dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 269 z 769
Pokaż wyniki od 5.361 do 5.380 z 15365
  1. #5361

    Domyślnie

    dziękuję wszystkim,
    włączcie roboty kuchenne do mieszania wywarow
    bo 1dzien przerwy i
    grypka jelitowa-normalnie szpital na skraju miasta mam w domu
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  2. #5362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    nadrobiłam troszkę zaległości.
    Mocno trzymam za wszystkie dzieciaki bardzo mocno

    Fotki fantastyczne
    Natkę chętnie bym poznała z moim Młodym ma chłopak słabość do pięknych kobietek

  3. #5363
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Jejku...zostawić Was na 1 dzień
    I nie wiem od czego zacząć..

    Wuuujku Zbyszku, mysle, ze "wujek" to bedzie kolejne słowo Franuli

    Martynka zwala z nóg!!! Ale ona cudna!!! I ta różowa spinka we włoskach...
    XX, zdrówka dla Was!!

    Arnika i dla Emila zdrówka, coś mu już lepiej?

    Agduś, co u Majeczki?

    KachnaP, baaardzi się ciesze, że sie Wam udalo Zaglądaj do nas i odzywaj się
    Uściski dla Franka (jakieś zdjęcie..tak niesmiało...czy można prosić?)

    Bpis, dziekuję! A w następnym roku na inne dziecko pójdzie, żeby sprawiedliwie bylo

    Malka, my pod koniec marca w Twoje regiony zawitamy Dr Łada wzywa nas tym razem do siebie Więc...

    Ja z kolei mam wrażenie ze Franiowi sie ciut pogorszyło. Nie wiem co robic z Warszawą, wyjazd za tydzień, mały smarka i kaszle strasznie..
    Doradźcie, czy to nie jest za ryzykowne??? Boje sie ze jak go doleczę w tydzień to taki - jak by nie było - osłabiony choróbskiem zaraz mi cos złapie w Wawie.. Przesadzam? Proszę naczelne ciotki i wujków o konsylium (w wawie mamy neurologa w IMiDz a potem turnus NDT w CZD).

    Ewa, ja myśle, że teraz z Natka jest jak jest (tak Żelciu Natka jest od Natalii) to nie dlatego że Radek cos zawalił, starał się jak mógł, ale dla niego ta sytuacja tez była cholernie ciężka. I to nie tylko kwestia przejęcia opieki, przecież wiadomo jaki stres przezywała Nata i..wszystko było nie tak. Miał byc różowy bobasek a było..jak było.
    Dzis pani psycholog znowu przełozyła wizytę.. Na połowę marca.. Poddaje się, zaczynam szukac prywatnie.. kłerwa.

    A zaraz dwa filmiki wgram - pozdrowienia dla kochanych cioć i nie mniej kochanych wujków () oraz relację filmową z szamania pierwszego placka z jabłkami

  4. #5364
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Wczoraj.
    Franula pozdrawia ciocie i wujków

    http://www.youtube.com/watch?v=fRbhwtxtBnE

    Pierwszy w zyciu placek z jabłkami

    http://www.youtube.com/watch?v=edPAfWACDWs



    Ciociu Depsiu, a sąsiedzi nie maja szybszego netu??

  5. #5365
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Czyli Franiu docenił kunszt kulinarny Mamusi Brawa dla obojga
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  6. #5366
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Nie wiem co z ta Warszawą zrobisz.... Wizyt sporo i czekanie, a zdrowie też ważne... Ledwie wyleczysz i znowu w zarazki....


    :confused::confused::confused:

    Emil kaszle masakrycznie... Ma zawalone górne drogi i krtań. Dostał antybiotyk. Nie wszystko może łykać , bo np ma odruch wymiotny na amoksyklinę ( nie wiem czy dobrze napisałam...) Duomox i podobne nie wchodzą w grę... mogą być tylko w żelowych kapsułkach ... a tego jest mało... Garść leków... Syrop, wit. E i tran... itd oraz codzienne jego lekarstwa. Wychodzi garść leków...
    Ale będzie dobrze... Mnie też przeziębienie złapało i mam straszny katar....

    edit: zapomniałam napisać, że filmików nie zobaczę... Och ten net....

  7. #5367
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Aguś do Warszawy bym nie jechała. Czasami bespieczniej zrezygnować niż narazic dziecko na kolejną infekcję. Wydaje mi się, że tydzien to za mało aby wydobrzeć po tak długim chorowaniu.
    Ale może niech Ewka powie swoje.
    Zdrówka dla wszystkich.
    My po woli ale do przodu.
    Co do Natki, szkoda, że Wy tak daleko, chętnie bym wypozyczyła Natkę na jakiś czas. Nie, nie, nie do pomocy, do towarzystwa, do wspolnego gotowania i decoupagowania.
    A może dasz Mi ją na jakiś czas jak Ty z Franiem bedziecie w CDZ?

  8. #5368
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    Agnes- ja jestem, zaglądam ale nie piszę bo ja za głupia na to wszystko jestem. PODZIWIAM tylko ogromnie Twoją determinację i FRANIA za ogromne postępy i wolę walki!!
    Chciałam przeprosić bo obiecałam wysłac pianki ale się okazało, że gdzieś "zniknęły" - nikt nie wie gdzie- pewnie komuś zostały pożyczone na wieczne nieoddanie Bardzo przepraszam

    1% i ode mnie poszedł ale jest to tak powalająca kwota, że śmiech na sali- 8,30 pln może namówię męża to od niego będzie sporo więcej Ale za to może uda się kwotę za nadpłacony rachunek telefoniczny przekierować dla Frania a to już konkretniejszy pieniądz. Zobaczymy co na to pewien operator

    Pozdrawiam serdecznie Was oraz wszystkie CUDOWNE CIOTKI i WSPANIAŁYCH WUJKÓW

    p.s. my też walczymy z paskudnym choróbskiem- wczoraj już chciałam wzywać pogotowie do tego mojego ancymona bo się bałam, że mi się dziecko udusi- ale po północy się ciut uspokoiło.
    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  9. #5369
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mama Asi

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    213

    Domyślnie

    Filmiki obejrzalam, Franiu cudowny ale.. babcia tez by chciala caluska od Franulka .
    Pomieszam za wszystkich chorowitków aby szybko choróbska ich opuściły
    Całuski dla Frania i Natalki od babci forumowej.

  10. #5370
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    KachnaP

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław/Wilczyce
    Posty
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Kachna - dziękować, dziękować, po prostu jeszcze nas nie znasz, nie wiesz, jakie z nas zołzy.
    Dobrze, że Twój Franeczek zdrowiuśki!
    DPS życzyłabym sobie aby mnie (i Was też) tylko takie zołzy otaczały ))))

    AgnesK dziękuję pochwalić się moim Frankiem - bardzo chętnie, ale to przy okazji jak się zdjęcia nauczę wrzucać
    Tymczasem z nieukrywaną przyjemnością obejrzałam filmiki z Frankiem - cudny gość!!!

    Tak jak Wam pisałam - warzyć nie umiem, ale kciuki ściskam za zdrówko Martynki (prześliczna młoda dama), Emila, Stefka!

    PS. AgnesK ja jestem z Wrocławia - gdybyście kiedykolwiek tutaj jakiejś asysty czy pomocy potrzebowali (jestem zmotoryzowana) to się polecam!

  11. #5371
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Franuś od cioci całusy

    cudo, cudo chłopak

    Aguś, a konkretnie gdzie, bo pani dr to przyjmuje w tak wielu przedziwnych miejscach, że wielu juz tym zaskoczyła

    Ngel - wiem,ze to nie pocieszy, ale ja też nawaliłam z piankami najpierw jeździły ze mną 2 miesiące w bagażniku,potem jak je wzięłam do umycia do domu bo koperta rozmokła jak mój ślubny postawił na nich buty narciarskie to Aga wkleiła zdjęcia i okazało się, że te ich pianki to jakieś mutanty, i nie ma opcji spasować z naszymi,więc obie dałyśmy ciała ,ale z Tobą mi raźniej

    Jak reszta chorowitków? mam nadzieję,ze lepiej

  12. #5372
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki

    Baaaaaabciu, drogaprzeeeepraszam, poprawimy się przy najblizszej okazji

    Decyzja podjęta - nie jade z Franiem do Wawy. Obawiam sie ze taki osłabiony po choróbsku złapie coś w pociągu albo w CZD. Rozmawiałam też z naszą dr , powiedziała, ze teraz grypa szaleje w Wawie, więc.. trudno, zostajemy..

    Ngel, Malka, przestańcie!

    Ngel, dziękuję za 1%

    Żelciu, myśle że kilka dniu u Ciebie to by była najlepsza terapia dla Natki, szkoda tylko ze tak daleko mieszkasz..

    Kachna, to czekamy za zdjęcia Frania A ile ma miesięcy?

    Zdrówka niezmiennie dla wszystkich zasmarkańców..

  13. #5373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Decyzja słuszna, co prawda grypa u dorosłych jakby sklesła, ale w małej grupie wiekowej pomór. W przedszkolach w łodzi (jak mi wczoraj mówiła pani przedszkolanka) na 110 zapisanych dzieci przechodzi 30.

    A z NAtką rozmawiaj, rozmawiaj. O Franiu, o planach na przyszłośc, o czym się da. Przypuszczam że to jej bardziej potrzebne, niż psycholog...

  14. #5374
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dobra decyzja Aga z tą Warszawą... I Natka będzie miała Mamę....

    Emil dalej suchy gardłowy kaszel.... Nic nie ustępuje

  15. #5375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Aguś zostaw, proszę filminki na parę dni aż moj Net znowu ruszy, teraz nie mogę Frania oglądać.

    U nas lepiej, dziś na badaniach krwi bilismy. Stefek nie spi od 2.30 , czyli zycie wraca do normy. Tak to się już martwilam, bo przesypial mi cale noce. Jak od 22.00 spał do 08.00. to siedzialam i sluchalam czy oddycha.
    No, a teraz znowu broi, wiec lepiej sie czuje.

    Zdrówka dla wszystkich!

  16. #5376
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No i czy ja Tobie, Żelcia, nie mówiłam, że dobrze jest?
    Po prostu musiał odpocząć!

    Mieszam zawzięcie

    Myślę, że podjęłaś słuszną decyzję, Aguś, żeby tym razem nie jechać..
    I mocno angażuj natkę w opiekę i zabawę z Franiem, niech ma poczucie, że jest bardzo ważna i potrzeban.
    I Ewa ma rację: rozmawiać, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać.
    Od czasu do czasu przytulić, powiedzieć, że się kocha.
    Dojdzie do siebie, na pewno.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #5377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Dobra decyzja Aga z tą Warszawą... I Natka będzie miała Mamę....

    Emil dalej suchy gardłowy kaszel.... Nic nie ustępuje
    osłuchowo pewnie nic?
    Jak chcesz być spokojna, zrób RTG i daj wziewny steryd. Jak nie jesteś niespokonja, daj wziewny steryd i przestań się przejmować.

  18. #5378
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Osłuchowo OK.
    Nic tylko kaszel bardziej z krtani... A jaki wziewny podać...? Bo mam ich kilka w domu... Antrovent N , Symbicort, Ventolin ???
    Któryś z nich byłby dobry???
    Tak jest w/g mnie zdrowy.... Piszczy, że mu się nudzi, wyjść chce.... ale ten kaszel....

  19. #5379
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Franulka juz po pierwszej rehabilitacji po 3tygodniowej przerwie. baaaardzo lajtowo i spokojnie. Pani Natalia ręce załamała, ze tak schudł bidulek..
    Ja tego nie widzę, ale ona od razu zauwazyła, ze nóżki chudzinki, brzunio nie taki okrąglutki. No i waga nie kłamie - 400 gr.
    Pojawił się tez pewien trochę niepokojący objaw - Franiu zaczął b prostować i napinac nogi, stópki obciąga przy tym (jak baletnica). Robi tak gdy sie go trzyma na rekach, gdy leży na brzuchu i sie bawi..w różnych sytuacjach.P Natalia powiedziała, ze nie jest to "najfajniejszy" objaw, ale może to po prostu taki objaw osłabienia pochorobowego, że absolutnie nie schizujemy i no robimy swoje. Jak zawsze do tej pory.

    Zdrówka wszystkim!!

  20. #5380
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika Zobacz post
    Osłuchowo OK.
    Nic tylko kaszel bardziej z krtani... A jaki wziewny podać...? Bo mam ich kilka w domu... Antrovent N , Symbicort, Ventolin ???
    Któryś z nich byłby dobry???
    Tak jest w/g mnie zdrowy.... Piszczy, że mu się nudzi, wyjść chce.... ale ten kaszel....
    symbicort, z tych co wymienilaś.
    Choć to jest złożony steryd+rozkurczacz . Wystarczyłby sam steryd, ale jak się nie ma co się lubi,

Strona 269 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony