dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 79 z 79
  1. #61

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Proszę o wycenę następujących prac (w domu wolnostojącym jednorodzinnym)
    - położenie glazury na powierzchni około 160 m.kw. (na tą powierzchnię składają się ściany w 3 łazienkach, 1 wc i 1 kotłowni)
    - położenie terakoty/gresu na powierzchni około 130 m.kw (podłogi w łazienkach, kotłowni, dwóch kuchniach, przedpokoju i 2 przydomowych garażach)

    Pytam tylko o te prace, ale oczywiście jeśli cena będzie dla mnie odpowiednia, będzie trzeba jeszcze do tego dołożyć np. blat z karton-gipsu czy inne "detale" potrzebne w łazience.

    Proszę również o informację czy cena za położenie glazury jest zależna od wielkości płytki (jeszcze nie mam do końca wybranych, ale w sklepach dominują raczej większe np. 30x40 czy 30x60) oraz o podanie terminu, kiedy byłby Pan wolny (jak również ile - oczywiście mniej więcej- trwałyby prace).

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał ma wa Zobacz post
    Warszawa i okolice:

    Nie udzielałem się na forum, ale sporo cennych informacji z forum wziąłem (m.in. opinie o Zbychu i Vadiolu).
    Kończę budowę (Międzylesie) i mogę gorąco polecić następujące ekipy (w kolejności wykonywanych prac):
    1/ alarm - forumowy Zbych vel SŁAWOMIR Trojak DELTA-TECHNIC (nie ma co pisać o zaletach, wszystko jest na forum),
    2/ glazura, biały montaż - forumowy Vadiol (tak jak Zbych, fachowiec w każdym calu), tel. 66 48 37 837
    3/ gładzie i malowanie - Pan Łukasz i M&M Remonts http://www.mm-remonts.pl/, sprawnie i szybko, ale nie kosztem jakości,
    4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/, podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.
    Dziękuję za opinie

  3. #63
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Asia_Jarek

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    04-857
    Posty
    17

    Domyślnie

    Panie Robercie,
    jeszcze raz bardzo dziękujemy za wykonanie u Nas podłóg oraz dwóch łazienek, z których górna znalazła uznanie nawet w Pana oczach o czym świadczyć może umieszczenie zdjęć na Pana profilu. Tym samym chcemy polecić wszystkim poszukującym fachowca przez duże F współprace właśnie z Panem. Pańskie doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół estetyczny i finansowy, jaki i osobowość której nie sposób pominąć, sprawiły, że był to dla Nas jeden z najprzyjemniejszych etapów w drodze do zamieszkania.

    Pozdrawiamy bardzo serdecznie
    Asia i Jarek
    Ostatnio edytowane przez Asia_Jarek ; 02-08-2014 o 11:25

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam, jak wygląda obłożenie pracą na przełomie roku? Prosiłbym o info o terminach i cenach. Okolice Nadarzyna.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Witam, jak wygląda obłożenie pracą na przełomie roku? Prosiłbym o info o terminach i cenach. Okolice Nadarzyna.
    Prosze o kontakt na PW , umowimy sie na wycene lub tel 664 837 837.

  6. #66

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez vadiol ; 09-08-2015 o 12:34

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi Zobacz post
    Rzadko ostatnio piszę na forum (za to wytrwale czytam To forum zawsze było i nadal jest kopalnią wiedzy i kontaktów. Stawiam z FORUM już drugi dom i to stąd czerpię najcenniejsze informacje! A skoro tak, to z przyjemnością przekazuję sprawdzone kontakty dalej .

    GLAZURNIK - polecam p. Roberta nick forumowy vadiol tel 664 837 837

    P. Robert miał u mnie w domu ogrom pracy w różnych materiałach: trawertyny, mozaiki na siatkach i luzem, kamienie okrąglaki, gres, klasyczne płytki. Na dodatek skomplikowane projekty wymagające wiedzy i precyzji oraz fanaberyczny inwestor czyli - ja. Lekko nie było )).
    I ku mojemu zachwytowi było: solidnie, konstruktywnie, sprawnie i precyzyjnie.
    Jaka to ulga kiedy wykonawca takich prac jest przede wszystkim człowiekiem inteligentnym - rozumie intencje inwestora, myśli przy robocie, szuka rozwiązań, podsuwa pomysły. Dodatkowo nie do przecenienia jest wiedza p. Roberta i jego doświadczenie. To, że czuwał uchroniło nas przed kilkoma kosztownymi wpadkami.
    Nie będę już pisać takich banałów, że wykonawca skrupulatnie po sobie sprząta, że komunikacja jest znakomita, że jest terminowy.

    vadiol - DZIĘKUJĘ! Świetna robota i gdyby nie fakt, że na tej budowie zamierzam zakończyć inwestorska karierę - spotkalibyśmy się jeszcze z pewnością.

    POLECAM
    Bardzo dziekuje

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał tommy72 Zobacz post
    Vadiol - polecam !

    Witam
    kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.
    Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

    Polecam i pozdrawiam
    Tomek

    PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek
    Bardzo dziękuję !

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asia_Jarek Zobacz post
    Panie Robercie,
    jeszcze raz bardzo dziękujemy za wykonanie u Nas podłóg oraz dwóch łazienek, z których górna znalazła uznanie nawet w Pana oczach o czym świadczyć może umieszczenie zdjęć na Pana profilu. Tym samym chcemy polecić wszystkim poszukującym fachowca przez duże F współprace właśnie z Panem. Pańskie doświadczenie, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół estetyczny i finansowy, jaki i osobowość której nie sposób pominąć, sprawiły, że był to dla Nas jeden z najprzyjemniejszych etapów w drodze do zamieszkania.

    Pozdrawiamy bardzo serdecznie
    Asia i Jarek
    Bardzo dziekuje za opinie

  10. #70

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaap Zobacz post
    Czas polecić kolejnego wykonawce: Polecany wielokrotnie na tym forum Vadiol.
    Przekonałem się na własnych łazienkach że zasłużenie. Niezmiennie należą się wyrazy uznania za wykonywaną pracę.

    Przyglądając się spektrum wykonawców przetaczających się przez plac budowy dochodzę do wniosku że to odpowiednie zbalansowanie profesjonalizmu wykonywanych prac, podejścia do klienta i przestrzeganie ustalonych na wstępie zasad owocuje, zarówno dla inwestora jak i wykonawcy, wyśmienitą współpracą. Panu Robertowi udaje się te cechy łączyć nad wyraz umiejętnie.

    ps. Panie Robercie, widzimy się jeszcze na umywalki
    Bardzo dziękuję

  11. #71

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewajanecka Zobacz post
    Ostatnia łazienka w domu zrobiona.Po raz kolejny polecam do prac glazurniczych vadiola czyli Pana Roberta. Fachowy, bezproblemowy, miły i sumienny. Wykonał wszystko co wymyśliłam nie stwarzając przy tym żadnego problemu.Jeszcze raz dziękujemy Panie Robercie.
    Dziękuję bardzo.

  13. #73

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13096140_1704461939806615_2219523349382200090_n.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	356722
    Trawertyn bębnowany , zainstalowany bez fugowo .Mozaika trawertynowa .

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał martom85 Zobacz post
    Ja ze swojej strony chciałbym polecić (wielokrotnie polecanego na tym forum, skąd udało mi się uzyskać do niego kontakt - za co również chciałem forumowiczom podziękować) Pana Roberta (użytkownik vadiol z forum) za kompleksowy remont łazienki.

    Zakres prac bardzo szeroki wykonany w całości przez Pana Roberta (nowa kanalizacja i dopływy, glazura, montaż biały, meble itp.), duża kultura osobista i wysoka komunikatywność, bardzo dobre przygotowanie do pracy i zabezpieczenie miejsca pracy (moja drewniana podłoga nie posiada żadnych rys mimo że przy okazji Pan Robert wymienił drzwi wraz z futrynami). Jasna lista wymaganych rzeczy przed remontem, rozliczenie każdego paragonu co do gorsza. Konsultacja prac i omawianie opcji na każdym etapie remontu. Szczerze polecam.

    Liczę na dalsza współpracę przy kolejnych remontach. (póki co Pan Robert ma zaplanowany tygodniowy urlop w polskich górach więc nie zrażajcie się jak będzie utrudniony kontakt)
    Bardzo dziękuję za opinie !

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nowakkkk Zobacz post
    Drodzy czytelnicy,


    Łazienki, gres, glazura, ogólnie płytki - Robert Vadiol 664 837 837

    Jeśli ktoś ma ochotę sprawdzić wykonane prace to zapraszam do kontaktu. Tel do mnie 516597757.


    Grzegorz Nowak, Warszawa - Białołęka.
    Dziękuję bardzo.

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał suzanita Zobacz post
    Poniżej kolejne dwie rekomendacje, dobrze znanych tu fachowców:

    ROM-KON - zakres prac obejmował kompleksowe wykonanie i wykończenie sufitów podwieszanych + docieplenie garażu i dachu nad klatką schodową. Ocena maksymalna !

    Z tego etapu prac byliśmy tak zadowoleni, że kontynuujemy współpracę z wykończeniem ścian ( przygotowanie pod malowanie i malowanie ), montaż parapetów + kilka innych wykończeniowych tematów.
    Aktualnie in progress więc ocena tego etapu za jakiś czas


    VADIOL - glazura, no cóż, miał co u nas robić... 200m2 podłóg, 3 łazienki kompleksowo, pralnia, kotłownia, przeróbki instalacji itp. Generalnie po wyjściu Vadiola możemy się wprowadzać Ocena maksymalna !

    Generalnie podejmując współpracę z Vadiolem można skupić się jedynie na wyborze płytek czy sprzętów/wyposażenia łazienek - resztą nie musimy się przejmować bo wiadomo, ze będzie wykonane na najwyższym poziomie. Wszystko przemyślane, na bieżąco konsultowane, wyliczone, sprawdzone, żeby nie było niespodzianek, szanowanie materiału. Przeróbki? Nie ma najmniejszego problemu! Vadiol chyba nie zna sformułowania "nie da się"

    Powyższych dwóch wykonawców łączy wspólny mianownik - ogromna wiedza, dbałość o każdy szczegół, dokładność, zaangażowanie, otwartość na wszelkie zmiany czy przeróbki, fachowe doradztwo, uczciwość i przemiła atmosfera współpracy! Naprawdę warto czasem poczekać na tej klasy specjalistów.
    Bardzo dziękuję

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Vadiol ma pojęcie o swojej pracy i co ważne potrafi z sensem doradzić. Oprócz tego bardzo podobało mi się jak dogadywał detale wykończeń z wykonawcą mebli łazienkowych. Takie szczegóły są dość istotne, bo znacznie ułatwiają stresujący proces budowy. Do jakosci pracy nie ma jak sie przyczepic , cena jest ok , czego chciec wiecej?
    Bardzo dziękuję.

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi Zobacz post
    Porobiło nam się niefajnie na rynku wykonawców budowlano - remontowych. Wiadomo.... Są jednak wyjątki i trzeba mieć farta żeby upolować taki wyjątek.

    Ja od lat trzymam się najlepszego glazurnika jakiego spotkałam. Mamy za sobą kilka sporych inwestycji i każdorazowo nie tylko nie ma się do czego przyczepić, ale na dodatek facet potrafi wychwycić błędy w projekcie i skorygować je na tak wczesnym etapie, że powinnam mu chyba płacić prowizję od zaoszczędzonej kasy . Jakościowo pierwsza klasa! Inteligentny, myślący, dokładny i sumienny. Pracuje sam i sam bierze odpowiedzialność za swoją robotę. Naprawdę wart każdych pieniędzy. Dziękuję Panu za wszystko i mam nadzieję na dalszą współpracę. Wyjątkowy komfort na rynku usług budowlanych. Zdejmujący inwestorowi ze łba wcale niemało. Dla chętnych - nick na forum: Vadiol tel. 664 837 837
    Dziękuję za opinie .

  19. #79
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    karla_bmw

    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-500
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam. Bardzo chciałam polecić Pana Roberta glazurnika, Vadiol. Takich wykonawców ze świecą szukać. Ogromna wiedza i bardzo duże poczucie estetyki. Prace wykonane idealnie a nie było łatwo - 80m2 jodełki która nie trzymała wymiaru. Duże formaty też nie robią wrażenia na Panu Robercie i efekt cudowny. Jeszcze raz dziekuje i do następnego

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony