dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie !Pomocy - Ekogorszek Gdzie Kupić Warszawa - Piaseczno

    Witam,
    od kilku miesięcy testuje różne źródła ekogroszku z okolic Piaseczna oraz południa Warszawy. Niestety za każdym razem trafiam na jakiś oszukany towar. Albo domieszki węgla brunatnego (czeskiego) albo miału, albo mokry na potęgę, albo niedoważone worki. Zbliża się zima a ja już straciłem nadzieję, że mogę kupić w okolicach Warszawy, Piaseczna, Raszyna, Tarczyna jakiś porządny eko groszek.
    Z tego co czytałem w internecie to podobno Pieklorz jest super ale nie wiem gdzie można go kupić z pewnego źródła bo ten, który ostatnio testowałem był gorszy od retopala.

    Także będę bardzo zobowiązany za adresy firm lub składu, gdzie kupię prawdziwy eko-groszek najlepiej od razu pakowany w kopalni tak jak Pieklorz a nie mieszany w składzie opału.

    Pozdrawiam
    Suchyw

  2. #2

    Domyślnie

    Temat stał się bardzo ważny, gdyż dziś piec już mi 2 razy zgasł po tym jak zacząłem palić ekogroszkiem, który okazał się za mokry i na dodatek pomieszany z miałem. Nie zależy mi na cenie - jeżeli będzie dobry to nie ważne czy kosztuje 720 - 820 za tonę.

  3. #3

    Domyślnie

    no i weż se kup kocioł na ekogroszek.
    Przyjdzie umarznąć.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie kupowałem ale to wygląda nieźle i są na Bartyckiej

    http://www.allegro.pl/item765838550_...l_wawa_fv.html
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą...najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za link. Niestety u nich już byłem - maja dwa rodzaje . Ale każdy bardzo mokry, normalnie cieknie z worka. Poza tym węgiel śmierdzi jak asfalt, więc nie raczej nie. Liczę na inne propozycje.

  6. #6

    Domyślnie

    Kobyłka....trochę dalej ale mają wszystkie możliwe z Pieklorzem na czele....Może ci przywiozą......

    http://www.allegro.pl/item822467108_...zowieckie.html


    "Dostępny takrze"

    Chiba można im zaufać.........
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą...najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  7. #7
    "Nigdy nie dyskutuj z idiotą...najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  8. #8

    Domyślnie

    A gdzie kupowałeś? Przy trasie 7 są dwa składy, kupowałem w tym przed Grójcem, od Warszawy po prawej stronie przy stacji benzynowej. Workowany był po 17zł 25kg. Może być. Teraz przerzuciłem się na skład w Pułtusku http://www.allegro.pl/item812927280_...wa_gratis.html Na próbę wziąłem tonę i chyba przy nim zostanę, ładnie się u mnie spala.

  9. #9

    Domyślnie

    Kupowałem już:
    1. W Piasecznie - Skład "Barczak" - oszkują na wadze worka, poza tym bardzo mokry. A co najgorsze baaardzo drogi - pow. 900/tona.
    2. W Leroy Merlin - taka mieszanka 18 zł/25 kg. Może być ale dość mała kaloryczność i pakowany w foliowych workach, więc trochę mokry.
    Na razie tym palę.
    3. Przed Grójcem, przy stacji benzynowej BP, myślałem, że jest dobry, ale po spaleniu kilku worków okazało się, że dodają glinę i inne śmieci.
    4. BIST na Bartyckiej - bardzo mokry, 2 rodzaje, 1 kaloryczny, mokry i się spieka, śmierdzi jak asfalt, drugi zwykły ale mokry i mało kaloryczny.
    5. Czeski za 480/tonę fajny, ale nie na mrozy, raczej na podgrzewanie wody w lecie.
    6. Skład w Woli Mrokowskiej, między Jankami a Grójcem. Pieklorz po 880/t, ale w workach 50kg. Niestety baardzo mokry bo leży na zewnątrz. No i mieszany z tańszym retopalem.
    7. Skład w Warszawie, Karczunkowska 89, Pieklorz, ale bardzo mokry po 800/t oraz rosyjski prym beznadziejny.

    Także całkiem duży przegląd mam rynku.
    Jeszcze chce sprawdzić:
    8. Skład na Podleśnej w Łazach - węgiel z Ziemowita po 780/t.
    9. Dwa składy w Prażmowie, jeden to producent, który gwarantuje jakość www.gawegpol.pl oraz drugi skład www.wzmbud-serwis.com.pl.

    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony