dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 25
Pokaż wyniki od 481 do 483 z 483
  1. #481
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wlodi

    Zarejestrowany
    Dec 2020
    Skąd
    Suwałki
    Kod pocztowy
    16-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cześć, chodzi mi po głowie półwysep w mieszkaniu (salon + aneks kuchenny o pow. 18 m2). Tylko jak widać, metraż nie jest duży i zastanawiam się czy to ma jakikolwiek sens. Zapewne musiałbym zrezygnować ze stołu - zyskam więcej miejsca na szafki + będzie separacja kuchnia/salon, ale na dłuższą metę jadanie na półwyspie wydaje się być niewygodne. Co o tym sądzicie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	19,4 KB
ID:	454018

  2. #482
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  3. #483

    Domyślnie

    Hej! Zastanawiam się nad zrobieniem w kuchni półwyspu z płytą indukcyjną i zlewem (kuchnia dwurzędowa, z jednej strony wysoka zabudowa, z drugiej półwysep). Docelowo półwysep miałby ok. 340x100cm. Jestem ciekawy opini osób, które mają płytę indukcyjną na (pół)wyspie, jak jest z zabrudzeniem szczególnie przy smażeniu.
    Myślałem nad tym tak teoretycznie i np. teraz (w nie-wyspowej zabudowie) smażę mając patelnię ok. 30cm od brzegu blatu i nie czuję, żeby jakoś bardzo dużo się brudziło, ale może to jest złudne, bo na chlapiący tłuszcz jest wystawiona tylko jedna strona? Jakie są wasze doświadczenia? W ogóle bardzo trudno znaleźć w necie opinie na ten temat -- może ludzie rzeczywiście nie mają z tym problemu i tylko ja sobie coś wymyśliłem?

Strona 25 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony