dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 91 z 91
  1. #81

    Domyślnie

    temu >> http://forum.muratordom.pl/uwaga-mog...ty,t183398.htm

    IMHO lepiej byłoby zapisywać linki, a samego przeniesienia - przynajmniej tych ostatnio aktywnych wątków - dokonać już na nowym forum, ale pewnie z uwagi na dużą ilość tematów jest jak jest
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #82
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar racer
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ci to przyszło do głowy?
    Posty
    679

    Domyślnie

    odetchłem z ulgą
    Nie bij, wytłumacz!

  3. #83

    Domyślnie

    oo.. pojawiła się gustowna, dająca po oczach beleczka nad wszystkimi działami
    http://forum.muratordom.pl/templates.../belka-red.gif
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  4. #84
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar racer
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ci to przyszło do głowy?
    Posty
    679

    Domyślnie

    ponury ta piosenka o miłości w opisie, to... to występujesz gdzieś w klipie?
    Nie bij, wytłumacz!

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał yarpenowski
    poszczególne wątki dalej istnieją (wymieszane z doświadczeniami), firmy dalej może się oburzać, że ktoś o nich źle pisze
    Otóż właśnie nie.

    Z uwagi na swoje problemy z wykonawcami wątki opisujące podobne, złe doświadczenia innych inwestorów, wzbudzały moje zainteresowanie i często się w nich wypowiadałem. Ostatnio szukając jakiegoś swojego wpisu z dawnych czasów poszukałem po swoich wypowiedziach. Na liście wątków większość stanowiły te z "Wykonawcy doskonałego i mniej" - niestety klikanie na nich dawało komunikat, że wskazany wątek nie istnieje.

    Słowem: wygląda na to, że Redakcja pousuwała bardzo wiele "niewygodnych" wątków - zapewne w imię swoich interesów i ku cichej radości budowlanych partaczy. A tym samym pytanie kim dla tego forum sa forumowicze-inwestorzy okazuje się pytaniem retorycznym...
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  6. #86
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_J
    Cytat Napisał yarpenowski
    poszczególne wątki dalej istnieją (wymieszane z doświadczeniami), firmy dalej może się oburzać, że ktoś o nich źle pisze
    Otóż właśnie nie.

    Z uwagi na swoje problemy z wykonawcami wątki opisujące podobne, złe doświadczenia innych inwestorów, wzbudzały moje zainteresowanie i często się w nich wypowiadałem. Ostatnio szukając jakiegoś swojego wpisu z dawnych czasów poszukałem po swoich wypowiedziach. Na liście wątków większość stanowiły te z "Wykonawcy doskonałego i mniej" - niestety klikanie na nich dawało komunikat, że wskazany wątek nie istnieje.

    Słowem: wygląda na to, że Redakcja pousuwała bardzo wiele "niewygodnych" wątków - zapewne w imię swoich interesów i ku cichej radości budowlanych partaczy. A tym samym pytanie kim dla tego forum sa forumowicze-inwestorzy okazuje się pytaniem retorycznym...


    Zechciałby Pan zauważyć komunikaty na stronie głównej? Tematy są przenoszone do nowego forum.

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zechciałby Pan zauważyć komunikaty na stronie głównej? Tematy są przenoszone do nowego forum.
    Zechciałaby Redakcja wyjaśnić, dlaczego przesuwając wątki nie aktualizuje się linków ? W efekcie wyszukiwarka podaje fałszywe odsyłacze. Takie "porządkowanie" oznacza de facto ukrycie pewnych treści, bo przeciez znakomitej większości ludzi nie będzie się chciało pracowicie dokopywać "ręcznie" do tych tematów.
    Wpis niezgodny z regulaminem forum...

  8. #88

    Domyślnie

    Widzę że na forum są pewne regiony uprzywilejowane, rozumiem jakby chodziło o Warszawę wszak to stolica, albo o Toruń gdzie ojciec dyrektor ma władzę absolutną. Ale niech mi redakcja wytłumaczy dlaczego grupa Łódzka http://forum.muratordom.pl/showthrea...PRODUKTY/page5 ma swoją listę ( i do tego przyklejoną na początku działu GRUPY BUDUJĄCE) firm godnych polecenia, i tych których należy unikać, a reszta forumowiczów musi szukać swoich grup w wirtualnej przestrzeni jaką jest nowe forum.

  9. #89
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moris77 Zobacz post
    Widzę że na forum są pewne regiony uprzywilejowane, rozumiem jakby chodziło o Warszawę wszak to stolica, albo o Toruń gdzie ojciec dyrektor ma władzę absolutną. Ale niech mi redakcja wytłumaczy dlaczego grupa Łódzka http://forum.muratordom.pl/showthrea...PRODUKTY/page5 ma swoją listę ( i do tego przyklejoną na początku działu GRUPY BUDUJĄCE) firm godnych polecenia, i tych których należy unikać, a reszta forumowiczów musi szukać swoich grup w wirtualnej przestrzeni jaką jest nowe forum.
    Ten przypadek to akurat ja mogę wytłumaczyć.
    To nie uprzywilejowanie, ale inicjatywa i operatywność grupy łódzkiej a konkretnie forumowicza majki.
    Stworzył ten wątek i poprosił o możliwość przyklejenia go. Redakcja wyraziła zgodę, więc przykleiłam.

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Szanowni Forumowicze,
    Informujemy, że likwidujemy dział „Wykonawca doskonały i... mniej”. Likwidujemy, co nie znaczy, że blokujemy Wam możliwość relacjonowania Waszych kontaktów z firmami i wykonawcami. Do tego nadal służy forum. A zamykamy dział „Wykonawcy”, ponieważ jego formuła nie sprawdziła się. Było bardzo dużo reklamacji ze strony osób i firm opisanych w negatywnym świetle, a z drugiej strony – całkowity brak możliwości merytorycznego sprawdzenia przez MURATOR S.A. zarzutów stawianych firmom i wykonawcom przez forumowiczów. Były też w ostatnim czasie niestety nadużycia w korzystaniu z tego działu.

    UWAGA! Tematy z działu „Wykonawca doskonały i... mniej” zostały przeniesione do działu „Wymiana doświadczeń”.

    Pozdrawiamy
    Nie rozumiem co zmienia likwidacja działu, skoro posty dokładnie tej samej treści można wciąż pisać w innych działach. Jeśli Murator poczuwa się do odpowiedzialności za pomówienia (co z prawnego punktu widzenia jest bzdurą), to przecież ich liczba się od tego nie zmniejszy. Jeszcze nikt nie wynalazł na to sposobu oprócz postawienia policjanta przy każdym obywatelu. Za to skutecznie ograniczacie dostęp do informacji o wykonawcach, bo są one rozproszone a wyszukiwanie działa jak wszyscy wiedzą ... czyli nie działa.
    Ostatnio szukałem wykonawcy i Forum okazało się bezradne ... a może to ja byłem bezradny, ale to na jedno wychodzi.
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    ZDUŃSKA nieWOLA
    Posty
    2.084

    Domyślnie

    A propos DZIAŁU
    Może by założyć zakładkę "CZARNA I BIAŁA LISTA WYKONAWCÓW" z podstronami (wątkami) z różnych części kraju?
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony