dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 150
  1. #141
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    michao

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-781
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja mam saeco, ale po 2 latach jestes srednio zadowolona, był czyszczony odkamieniamy regularnie, ale wydaje mi sie ze po czasie gorzej spienia mleko. mam taki gdzie samemu trzeba mleko spienic, i wiem juz ze moj kolejny ekspers to musze miec taki co sam mleko spienia. wygoda wieksza na pewno.

  2. #142
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kozacza

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Kod pocztowy
    22-413
    Posty
    7

    Domyślnie

    Ja polecam ekspres Thibo. Ma bardzo ładny design, jest niedrogi, robi dobrą kawę, a jeśli nie masz kapsułek, możesz spokojnie nabić kubeczki od kapsułek zwykłą kawą. To jest przewaga nad innymi tego typu ekspresami, gdzie w kapsułkach są koncentraty kawy, a nie prawdziwa kawa.

  3. #143
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gwiazdka.p

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-112
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ja bym chciała taki nowoczesny kapsułkowy, żeby robić sobie wszystkie wypasione napoje typu oreo, daim, milka itd. Tylko właśnie się boję, że wkłady będą droższe niż sam ekspres - to raz, a dwa, że po roku np. kapsułki wyjda ze sprzedaży i co? Starsze, niekapsułkowe modele są pod tym względem bezpieczniejsze i wieczne, tylko że nie zrobić bajerowych napojów.

  4. #144

    Domyślnie

    My akurat mamy Jurę, ale każdy wymaga od ekspresu czegoś innego, więc ja bym sugerował kierowanie się nie opiniami innych tylko własnym poglądem i potrzebami. Ekspres nam się sprawdza w 100%, natomiast czy Tobie będzie pasował? Nie wiem polecam przejść się do sklepu z ekspresami np. Flinta jak mieszkasz w Warszawie i podpytać specjalistów.

  5. #145

    Domyślnie

    a myślicie, że taka kawiarka ciśnieniowa może zastąpić ekspres ciśnieniowy? chodzi o parzenie zwykłego espresso..

  6. #146
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Emtebe

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-864
    Posty
    227

    Domyślnie

    Z kawiarki zrobisz mokę, to nie będzie espresso. Co nie znaczy, że będzie niedobra.

    Ja miałem Zelmera 13z016 (nie polecam), teraz mam De Longhi EC685 i jestem zadowolony. Bojler chyba jednak robi różnicę. Oprócz ekspresu ważna jest kawa i młynek. Zakup porządnego młynka to był największy skok jakościowy w smaku i zapachu kawy. Mam Graef CM 702 i szczerze polecam.

  7. #147
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Z ekspresu dostaniecie kawę jak ze stacji benzynowej- pyszna, nie?
    Do kawy żeby smakowała jak kawa z dobrej kawiarni, konieczny jest młynek i do tego ekspres kolbowy

  8. #148

    Domyślnie

    Mam ekspres automatyczny philips LatteGo 2200, żonie która pije raczej mleko z kawą, niż kawę z mlekiem bardzo odpowiada. Osoby poszukujące intensywnego smaku kawy mogą poczuć niedosyt. Nie spotkałem się jeszcze z ekspresem automatycznym, który smakiem zwykłej czarnej kawy przebiłby kolbę. Co do użytkowania to dbając o czystość ekpresu nic złego się nie dzieje.

  9. #149

    Domyślnie

    Zastanawiam się właśnie czy wybrać ekspres przelewowy, czy lepiej taki, który sam mieli kawę.

  10. #150

    Domyślnie

    Saeco Pico Baristo Deluxe. Polecam.
    Dwie wady - trzeba smarować blok zaparzający po myciu (zajmuje max 1 minutę więc mała wada, ale trzeba pamiętać) i jest głośniejszy niż konkurencja, bo ma młynek ceramiczny.

    W pracy też mam mniej więcej taki sam (starsza wersja bez ekranu dotykowego) i od trzech lat robi po 20-30 kaw dziennie. I ciągle działa.

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony