam rąbać drewno...

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    to fajnie, ze się rozkręcasz
    A powiedz, do bucika dostałeś dopłatę, czy sam buliłeś ?
    No i dobra frania nie jest zła

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    to fajnie, ze się rozkręcasz
    A powiedz, do bucika dostałeś dopłatę, czy sam buliłeś ?
    No i dobra frania nie jest zła
    no nie buliłem wszystkiego, dopłacił NFZ około 70% but pompowany wysoki z 4-ma zaworami. A jak depnę na gaz to... ludzie uciekajcie z drogi...
    Kurcze trochę wolno schodzi opuchlizna ale ponoć to normalne.
    uwielbiam rąbać drewno...

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    zależy z czego...
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  10. #50

    Domyślnie

    Hej,

    jak u Was wygląda achilles po 8 latach?

    Jestem w 8 tygodniu i Achilles wygląda jak rurka od grzejnika, ma średnicę ze 2 cm. Nie wiem czy to się z czasem zmniejszy, ale boję się że będzie kiepsko jeśli włożę nogę do buta górskiego. Że będzie uciskać. Jak to wygląda u Was? Czy achilles Wam się powiększył?

  11. #51

    Domyślnie

    No i padło na mnie...
    Zerwałem (w 90%) trzy tygodnie temu a teraz właśnie leżę w szpitalu i czekam na jutrzejszą operację zszycia:/
    Przyznaję, że pierwszy w życiu pobyt w szpitalu jest trochę stresujący
    ***** ***

  12. #52

    Domyślnie

    niestety mam to samo. Masakra...

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał arek.szulc Zobacz post
    niestety mam to samo. Masakra...
    Nie martw się, dużo strachu, ale każdy z tego wychodzi.
    Pamiętam jak mi tak pisali inni a ja nie wierzyłem ale w końcu co nas nie zabije to wzmocni
    U mnie dziś mija 9 miesięcy i 9 dni po szyciu ale do tej pory gdzieś w podświadomości mam stracha, żeby znów nie zerwać Choć oczywiście równo pół roku naprawdę uważałem, zero biegania, poślizgnięć, itp.
    No i najważniejsza rzecz to przyłożyć się do rehabilitacji - powoli, bez przesady, ale regularnie i jak najczęściej.
    A i jeszcze jedno - po operacji nie daj sobie założyć gipsu, tylko proś o but Walkera (regulowana orteza). A jak będziesz chodził pierwsze dwa miesiące o kulach to uszkodzoną nogą markuj krok, tak żeby staw kolanowy cały czas pracował - bo jak po trzech miesiącach zaczniesz ostrożnie chodzić bez kul to kolano będzie też miało ciężką robotę przyzwyczaić się znowu do ruchu.

    Ps. jak jechałem na salę operacyjną to dostałem jakąś benzodiazepinę, choć mówiłem że to za słąby "towar" jak dla mnie no i na sali faktycznie pani anastezjolog stwierdziłą, że potrzebuję czegoś mocniejszego i nie wiem co mi dała, ale (chyba) żartowałą, że to fentanyl no i faktycznie czas operacji wspominam miło )) Pamiętam, że nawet kawały opowiadałem i próbowałem poderwać jedną młodziutką blond panią doktor świeżo po studiach, która uczyła się szycia na mojej nodze. Tak więc głowa do góry
    ***** ***

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony