dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 79
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rena_ta1

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam, dużo dobrego o Panu Vadiol tu się naczytałam. Czy mogłabym prosić o pomoc? Proszę mi podpowiedzieć. Co Pan myśli o luksferach w łazience. Widziałam na tym forum zdjęcia ale tylko pionowy pasek luksferów. Ja planuję u siebie zrobić sporą część ściany w łazience po to aby wykorzystać światło dzienne zza tych luksferów (za nimi jest kotłownia a w niej duże okno, takie jak np. w kuchni) Czy coś takiego da sporo światła w tej łazience? Luksfery miałyby być na całej szerokości ściany (wyłączając część ściany pod lustro) od mniej więcej połowy wysokości do sufitu. Cały ten pomyśł z luksferami jest tylko i wyłącznie po to żeby wykorzystać światło dzienne. W łazience tej nie ma żadnego okna. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Wbudowanie luksferów w ścianę jest sposobem na doświetlenie . Ile światła dziennego da się w ten sposób uzyskać , nie jestem w stanie stwierdzić nie widząc pomieszczenia . Luksfery pełnią również role ozdoby . Występują w wielu kolorach . Montaż ich nie jest skomplikowany pod warunkiem zastosowania pomocniczych materiałów systemu .
    Coraz częściej inwestorzy decydują się na zastosowanie luksferów ze względu na estetykę , pomijając zupełnie ich walory użytkowe .

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rena_ta1

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedź w sprawie luksferów. Pozdrawiam serdecznie

  4. #24

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar azusa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    268

    Domyślnie

    Witam, a jak u Pana z terminami na jesień?
    mieszkamy od 01.09.2011r., ale jeszcze dużo brakuje ...

  6. #26

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar azusa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    268

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za kontakt. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować współpracę.
    mieszkamy od 01.09.2011r., ale jeszcze dużo brakuje ...

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Witaj,
    Chciałbym wykonawcy glazury terakoty na cały dom tzn. dwie łazienki kompleksowo, gres na całym dole oraz w kotłowni i 9m2 w kuchni glazura.
    Proszę o informacje nt terminu i ew. wyceny na mail
    [email protected]
    projekt i zdjęcia w dzienniku
    lokalizacja: Koło Radzymina (chyba druga strona Warszawy)

    pozdr

  9. #29

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ankaha

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    6

    Domyślnie

    Tą drogą chcielibyśmy zarekomendować Pana Roberta/Vadiola/jako fachowca godnego polecenia/współpraca z nim układała się bez zarzutów.
    Pan Robert ma dobre pomysły na zaaranżowanie wnętrz (blaty, półki, etc.). Precyzyjnie wykonuje prace, będąc cały czas w kontakcie z klientami. Słowem: Professional. Mieliśmy też kilka drobnych przeróbek, przyjechał, zrobił/a wszystko w ramach rękojmi. Dziękujemy Panie Robercie za dotychczasową współpracę.
    Pozdrawiamy
    Anna i Robert - Brwinów
    Ostatnio edytowane przez Ankaha ; 18-06-2010 o 17:06

  11. #31

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję Pani Aniu za mile słowa .

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tszecia

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam,
    ja także chciałabym prosić o informację dot. wolnego terminu u Pana i ewentualnej wyceny.
    buduję dom (w Wiązownie) i potrzebuję dobrego glazurnika do dwóch łazienek (niezbyt dużo płytek), kuchni (dużo ), podłogi - ok 40-50 m2, garaż.
    czy wykonuje Pan (lub ekipa współpracująca z Panem) też inne prace (tapeta szklana, instalacja armatury, itp)?
    dzięki i pozdrawiam

  13. #33

  14. #34

    Domyślnie

    Witam, Czy pracuje pan w okolicy Warszawy - Piaseczno?
    Jeśli tak to proszę o kontakt.

  15. #35

  16. #36

  17. #37

  18. #38

    Domyślnie

    Witam,

    wyrażałem już swoją pozytywną opinie o p. Robercie w wątku "solidni warszawa i okolice" i "rupy nadarzyńsko-grodziskiej" ale zrobie to i tutaj.
    Pan Robert wykonał u nas 2 łazienki: małą w miarę prostą oraz duża skomplikowaną. Prace wykonał solidnie terminowo za kwotę na jaką się umówiliśmy. Dużą łazienkę już użytkujemy od ok 3 tygodni i jak na razie wszystko jest ok.
    pozdrawiam,
    RL

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fąfalska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    202
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    witam

    Witam,
    Pisze po naszej rozmowie telefonicznej. Chcialabym umówic się po świetach na naszej budowie i omówic sczczegóły współpracy.

    Projekt domu to Topaz 2 z pracowni MG Projekt. Myslę, że Pani mąż mógł już wykańczac podobny budynek

    pozdrawiam

    604 098 499
    budynek stoi miedzy ulicami Mehoffera i H. Ordonówny w Warszawie
    pozdrawiam
    m

    pisze tutaj, bo mam wrazenia ze moj mail na skrzynke jednak do pana/pani nie dotarł

  20. #40

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony