dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 79
  1. #41

    Domyślnie

    Panie Robercie, dziekuje za mila wspolprace oraz dokladne, precyzyjne i solidne wykonanie prac glazurniczych w naszym domu. Jestem bardzo zadowolona z dobrej komunikacji z panem, pana fachowosci i dokladnosci, "kultury pracy" - np. dokladne posprzatanie po swojej pracy.
    Widze, ze wstawil pan 2 zdjecia z naszych lazienek Jak juz beda pomalowane i posprzatane to pozwole sobie wkleic kilka kolejnych zdjec, jako ilustracje wynikow pana pracy.
    Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
    Ania

  2. #42

    Domyślnie

    Dziękuję za taka mila opinie .

  3. #43

    Domyślnie

    Kolejna opinia o mojej pracy . Bardzo dziekuje . Kazdemu koledze wykonawcy zycze takich inwestorow

    Cytat Napisał MR Mauy Zobacz post
    Witam,
    Dołączyliśmy właśnie do zadowolonych klientów "obsłużonych" przez glazurnika obecnego tutaj jako Vadiol. Nasz wybór bazował na opiniach tutaj umieszczanych – więc dla kolejnych poszukiwaczy porządnych wykonawców w gąszczu partaczy dostępnych na rynku, krótkie podsumowanie współpracy:
    Pan Robert (Vadiol) zajął się naszymi łazienkami kompleksowo i super dokładnie – poza ustaleniami w kwestiach wizualnych nie musieliśmy się o nic martwić, a w zamian na koniec mamy elegancko i bardzo dokładnie wykonane łazienki. Napomknę tylko, że łazienki były z kategorii „udziwnionych” i wymagania zostały postawione bardzo wysoko – dużo zabudów, ścianek pokręconych, montaży podtynkowych, półeczek, schodków, wcinek, ścianka po środku na geberity, szklana ścianka itp. Itd. (może kiedyś uda mi się wrzucić jakieś fotki). Wszystko zostało wykonane z dokładnością i smakiem – kontakt, ustalenia, porady – wszystko przyjemnie i co najważniejsze bardzo skutecznie i bez ponoszenia zbędnych kosztów.
    Dużo dobrego można by jeszcze napisać – jak pojawią się pytania – postaram się odpowiedzieć. A przekaz jest jasny – jeśli chcecie kompleksowej i dobrej jakości usługi POLECAMY VADIOLa!
    Cytat Napisał zuber Zobacz post
    Jeżeli ktoś szuka dobrego glazurnika to z czystym sumieniem polecam usługi vadiola -bardzo dobry kontakt, kreatywne podejście, konkret i profesjonalizm.
    Ostatnio edytowane przez vadiol ; 07-01-2012 o 18:18

  4. #44

    Domyślnie

    Kolejny zadowolony forumowicz :

    Cytat Napisał salik Zobacz post
    Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.
    Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.
    Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.
    To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.
    Dziękujemy Panie Robercie!

    Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał misob Zobacz post
    Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.
    Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.
    Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.
    Dziękuję bardzo za kolejna opinie .

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pwasylcz
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Dzien dobry,

    czy zechce sie Pan podjac ulozenia ok. 40 m.kw. gresu 60x60 na podlodze (ogrzewanie podlogowe) w najblizszym czasie? Dom prawie zamieszkaly, przy trasie E7, 20 min za Jankami.

    Z pozdrowieniami,

    Piotr
    Ostatnio edytowane przez pwasylcz ; 13-04-2012 o 18:50

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał remx Zobacz post
    Jestem kolejnym inwestorem bardzo zadowolonym z pracy glazurnika Vadiola.
    Vadiol wykonywał u mnie łazienkę. Prace były kompleksowe - pod klucz. Nie tylko solidnie wykonuje pracę - rozsądnie doradza dobór materiałów wykończeniowych i zestawienia kolorystyczne starając się (grzecznie) uchronić inwestora od błędów.

    Wykonywał u mnie także rozbudowę instalacji wody - wyszło lepiej niż moja ekipa hydraulików. Vadiol - nie myślałeś może aby zostać hydraulikiem?
    Wielkie dzieki .

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał agol Zobacz post
    A ja polecam....polecanego już wcześniej Vadiola Właśnie kończy u nas prace wykończeniowe i smutno nam go wypuszczać z domku...ale niech się nie martwi bo jeszcze będziemy go męczyć (jest jeszcze druga łazienka ) W skrócie - wcześniej było u nas ze 3 glazurników do wyceny, każdy z nich miał jakieś problemy... a to że prysznic murowany, a to że nie da się zrobić podwieszanych umywalek itp...no jak to bywa wyszukiwanie problemów...Pan Robert - Vadiol - na wstępie nie widział żadnych problemów, na wszystko znalazł rozwiązanie, zrobił mi łazienkę tak jak chciałam, doradzał...odradzał...fachowa pomoc na każdym kroku....Ułożył również gres, równiutko, i starannie. Na prawdę polecam, tak solidnego człowieka dawno nie widziałam, robił od rana do wieczora, no dużo by chwalić .... bo mało takich jest osób Może niedługo zamieszczę jakieś fotki mojej pięknej łazienki
    Dziekuje bardzo , praca w Panstwa domu to byla przyjemnosc.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabba Zobacz post
    Witam,
    Gorąco polecam glazurnika – forumowego Vadiola!
    Dołączam do grona zadowolonych klientów.Potwierdziły się wcześniejsze opinie:
    pracowity, fachowy, świetnie zorganizowany, słowny, dokładny, cierpliwy-a do tego jeszcze sympatyczny . Pomimo, że prace rozpoczęte” z marszu”, bez szczegółowego planu- wykonanie bez zastrzeżeń.
    Życzymy wszystkim takich fachowców na budowach.

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonDav Zobacz post
    Polecam glazurnika Pana Roberta, forumowy VADIOL 664837837
    Współpraca z tym Panem to czysta przyjemność.
    Świetna, profesjonalna robota. Wszystko estetycznie i dokładnie.
    Pan Robert zawsze służył radą i pomocą, tłumaczył dokładnie i odpowiadał
    na wszystkie pytania.
    Dodatkowa pomoc w pracach hydraulicznych nie stanowiła dla Niego problemu.
    Łazienki przecudowne
    Kuchnia w płytkach i podłogi - cudeńko
    No i żadnego marudzenia, na wprowadzane przez nas zmiany
    Panie Robercie - OGROMNE DZIĘKI ZA WSZYSTKO.
    Taki fachowiec to marzenie

    A tak na marginesie Pan Robert to także przesympatyczny człowiek
    Bardzo dziekuje

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał remx Zobacz post
    I znów polecam forumowego Vadiola jako glazurnika. Robił u mnie już kolejną łazienkę.
    Bez zastrzeżeń.
    Bardzo dziękuję

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewajanecka Zobacz post
    Po raz kolejny do prac glazurniczych polecam forumowego Vadiola . Skończył u mnie kolejna łazienkę, pomimo tego, ze już mieszkamy wszystko poszło sprawnie i bez zbędnego zakłócenia naszego życia .
    Bardzo dziękuję za opinie .

  13. #53

    Domyślnie

    Gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.
    Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.
    No i co najważniejsze z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.
    Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał capuletti Zobacz post
    Vadiol (t.664837837) glazura,terakota, biały montaż
    Dziękuję .

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nezia Zobacz post
    Gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.
    Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.
    No i co najważniejsze z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.
    Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!
    Ja również dziękuję.

  16. #56

    Domyślnie

    Łazienka, którą wykonał pan Robert:


  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    BernadettaJ

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-454
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam!
    pilnie poszukuję fachowca do remontu łazienki.
    Powierzchnia ok 7 metrów.
    Lokalizacja Piastów.
    kontakt: [email protected]

  18. #58

    Domyślnie Polecam!

    Chciałbym polecić Vadiola jako wykonawcę prac glazurniczych. Pan Robert spędził u nas kilka miesięcy wykonując kompleksowo prace związane z przygotowaniem 3 łazienek (i nie tylko): biały montaż, przeróbki hydrauliczne i elektryczne, zabudowa karton-gips, montaż oświetlenia no i oczywiście położenie płytek i kamienia wg projektu który czasem odbiegał od rzeczywistości a Pan Robert po mistrzowsku go korygował proponując rozsądne rozwiązania a czasem podsuwając nowe lepsze pomysły. Ponadto Vadiol wykonał zabudowę karton-gips w salonie i sypialni plus niezbędne przeróbki elektryczne, przeniósł z jednej na drugą ścianę grzejnik w pralni co wiązało się z przeróbką hydrauliczną, elektryczną, zdjęciem i położeniem płytek na podłodze, wykonał zabudowę karton-gips w pokoju nad garażem wraz z położeniem kamienia na ścianach. W holu położył kamień na 2 ścianach, wykonał punktowe naprawy uszkodzonych płytek podłogi holu, salonu i wiatrołapu. Poprawił taras nad wykuszem (który był moją zmorą bo był już dwukrotnie poprawiany) - de facto wykonał go ponownie - zdjął stare płytki, wykonał hydroizolację i położył nowe płytki, przykleił także niektóre płytki które odpadły na tarasie na zewnątrz na parterze. Naprawdę zakres prac był duży i nie wiem czy wszystkie z nich wymieniłem (plus wszystkie drobne przeróbki które od dawna powinny być zrobione a na które nigdy do tej pory nie było czasu).

    Współpraca z Panem Robertem to czysta przyjemność - Vadiol starannie i solidnie wykonuje swoje prace, jest sumienny i bardzo kontaktowy, w razie potrzeby służy radą a gdy czegoś zabraknie do wykonania prac jest w stanie samemu to dokupić (co było dla nas dużą pomocą ze względu na godziny pracy i brak wystarczającej wiedzy remontowo-budowlanej). Po skończeniu prac pomieszczenie jest zawsze uprzątnięte. Prace odbywały się w budynku w którym już mieszkamy ale dzięki wysokiej kulturze osobistej Pana Roberta udało się nam przejść okres remontu bez zakłóceń.

    Jeszcze raz polecam i pozdrawiam,
    M.

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał tommy72 Zobacz post
    Witam

    chciałbym polecić znanego już na forum Vadiola.

    Otóż Vadiol kładł u mnie kafle i wykańczał dwie łazienki plus kilkanaście metrów podłogi (schowki, kuchnia i komunikacja). Łazienki robione kompleksowo - kafelki, baterie, ceramika - po skończonej robocie można już w pełni korzystać.
    Robota zrobiona terminowo, po skończonej pracy posprzątane.
    Co więcej, w jednej z łazienek nie mieliśmy pomysłu na cześć zabudowy ale po naradzie z Vadiolem i wysłuchaniu jego argumentów udało się wszystko funkcjonalnie zrobić.
    Polecam wszystkim.

    Pozdrawiam
    Tomek

    Cytat Napisał kasiasz1230 Zobacz post

    Przy okazji polecam również glazurnika vadiol , również niejednokrotnie polecanego na tym forum.
    Bardzo dziekuje Panstwu za opinie

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,

    poszukuję wykonawcy do ułożenia płytek.
    Ostatnio edytowane przez mi_mała ; 03-03-2014 o 21:09

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony