dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 759 z 769
Pokaż wyniki od 15.161 do 15.180 z 15365
  1. #15161
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Ok,czuję bluesa,ale i tak to terapeuci i lekarze muuuszą za Franiem nadążyćFranio zaczyna wyrażać emocje,niech się głowią,w jaki sposób mu to ułatwić.Może szybko nauczyć Go pisania np. na klawiaturach,jest w stanie szybko to opanować bo same piktogramy mogą nie wystarczać.Trudny czas,ale kiedy był łatwy?dokładnie czytam co napisałaś ale Franio poznawczo nie stanieA ilu dorosłych nie pojmuje swoich ograniczeń?O ile faktycznie łatwiej bez rozumu
    Oby Mały nie czuł lęków,złość niech wyładowuje jak umie
    Niech choć Natka odpocznie,a Wam -uspokojenia

  2. #15162
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za życzenia dla Frania.



    Masz rację, Gosiu.

  3. #15163
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Przytulam Frania urodzinowo,posyłam dużo dobrych myśli i opiece aniołow polecam.
    Udanego wypoczynku dla Natki,Wam spokoju i dni beż przykrych niespodzianek.

  4. #15164
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Franiu nasz kochany!

    Przyjmij od kolejnej ciotki życzenia wszystkiego, co najlepsze!
    Wierzę, że dasz sobie radę ze wszystkimi niedoskonałościami - taki mądry i bystry dzieciak na pewno sobie poradzi; trochę później niż inne dzieci, ale poradzi!

    Uściski i podziw dla całej dzielnej Rodzinki!

  5. #15165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Wszystkiego najlepszego dla Frania .


  6. #15166
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Jeszcze raz dziękuję za życzenia dla Frania

    Mam nadzieję, że jutrzejszy kinderbal urodzinowy się uda.

  7. #15167

    Domyślnie

    .
    Ostatnio edytowane przez bratki ; 04-11-2014 o 21:02

  8. #15168
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Musi się udać

  9. #15169
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    No i się udało!!!a odkręcanie kibelka to na tym forum chyba normalka

  10. #15170
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Tak,atrakcji nie brakowało,ale przecież dla Was to normalka,prawda? Rosnie Franio i z każdymi kolejnymi urodzinami wskakuje na "wyższą półkę".Robi to w swoim tempie i na zasadach proponowanych i dostosowanych dla Jego obecnych możliwości. Pierwsze chwile Frania na tym świecie i relacje z "teraz" powodują wzruszenie i podziw dla Niego i dla Was. Nieustająco

  11. #15171
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ojjj, jak se wspomnę ciąże i jego narodziny...
    A teraz -
    No!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #15172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    No, DPS, masz rację JAK ZAWSZE, kochana

  13. #15173
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Od kilku miesięcy biję się z myślami w kwestii zamknięcia wątku Frania tutaj na FM. Tak sobie myślę, że 5 urodziny Frania są dobrym czasem, aby te myśli zrealizować, choć ta decyzja jest dla mnie naprawdę bardzo trudna.
    Pamiętam jakby to było wczoraj jak Ty, Aneta, naciskałaś na wyjście z wątku Tomka, aby Franek miał swoje miejsce tutaj. A przecież to było pięć lat temu! - ogromnie długi czas. Samej trudno mi uwierzyć, że Franio jest już taki "dorosły".
    Chciałam Wam podziękować za całe wsparcie, wszystkie dobre słowa, spotkania, rozmowy telefoniczne i te w 'realu', a przede wszystkim za kibicowanie Frankowi i nieustającą wiarę w tego niesamowitego małego dzielnego człowieka - sami wiecie, ile już zakrętów ma za sobą a kto wie, ile jeszcze przed nim. Dziękuję Wam i Redakcji także za dwie niesamowite akcje-aukcje. Wiemy, że bez Waszego wsparcia na pewno nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy w naszej drodze z Franiem. Tyle osób stąd dane nam było spotkać osobiście - i my i Franek poznaliśmy prawdziwych Przyjaciół, tego jestem dziś pewna. W końcu beczka soli za nami. To dzięki Wam wszystkim mam w sobie tak ogromną potrzebę spłaty długu i będę ten dług spłacała cokolwiek by się nie wydarzyło.

    Franio i my nie znikamy - od trzech lat prowadzę blog Krasnala (http://dzielnyfranek.blogspot.com/), jest także strona na FB (https://www.facebook.com/pages/Dzielny-Franek/180269822033538?ref=hl) - zresztą te adresy raczej już dobrze znacie. Mam nadzieję, że będziecie tam odwiedzać Frania i nas.

    Trudna to decyzja, ale tak musi być i już.
    Ja to wiem i Wy to doskonale wiecie.

    Jeszcze raz dziękujemy za wszystko
    Pisałam to ja, Agnieszka, w imieniu Frania, Natki i Radka.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	00.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	274493
    Ostatnio edytowane przez AgnesK ; 12-08-2014 o 00:18

  14. #15174
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No i co mam Ci napisać...
    Największą szkodę wyrządziły Franiowi głupie i okrutne akcje niektórych osób na fm.
    Bezpardonowe i nieusprawiedliwione ataki.
    Rozumiem Twoją decyzję, choć tak bardzo mi szkoda...

    Ale na szczęście - ja Was zawsze znajdę!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #15175
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Niezmiennie Aguś-zdrowia i powodzenia dla Całej Waszej Wielkiej Czwórki

  16. #15176
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Coś co ma początek ma też i koniec. Dziękuję za możliwość towarzyszenia Waszym zmaganiom,wierzę,że będą owocne.
    Pozwolę sobie poprzeć wypowiedź Depesi: słowa mają niezwykłą moc i należy przemyśleć co się mówi.(i pisze)
    Aga, ja Was znajdę i mam nadzieję,że się jeszcze spotkamy

  17. #15177

    Domyślnie

    Rozumiem. Akceptuje. Ale troche mi smutno. Trzymaj sie Franiowa Rodzinko. :*

  18. #15178
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Skoro taka Wasza decyzja trzeba to uszanować.
    Pozdrawiam Was gorąco.

  19. #15179

    Domyślnie

    Agnieszko,chciałam Ci podziękować za prowadzenie tego wątku tu na fm.To dzięki niemu "poznałam" Frania ,byłam tu niemal codziennie,nigdy nic nie pisałam,więc teraz tak sobie myślę,że przynajmniej podziękuję.Pewnie,że mi smutno,bo razem z Tobą była tu bardzo fajna grupa ludzi,dzięki której ten wątek był taki wyjątkowy. Dużo zdrowia i radości dla wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez magan ; 21-08-2014 o 12:16

  20. #15180
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za wszystkie wpisy tutaj i za maile.
    Edzia prosiła, abym zostawiła ten wątek otwarty dla wszystkich Franiowych Przyjaciół w potrzebie.
    A Prababka się skarży, że nie ma gdzie plotkować z Wami
    Nie mogę odmówić prośbie Ed.

Strona 759 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony