dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 91
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    Mój elektryk polecił mi BERKERA, twierdzi, że ma dobre "bebechy" za tą cenę ok. 15 zł
    pozdr. Iv

  2. #42

    Domyślnie

    Polecam Legranda ! Jedna uwaga przy zakupie przywidziec kupno paru czesci na zapas - zmiana modeli jest u nich bardzo szybka , a pozniej jest problem z kupnem.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Najpierw mieliśmy najtańsze polskie.
    A jak już się nam wystrój wnętrz łącznie z kolorkami ścian ustalił to kupilismy Berkera, a ramki się dobrało do ścian i kafelków. Używam od 3 lat, bez zarzutu.
    Dodatkowo zakup poszedł na ulgę remontową.
    Poszukaj po okolicy może ktoś ucieka z obskury i mogłobyś załozyć do odbioru domku, a potem wykorzystać ulgę.
    Tylko uważaj na prowizorki, lubią się utrwalać.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  4. #44

    Domyślnie

    Wątek zastygł latem. Od tej pory pewnie pojawiły się nowe serie . Ze względu na brak czasu chyba zdecyduję się na zakup w Praktikerze.
    Jest tam dość duży wybór.
    A może jednak dać pierwszeństwo hurtowni elektrycznej ? Co o tym sądzicie ?!
    Jakie pstryczki -elektryczki zakładacie aktualnie u siebie ?
    pozdrawiam
    cele budzą szacunek

  5. #45

    Domyślnie

    W poprzednim mieszkaniu szarpnęłam się na GIRA i byłam baaaardzo zadowolona. Zarówno od strony estetycznej jak i funkcjonalnej (GIGANTYCZNY wybór- nawet takie specjalne do podłączania sprzęstu audio- video, jeśli puści się kabelki w ścianie. Upodobałam sobie serię F-line (taka kremowa z zaokrąglonymi rogami). Teraz na pewno zamontujemy takie same.

  6. #46

    Domyślnie

    Ara - nie warto kupować takich rzeczy w marketach budowlanych - często mają ceny nawet wyższe od katalogowych a w hurt. elektrycznej dostabiesz od tej ceny rabat.

  7. #47

    Domyślnie

    Berenika, nnatasza - dzięki za sugestie.
    cele budzą szacunek

  8. #48

    Domyślnie

    proszę o pomoc
    niektórych może rozśmieszyć moje pytanie ale proszę o odpowiedź
    wykańczam dom i nie wiem ile mam kupić włączników pojedyńczych a ile podwójnych
    czy to można poznać po ilości kabli w puszce, po czym to się poznaje bo jestem na ten temat zielony

  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Taka specyfikacje powinien zrobic Ci chyba elektryk, ktory ukladal instalacje, albo ten ktory bedzie montowal osprzet. Po tym, co tu piszesz, nie masz chyba na ten temat zielonego pojecia - nie ryzykuj .

  10. #50

    Domyślnie

    Kamikazee jeżeli teraz musisz to kupić, a nie masz elektryka pod ręką, spróbuj dogadać się z gośćmi w jakiejś hurtowni elektrycznej. Z rampą na Langiewicza (w Rzeszowie oczywiście ) byli całkiem mili faceci, może w razie czego Ci powymieniają te kontakty- ale to chyba jest wariant awaryjny, też bym czekała na elektryka.

  11. #51

    Domyślnie

    Zdecydowanie polegaj na elektryku, który robił instalację.
    Ja miałem podobny dylemat i mimo, że w momencie gdy zachciało mi się policzyć ilość gniazd i wyłaczników miałem kilku robotników ( w tym i elektryka) na budowie, żaden z nich nie wziął na siebie odpowiedzialności za wybór gniazd. Największy mieszun był z wyłacznikami krzyzowymi.
    Zadzwoniłem po gościa który instalację wykonał, a ten tylko rzucił okiem i bez namysłu strzelał co mi potrzeba.

  12. #52

    Domyślnie

    berker (modul Star Plus) - sprawdził się przy kilkakrotnym wykręcaniu ze ściany i wkręcaniu z powrotem

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    a może ktos ma trochę więcej kasy i chce zaszaleć ? Jeżeli tak to polecam fimę GIRA - to jest górna pólka a nie Laegrand
    Ja bedę miał coś w ten deseń:


    oczywiscie nie w całym domu Reszta to Berker

    Polecam swoje usługi, mam w firmie GIRA spore rabaty.
    Regulamin forum

  14. #54

    Domyślnie Re: GNIAZDA ELEKTRYCZNA- JAKIEJ FIRMY?

    Cytat Napisał m
    mam juz polozona instalacje elektryczna i zamierzam kupic wiadomo, gniazda, przelaczniki, wylaczniki etc ... naturalnie jednej masci. Nie mam natomiast zielonego pojecia na jaka irme zwracac szczegolnie uwage. elektryk polecil nam Legranda , co sadzicie ?
    Mój wybór padł na Sisteme Legranda.Jakość super,kolorystyka cikawa.Kupowałem to oczywiście w hurtowni bo ceny marketowe skutecznie odstraszaja.

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Odświeżam wątek.
    Co ostatnio jest na "topie"?

  16. #56

    Domyślnie

    Nadal BERKER

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Berker Modul , kremowy . Prostota i elegancja .

    Pozdrowionka

  18. #58
    tripper
    Guest
    tripper

    Domyślnie

    nie mam pojecia, jakiej firmy sa gniazda w moim mieszkaniu, kupilem najprostsze podwojne biale i tyle mi wystarczylo. nie wiem, co moze sie w srodku gniazda zepsuc, chyba tylko obudowa peknac

  19. #59

    Domyślnie

    Ja wybrałem Berkera kolor beżowy. W chwili gdy je kupowałem (połowa 2005r) mogłem w tej samej cenie dostać GIRA bo były w jakieś promocji, ale Berker bardziej mi się podobał.
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał tripper
    nie mam pojecia, jakiej firmy sa gniazda w moim mieszkaniu, kupilem najprostsze podwojne biale i tyle mi wystarczylo. nie wiem, co moze sie w srodku gniazda zepsuc, chyba tylko obudowa peknac
    Podobno nieświadomi zagrożenia żyją dłużej, więc niech tak zostanie

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony