dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79
  1. #1

    Domyślnie Glazurnik Warszawa

    Zapraszam do umawiania się na wyceny .

    http://vadiolglazura.fotosik.pl/zdjecia
    Ostatnio edytowane przez vadiol ; 27-01-2014 o 16:55

  2. #2

    Domyślnie Nie polecam tego glazurnika

    Szkoda ze zginal poprzedni watek z reklama pana Vadiola, a raczej jego antyreklama. Moja opinia odnosnie pracy tego pana jest na czarnej liscie wykonawcow w wojewodztwie mazowieckim takze zapraszam do poczytania a chetnych do obejrzenia u mnie w domu tego co zepsul.

  3. #3

    Domyślnie

    Podaje link , zeby zainteresowani nie musieli szukac .
    http://forum.muratordom.pl/post35812...light=#3581244

    Wiecej zdejc z prac u pani wkleje jutro .

  4. #4

    Domyślnie

    Zainteresowanych ogladaniem moich prac u pani mam nadziej nie zmyli fakt , ze innny to dom,wszak sprzadaje pani resztki po tyku elewacyjnym , ktrego pani nie posaiada , taka to i wiarygodnosc.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał vadiol
    Zainteresowanych ogladaniem moich prac u pani mam nadziej nie zmyli fakt , ze innny to dom,wszak sprzadaje pani resztki po tyku elewacyjnym , ktrego pani nie posiada , taka to i wiarygodnosc.
    Co ma tynk do rzeczy, chce Pan zatrzec nieprzyjemne wrazenie po sobie. Tynk akurat mam do sprzedania, bo zostal mi po tynkowaniu i nie sa to resztki tylko kilka pelnych wiader. Skad Pan wie ze nie posiadam tego tynku???
    A co do linka ktory Pan zamiescil, to nie jest to ten skasowany . Watek stal sie niewygodny wiec sie go usunelo. W skasowanym watku ktorego juz nikt niestety nie zobaczy nie tylko ja sie skarzylam na Pana prace. Byli oczywiscie i obroncy.
    Powiem tylko ze w teorii jest Pan swietny, gorzej z praktyka.

    Aha jeszcze jedno, wyszlo ostatnio jak chcielismy zalozyc oswietlenie w lazience przez Pana wykonywanej. Przybil Pan deske ktora miala podtrzymac rame do lustra z kostki w miejscu kabla elektrycznego i dziwnie zapomnial Pan o tym nam powiedziec. Musielismy rozkuwac sciane zeby to naprawic.

  6. #6

    Domyślnie

    kgasiorowska
    Wyraziła pani opinie o mnie . Ma pani do tego prawo . Nie ma jednak pani prawa do nękania mnie swoimi wpisami i zmuszania do tłumaczenia z tego , ze nie jestem wielbłądem . Teraz chodzi o jakis kabel w scianie . Zanim wszedlem z pracami do lazienki , zwarcie bylo na dwóch obwodach . Wnioskuje to po tym , ze w rozdzielni na parterze , po wlaczeniu wszystkich obwodow , 2 bezpieczniki uruchamialy rocznicowe pozbawiając dom zasilania . Znajac praktyke budowlana , pewnie elektryk szybko uporał sie z problemem ,a chcąc zachować twarz cos panstwu zasugerował , a pani dopowiedziała sobie resztę .
    I co , znowu zacznie mnie pani obrzucac blotem? Doprowadzi do tego , ze Redakcja usunie watek . O to pani chodzi?








  7. #7

    Domyślnie

    Zamiescilam jedynie opinie na Pana temat, a Pan chce zrobic ze mnie klamczuche. Prosze mi wytlumaczyc co znaczy ze wg Pana nie posiadam tynku o ktorym pisze? Nie chce juz drazyc tematu lazienek, chce jedynie wytlumaczenia z Pana strony o co chodzi z tym tynkiem?

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Serdecznie dziękuję panu Robertowi za cenne i szczegółowe porady udzielone na PW, a dotyczące samodzielnego wykonania łazienki. Z pewnością jest jeszcze wiele pytań, które mnie nurtują, ale pan Robert z niezłomną cierpliwością na nie odpowiada. Miło jest skorzystać z doświadczenia fachowca.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc na PW.
    Gdyby nie Twoje rady, to bym nie podołał.
    Dziękuję za poświęcony czas i duuuużo cierpliwości .
    Pozdrawiam

  11. #11

    Domyślnie

    Zawsze chetnie pomoge ludziom , ktorzy wlasnorecznie chca cos zrobic . I bardzo sie ciesze , ze Marjucha ma juz swoje plytki polozone , a ze ladnie wyszlo to mozna przekonac sie ze zdjec w jego dzienniku budowy .

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Cytat Napisał vadiol
    Zawsze chetnie pomoge ludziom , ktorzy wlasnorecznie chca cos zrobic . I bardzo sie ciesze , ze Marjucha ma juz swoje plytki polozone , a ze ladnie wyszlo to mozna przekonac sie ze zdjec w jego dzienniku budowy .
    Dzięki

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał marjucha
    Dzięki
    Nie ma o czym mowic

    Cytat Napisał zygmor Zobacz post
    Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.
    07:15:45
    Cytat Napisał ewajanecka Zobacz post
    U mnie też pracowal wlaśnie vadiol
    U kilku sasiadow tez.
    07:18:05
    Cytat Napisał aniamalinowska Zobacz post
    I u mnie.

    Cytat Napisał Altro Zobacz post
    Jesteśmy właśnie po skończonej pracy glazurowania naszego domku przez p.Roberta (02.04.08.).
    Było tego sporo : 2 łazienki (jedna brąz-beż), (druga wiśnia-biel), WC , około 80m2 podłogi.
    Praca wykonana bardzo staranie i czysto. Bardzo dobry kontakt z p. Robertem , który ma ciekawe pomysły i rozwiązania.
    W przypadku jakichkolwiek trudności zawsze pierwszy był telefon......a nie sama realizacja .
    Pozdrawiamy i dziękujemy i .................

    [/QUOTE=stary;2408548]Jeszcze mogę polecić forumowego vadiola jako solidnego glazurnika.
    Jego prace widziałem u innego inwestora i również stwierdzam, że facet wie co robi. Nie mam na niegi namiaró
    w ale priv-y chyba działają. [/QUOTE]
    [/QUOTE=Depi;2410321]Zdecydowanie potwierdzam - innego tak pracującego człowieka chyba nie znam. Nie dość, że robi tak, że mucha nie siada, to jeszcze prze jak lodołamacz Lenin przez Morze Barentsa

    Na pewno nikt się na nim nie zawiedzie.
    [/QUOTE]
    Cytat Napisał Samuel&Mysia Zobacz post

    Niniejszym przyłączamy się do pochwał. vadiol wyglazurował u nas łazienkę - mała, ale z kilkoma załamaniami i lekko nierównymi ścianami (okazało się, że poziomica podawała złe wyniki :/ ). No i do tego jeszcze glazurowe półeczki Bardzo sumienna robota, świetny kontakt, żadnych niedomówień co do tego ile co kosztuje, ani obsuwów w związku z nagłą śmiercią/ślubem/chrzcinami babci/siostry/wnuczka
    Zdjęcia łazienki zamieścimy na swoim dzienniku jak tylko komputer przestanie nam się buntować.
    07:28:26
    Cytat Napisał waldi35 Zobacz post
    Witam
    solidny ,fachowy glazurnik .Podpowie ,doradzi ,prace wykonuje bardzo dokładnie i czysto.Naprawdę polecam - p. Robert tel 664837837


    Ostatnio edytowane przez vadiol ; 01-05-2010 o 08:08

  14. #14

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za mile slowa kolejnym klientom .

    Cytat Napisał filekman
    Szczerze polecam do wykonania lazienki i innych prac glazurniczych pana Roberta (forumowy Vadiol). W moim przekonaniu moje lazienki byly mocno skomplikowane. W wiekszej lazience bylo w sumie uzywane 4 rodzaje plytek sciennych, 2 rodzaje podlogowych i mozaika. Wszystko swietnie wyszlo.
    Co wazne caly czas bylismy w kontakcie, nic nie dzialo sie bez mojej akceptacji.
    Poza tym pan Robert kladl mi marmur w holu i wiatrolapie. Jest bardzo dokladny - zgadza sie nawet kierunek zyl w marmurze.
    Jakbym mial kolejny raz robic lazienki nie szukalbym nikogo innego.
    Cytat Napisał Igrek
    Witam, nadszedł czas pochwalić się wykonaną pracę: forumowy Vadiol, konkretny, solidny w swoim fachu, przyznam że przymiarki były do innego wykonawcy bo oczywiście na "pierwszy żut oka" cena wydawała się dość wysoka...ale było warto wydać każdą złotówkę, ten człowiek naprawdę jest profesjonalistą! jak się "ogarnę" zrobię zdjęcia i pokażę, bo warto!

  15. #15

  16. #16

    Domyślnie

    Po raz kolejny dziekuje moim klientom za polecanie mnie .

    Cytat Napisał bardzobardzo
    forumowy Vadiol czyli Pan Robert 664 837 837
    Prace wykończeniowe w kamieniu, układanie gresów, glazura różnych wymiarów, mozaika, łączenia różnych struktur, układanie gresów na półokrągłych ściankach i nietypowych formach geometrycznych, doradzanie wielu niestandardowych i ciekawych rozwiązań. Kilku glazurników nie chciało się podjąć wykonania zadania. Wykonanie projektów bardzo dokładne, rozmieszczenie materiału zgodne z rysunkami technicznymi, z zachowaniem kątów, grubości fug dobrana idealnie, mozaika była karkołomna, z różnej wielkości płytek, które nie były swoimi krotnościami. Mój arch , był pełen uznania , a to wymagający gość.
    Cytat Napisał Nefer
    - wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi sie tu wczesniej wspominany nie raz Vadiol forumowy Vadiol juz u mnie praktycznie skonczyl. W zyciu nie widzialam, zeby ktos tak byl dokladny i tak dbal o moje pieniadze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pelni fachowe.

  17. #17

    Domyślnie

    Jeśli mogę sobie pozwolic na ocenę,jako kolega po fachu ,
    Na fotkach już widac że to fachowiec ,na pewno równo,jak widać wizualnie elegancko wszystkie otwory wycięte,nawet pokusiłbym sie o stwierdzenie że bardzo duża dokładnośc,wykonywanej roboty.
    A jesli chodzi o niezadowolonych klentów...hmmm zdarzają się tacy co zawsze znajdą problem,ale tu doskonale widac że to jednak glazurnik w porządku i sumienny .Po projekltach widac że nie jest łatwo..,,wyrzezbić,, takie łazienki.
    Pozdrawiam
    Przemek

  18. #18

    Domyślnie

    Milo widzieć dobre słowo od kolegi po fachu .

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4.393
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    258

    Domyślnie

    Robert, dziękuję po raz kolejny.
    Środek, który mi poleciłeś zdał egzamin i nareszcie fuga ma kolor, który powinn mieć
    Dzięki raz jeszcze

  20. #20

    Domyślnie

    Ciesze sie , ze zadzialalo .
    pozdr

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony