dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 15
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 292
  1. #21

    Domyślnie

    reymond bardzo proszę o info jak beda juz fotki w necie, my na razie siedzimy w papierach, budowę zaczynamy w sierpniu i tez na pewno pokaże zdjęcia

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wiki2100

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam. Ja jestem juz na etapie drobnych spraw wykończeniowych naszego Ogrodu o Zmierzchu, ale nasz projekt posiada wiele modyfikacji.

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emos

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wiki2100 Zobacz post
    Witam. Ja jestem juz na etapie drobnych spraw wykończeniowych naszego Ogrodu o Zmierzchu, ale nasz projekt posiada wiele modyfikacji.
    Witaj Wiki,my tez zaczelismy budowe Ogrodu o zmierzchu,jestesmy na etapie parteru.Tez zrobilismy troche modyfikacji.np.powiekszylismy kotlownie do ogolnego zarysu budynku.Ogolnie ten projekt nam sie bardzo podoba.Kiedys zastanawialismy sie nad podnoszeniem poddasza o pustak lub 2,ale nie wiedzielismy jak to bedzie wygladalo.A jak u was wyglada poddasze?A moze macie jakies fotki?Z gory dziekujemy

  4. #24

    Domyślnie

    jestem bardzo ciekawa waszych ogrodów, ja juz sie nie mogę doczekać startu budowy moze macie jaies zdjęcia z waszych domów szkoda ze ten projekt jest mało popularny ;/

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Witam. Jestem po raz pierwszy. Również interesuje mnie budowa tego domu. W maju wylałem ławy fundamentowe. Za tydzień będę murował stan zero. Naniosłem zmiany do projektu: podniosłem poddasze o 1 pustak, zlikwidowałem łuki w oknach poddasza, zamiana schodów z betonowych na drewniane. Jestem ciekaw zdjęć z innych budów. Chętnie umieszczę swoje.

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emos

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witaj Gregory,fajnie ze jest nas coraz wiecej,mozesz mi powiedziec odnosnie podnoszenia poddasza czy podnosisz sam dach o pustak czy takze trzy lukarny,nie mam pojecia jak moze byc lepiej by nie zmienil sie wyglad zewnetrzny domu.pozdrawiam

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wiki2100

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam ponownie. My podnieśliśmy dom o 2 edery z korzyścią dla pokoi mieszczących się na górze. Zrezygnowaliśmy z garażu w bryle domu a z tego pomieszczenia zrobiliśmy pralnie z suszarnią oraz kotłownię do której jest wejście z boku domu. Powiększyliśmy salon o pokój, który mieścił się za nim a pokój przesunęliśmy w tą pustkę za garażem. Też zrezygnowaliśmy ze schodów betonowych bo pod nimi mamy wejście do pokoju za salonem. Okna także w prostokącie bez zaokrągleń a i zrezygnowaliśmy z drugiej łazienki na górze tej przy sypialni i w jej miejsce mamy garderobę. oj dużo u nas było zmian ale teraz wiem ze jest to dom jakiego chciałam.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    emos

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witaj Wiki,dobrze slyszec ze jestes bardzo zadowolona z waszego nowego domu.Cieszymy sie razem z Wami.Jestes chyba pierwsza osoba ktora podniosla poddasze o 2 pustaki.Jestesmy ciekawi jak zmienil sie wyglad domu i najwazniejsze czy podnosiliscie tylko dach czy lukarny tez.Jesli moglabys wrzucic chociaz jedno zdjecie z domu z zewnatrz to byloby naprawde super.Obiecujemy ze jak my skonczymy nasz dom to dodamy napewno wiele zdjec .Podamy tez dla Ciebie nasz e-mail jak wolisz [email protected]
    POZDRAWIAMY

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał emos Zobacz post
    Witaj Gregory,fajnie ze jest nas coraz wiecej,mozesz mi powiedziec odnosnie podnoszenia poddasza czy podnosisz sam dach o pustak czy takze trzy lukarny,nie mam pojecia jak moze byc lepiej by nie zmienil sie wyglad zewnetrzny domu.pozdrawiam
    Witaj emos.
    Zamierzam trochę (o jeden max) podwyższyć lukarny ponieważ zlikwidowałem łuki w oknach, i okna podniosły mi się w narożach. Jak wymuruję poddasze to umieszczę zdjęcia. Wczoraj rozpocząłem murowanie stanu zero. Też podniosłem zero budynku w porównaniu do projektu. Posadzkę będę miał 70 cm ponad terenem, a posadzkę w garażu 50 cm.
    pozdrawiam

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ma.ciejka

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    5

    Domyślnie Ogród o zmierzchu zdjęcia z budowy

    Witam
    Pozdrawiam wszystkich budujących Ogród o zmierzchu
    Budujemy ten dom od zeszłego roku. W tamtym roku fundamenty- obecnie ściany oraz dach. Oczywiście nie obeszło się bez zmian.
    1. powiększenie kotłowni
    2. powiększenie łazienki na dole
    3. przeniesienie wejścia do garażu pod schody
    4 zmiana schodów- na łagodniejsze
    5 rezygnacja z pokoju małego i wejścia do niego
    6 trochę szersze kolumny wejściowe
    7 rezygnacja z drugiej łazienki na górze
    8 podniesienie murłaty
    9. powiększenie wykuszu w jadalni.

    Jak na razie koszty z dachem bez okien wniosą około 90 tysięcy.
    Nigdzie nie mogłem znaleźć zdjęć tego domu w realu i to mnie bardzo irytowało dlatego przyrzekłem sobie że jak tylko będzie już coś widać sam je dodam.
    A oto kilka fotek z budowy:
    Stan na lipiec 2011















    Później dodam ewentualnie opis
    W miarę postępu prac dodam dalsze zdjęcia

    Jeśli już ktoś dodał kilka pustaków nad strop to proszę o fotki bo aktualnie nad tym się zastanawiam.
    Ostatnio edytowane przez ma.ciejka ; 17-10-2011 o 20:10 Powód: dodatkowe zdjęcie

  11. #31
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wiki2100

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam ponownie. postaram się zamieścić dziś zdjęcia z podniesionym stropem.

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ma.ciejka

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    5

    Domyślnie witam

    Cytat Napisał Wiki2100 Zobacz post
    Witam ponownie. postaram się zamieścić dziś zdjęcia z podniesionym stropem.
    Czekam z niecierpliwością. Jutro zaczynamy prace wiec chciałbym podjąć decyzję co z tym robić.

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Kilka zdjęć z mojej budowy.
    Podniosłem poddasze o 2 Max'y. W wyglądzie zewnętrznym wpłynie to na podniesienie linii dachu o 50 cm ponad balkon. Natomiast w środku zyskam dodatkową powierzchnię w trzech sypialniach, garderobie i w dwóch łazienkach.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03744.jpg
Wyświetleń:	561
Rozmiar:	90,3 KB
ID:	79475   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04050.jpg
Wyświetleń:	532
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	79476   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04045.jpg
Wyświetleń:	516
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	79477  

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ma.ciejka

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    http://www.widlaki.eu/zdjecia/14.jpg

    A oto prawie końcowy efekt

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ma.ciejka

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez ma.ciejka ; 17-10-2011 o 21:03

  16. #36

    Domyślnie

    Gregory67 widac domek rosnie macie zamiar w tym roku przykryć ?? widze ze nie zryzygnowales z okien na dole, nie wydaje Ci sie ze jak na tak male pomieszczenie troche duzo tych okien ??

    ma.ciejka nie widac fotek

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Sure_ch
    Mam zmaiar przykryć dom przed zimą. Prace posuwają się, trochę wolno ale idą do przodu. Jedyne okno jakie zmniejszyłem na dole to drzwi balkonowe w gabinecie które zamieniłem na zwykłe okno. Powodem jest ustawność pokoju. Pod oknem mogę postawić np. biurko , a przed drzwiami tarasowymi muszę mieć wolną przestrzeń.

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    golas

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,

    Skorzystaliśmy z Waszych sugestii, wprowadziliśmy parę własnych pomysłów i zmieniliśmy tak:
    Kotłownia - powiększona do obrysu budynku
    Kotłownia - dodatkowe okno - będzie to moje miejsce do wszelakiego dłubania różnych rzeczy.
    Piętro - podniesione o jeden megamax ( widzieliśmy M76 na trasie Jeżów-Skierniewice z podniesionym piętrem o 4 mniejsze maxy - domek zupełnie starcił urok)
    Domek podniesiony ponad grunt o dwa bloczki
    Pokój na dole - zwykłe okno nie balkonowe - bo niewidzimy takiej poterzeby a faktycznie można lepiej pokój zagospodarować
    Dach- deskowanie z papą - ciszej, cieplej - lepsze zabezpieczenie w przypadku nieszczelności dachówek po pewnym upływie czasu.
    Wykusz - docieplony warstwą styropianu.
    Wypuszczona rura 200mm pod fundament w celu wykonania w przyszłości GWC - GWC sprawdza się w okresach zima i lato.
    Schody -rezygnacja z betonowych na rzecz drewnianych
    Kloumny -wybraliśmy grubość 35 cm
    Taras - zdecydowaliśmy się na drewniany - beton nie jest moim ulubionym materiałem
    Wybrany humus przed budową.

    A, jeszcze jedno, będziemy chcieli zamienić garderobę z łazienką na piętrze przy sypialni ponieważ przy kominie jest wyższa ściana do wykorzystania.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03521_1.jpg
Wyświetleń:	884
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	96370Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02620_1.jpg
Wyświetleń:	583
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	96371Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03477_1.jpg
Wyświetleń:	665
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	96372Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02757_1.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	96373

    PS: czy ktoś zamontował sobie solary na M76?

  19. #39

    Domyślnie

    golas ja nie będę montować solarow, mój brat rok temu założył sobie i wcale nie są jakoś wielka rewelacja


    mój domek na dzisiaj wygląda tak ja na dołączonym zdjęciu, czekamy na dniach na okna

    czy jest jakiś ogród o zmierzchu wykończony ?? macie zdjęcia ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN2891.jpg
Wyświetleń:	914
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	97770   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN2805.jpg
Wyświetleń:	572
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	97771  
    Ostatnio edytowane przez Sure_ch ; 27-01-2012 o 16:46

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Inka3c

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam piękny dom ,to jeden z ładniejszych projektów firmy murator ,zdjęcia te utwierdziły nas w przekonaniu ,że to jest to czego szukamy.Szkoda ,że ten domek jest tak mało popularny.
    Ostatnio edytowane przez Inka3c ; 08-02-2012 o 13:15

Strona 2 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony