dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 79

Temat: EDZIA

  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Mam na imię Ewa, urodziłam sie i wychowałam na wsi wśród łąk, lasów i pól /te pola szczególnie w czasie żniw hartowały mój charakter/ od kilkunastu lat mieszkam w mieście w M4 jestem szczęśliwą mężatką i matką dwóch wspaniałych córek 14 i 11 lat.Mój mąż jest informatykiem, więc można powiedzieć,że permanentnie jest w pracy tylko zmienia lokum 8 godzin a często i dłużej biuro a reszta w domu.Jak już pisałam w innym wątku kiedyś bardzo dawno temu zakochałam się w domach z bali drewnianych, które widziałam w Chochołowie i tak mi zostało do dziś. Może to środowisko, w którym się urodziłam i wychowałam wpłynęło na moje ogromne umiłowanie przyrody.Odżywam w górach i moich rodzinnych Górkach tam naprawdę czuję się świetnie.Jestem z natury dość leniwą flegmatyczką więc podejmowanie decyzji trwa dość długo.Bardzo boję się tej budowy bedzie to bojowy chrzest dla naszego jeszcze szczęśliwego małżeństwa i mam nadzieję,że całą czwórką zamieszkamy w naszym wymarzonym domu prowadząc żywot sielski i anielski.
    Pozdrawiam Ewa


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-12-05 13:39 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć Edzia!
    Mam dziś więcej luzu w pracy, więc nadrabiam zaległości, a o moim "zaskoku" już gdzieś pisałam.... Edzia, ja też jestem informatykiem i dam Ci receptę na skrócenie czasu pracy Twojego ślubnego. Tak zrobił mój małżonek. Domowy komputer oddał dzieciom sąsiadów, było mu łatwo, bo nasz "bombel" jeszcze nie protestował (miał wtedy 2 latka). Jestem mu za to wdzięczna, jeszcze nie noszę okularów i chcę by było tak jak najdłużej. Wiem, że komputer w domu - to nieunikniona sprawa jak nasz synek pójdzie do szkoły, ale....

    Edzia, pozdrawiam!
    Gdzie pracuje Twój mąż, może go znam? Jak możesz podaj na priv.


  3. #3

    Domyślnie

    z tym wiekiem to chyba troche przesadzasz, widać jestes jeszcze bardzo młoda - tyle przed wami do zrobienia - budowa, urządzanie, kupowanie nowych rzeczy do nowego domu...
    Pozdrawiam

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    A czy ja gdzieś pisałam,że jestem stara. Wspominałam o emeryturze która każdego czeka czy to za 5 czy 25 lat

  5. #5

    Domyślnie

    nie ale wspomniałaś że "chyba jesteś najstarsza na forum" i myśle że głęboko się mylisz.

  6. #6

    Domyślnie

    ja w tym roku bedę miał 38 rocznicę to dopiero wiek a nie czuję się wcale staro
    a ty jestes pewnie dużo młodsza jak sądzę z tego co piszesz o sobie...

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    No faktycznie zapomniałam przeczytać informacje w nawiasach. Popatrz jeszcze kiedy to było napisane teraz trochę zmieniłam zdanie na temat swojego starszeństwa na tym Forum.Ale do klubu 40tek mogłabym się już zapisać.
    pozdrawiam
    Ewa

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-11-14 15:13 ]</font>

  8. #8

    Domyślnie

    Ja się zapiszę do tego klubu za 3 lata ! Ale, kurcze będzie fajnie !!!

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    A dlaczego ja qrcze miałam zawsze wrażenie,że Ty jesteś "małolatem" tzn ok.30 lat

  10. #10

    Domyślnie

    bo takim się jest na jakiego się czuje........ ja mam może 27 29 ?? nie wiem sam...hihi. Znam dużo osób młodszych wiekiem ale za to starszych zachowaniem i sposobem bycia!taka choroba...wiesz...

  11. #11

    Domyślnie

    mam nadzieje że pytanie było do mnie....

  12. #12

    Domyślnie

    qurcze blade........

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    ja w niedziele obchodzę 3 rocznicę członkostwa w klubie "40"

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    No to będą życzenia w niedzielę a póki co pozdrawiam i witam W Klubie
    Ewa

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-11-18 22:06 ]</font>

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    WITAM wszystkich...

    To Ja tez mogę dołączyc do waszego klubu??
    Hmm juz niedługo..ale czuje sie młodziutko..
    Ewuniu.. mam syna 16 lat..haha i męża ale wiek jego patrzac po zachowaniu blizej nieokreslony...
    Pozdrawiam wszystkich
    Teska

  16. #16

    Domyślnie

    Słuchajcie od wczoraj pozostało mi tylko 4 lata aby zostać członkiem waszego klubu. Czy można do tej pory być w klubie choćby na przyuczeniu?
    Pozdrawiam wszystkich

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Witam Was dziewczyny.
    Nicol przyjmij spóźnione/z własnej winy/najszczersze życzenia spełnienia wszystkich marzeń. Oczywiście mile jesteś widziana w podKlubie.Jeden Klub 40-latków istnieje już w wątku bodajże Bigmario i nawet Redakcja opatrzyła go dopiskiem Klub 40-latków a ten powstał zupełnie przypadkowo ale miło mi Was gościć u siebie.Ciekawe jak zareaguje na to Redakcja
    pozdrawiam Ewa

  18. #18

    Domyślnie

    Witaj Ewo i dzięki za życzenia. Dziś też miło je usłyszeć. O wspomnianym klubie 40-tek nie wiedziałam. Może połączyć oba?

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Myślę, że może udałoby się połączyć oba i utworzyć jeden niezależy i samorządny
    pozdrawiam Ewa

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: EDZIA dnia 2002-11-22 23:16 ]</font>

  20. #20

    Domyślnie

    Z ramienia kobiet szefostwo w klubie proponuję Tobie,a w męskiej części Bigmario? A może jakieś wybory. Ostatnio to modny temat. Jako czeladnik w Klubie pomogę zorganizować kampanię wyborczą. Co o tym sądzisz? Może zapytamy też o zdanie pozostałych zainteresowanych?

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony