dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 85

Temat: Wyliczanka

  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Wojciech Nitka

    Zarejestrowany
    Aug 2001
    Posty
    1.634

    Domyślnie

    Szanowny MURATORZE
    proponuję, by uwzględniając ilość uczestnictwa na grupie brać pod uwagę sensowne wypowiedzi. Automatyczne zaliczanie, do statystyki, wypowiedzi typu "acha", "jojo", "hej Ty" fałszują obraz udzielonych porad.

    Temat poddaję pod dyskusję uczestników grupy dyskusyjnej jak i Działu Obsługi Klienta.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Myślę, że ludzie odwiedzają forum, żeby się czegoś dowiedzieć, albo podzielić swoimi doświadczeniami, a nie po to żeby zostać rekordzistami w ilości wypowiedzi. Rekordziści - poprawcie mnie jesli się mylę!

  3. #3

    Domyślnie

    Boję sie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż może to być w mniemaniu innych tym "nabijaniem licznkia", ale trudno się było powstrzymać. Otóż rejestrując sie na FORUM nawet nie przypuszczałem, że ktos kiedyś poruszy ten temat. Uczestniczę w nim, bo jest to dobra forma poznawania problemów w budowaniu, jakie mają jego uczestnicy. Staram się również w miarę możliwości, wiedzy i doświadczenia służyć pomocą i radą. Czy ktoś z tego skorzysta? - wybór należy do dyskutanta. Aby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania na Forum Muratora proponuję zanieść liczenie odpowiedzi. Co inni na to?

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się w stu procentach z budowlańcem. Ja równiez jak mogę to pomagam w rozterkach i dużo korzystam z porad. Uważam, że dyskusja na temat ilości i jakości zabranego głosu jest jałowa. przecież nie jest istotne kto, ile i jak się wypowiedział. Wystarczy przecież, że ktoś wypowie się raz a reszta na tym może dużo skorzystać. Jesteśmy dorośli więc nie bawmy się w wyliczanki. A głosów któtkich w styli "acha" jest naprawdę niewiele na całym forum
    Pozostaję z poważaniem
    Agnieszka

  5. #5

    Domyślnie

    Czy zauważyliście, że prześledzenie wszystkich wątków kiedyś zajmowało kilka minut, a teraz brakuje godziny ?
    Mam wrażenie, że licznik co niektórych pobudza do dyskusji .
    A.Z.

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba ktoś próbuje się przyczepić do mnie, Agnichy czy Budowlańca. Owszem bardzo szybko dostałem tubę może i najszybciej z wszystkich, ale absolutnie nie było moim celem jak najczęstsze kłapanie. Bardzo mnie tematy budowy interesują i dyskusja bardzo mnie wciąga. Poza tym nigdy nie udzielałem odpowiedzi w stylu "a ha", "tak" itp. Też myślę że nie o to tu chodzi. Heja.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Odświeżam przypadkowo znaleziony temat sprzed 3 lat. Co o tym obecnie myślicie?

    P.s Moim zdaniem - Szanowna Redakcjo - ten temat powinien zostać przeniesiony do działu - Uwagi o Forum Muratora
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  8. #8

    Domyślnie

    Oj, Wowka - uważaj, bo zaraz ktoś Tobie zarzuci, że szukasz starych tematów, aby nabić sobie licznik.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał nnatasza
    Oj, Wowka - uważaj, bo zaraz ktoś Tobie zarzuci, że szukasz starych tematów, aby nabić sobie licznik.
    No nie.... nnatasza... przecież już z pewnością się zorientowałaś, że najłatwiej nabija się licznik w Kawiarni Klubowej.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Był czas, że starałem się walczyć z "patologio" na forum, ale cóż walka z wiatrakami, blondynkami i polską głupotą nie ma granic. Już dresiarze, mają większy porządek na własnym forum. Odpuściłem sobie, dowiaduje się, co mi trzeba, jak wiem to pomagam i "pa", no może nie do końca odpuściłem, widać to po moim podpisie pod postami.

    Zachęcam innych użytkowników do podobnego działania, w profilu własnym w punkcie podpis: dopiszcie zdanie w stylu: Kodeks: 1) dokładnie zadawaj pytania 2) najpierw szukaj nim zapytasz. itd...

    Może to zacznie skutkować, a może trzeba zmienić nieco forum na początku zrobić dział: o nazwie Ogólny i niech tam sobie piszą o własnych problemach i ciągle zadają te same pytania/nie na temat a najważniejsze niech nabijają liczniki, a do Wymiany doświadczeń dodać budowlanych . I my faktycznie budujący będziemy tam doradzać i prosić innych o radę

    Ogólny
    Wymiana doświadczeń budowlanych
    Sondaże
    Co w "Muratorze" - skomentuj...
    Napiszcie w "Muratorze"
    …..

    Popieram budowlańca czas znieść licznik odpowiedzi

    Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, którym choć trochę zależy na porządku
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar gosciu01
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.725

    Domyślnie

    na początku forum muratora, "wyliczanka" była świetnym narzędziem do pobudzenia życia tej strony, nawet nagrody były


    Trafiłem tutaj cuś ok. 12 strony tematów w wymianie doświadczeń ( teraz jest 281 !!! ) i wówczas licznik pokazywał , kto najczęściej się udziela, a wtedy nikt nie odważył się pisywać tutaj bzdur.
    a tak przy okazji, pamiętacie jeszcze starą szatę forum ?


    Obecnie sądzę, że najlepszym rozwiązaniem, jeśli już mamy bawić się w wyliczankę, byłaby dostępna pod nickiem kilkustopniowa ( np. 6 ) ankieta, na którą każdy mógłby zagłosować a dotyczyłaby oceny porad forumowicza.

    Ilość nie zawsze oznacza jakość, zgadzam się z p. Nitką.

    A tak w ogóle to najlepiej aby tych cyferek nie było, chociaż mogą zostać w statystyce. Z tego powodu pisywałem bardzo długo jako GOŚĆ, oczywiście podpisując się zawsze.
    Teraz muszę się logować i jestem GOŚCIU01

    Cz.

  12. #12

    Domyślnie

    Nie rozumiem dlaczego wszyscy przywiązują taką wagę do tych cyferek. Ja nie zwracam na nie uwagi, bo większość forumowiczów poznaję po nickach i mniej więcej pamiętam kto co mówi.
    Poza tym bardziej do mnie przemawia data rejestracji.

    Cytat Napisał gosciu01
    pamiętacie jeszcze starą szatę forum ?
    Ja pamiętam!
    Ale już się przyzwyczaiłam do tej...

  13. #13

    Domyślnie

    Mysle, ze problem z powtarzajacymi sie tematami ma zrodlo dodatkowo w tym, ze funkcja "szukaj" jest moze troche niedopracowana... Jezeli na pytanie o kominek z plaszczem wodnym komputer wyrzuca mi kilkanascie tematow w stylu "grupa podkarpacka", "grupa nadarzynsko-grodziska" itd, a kazda z tych grup ma po kilkadziesiat stron dyskusji na rozne tematy, cholera mnie trzesie, zanim na ten kominek wreszcie trafie...

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewak39
    Mysle, ze problem z powtarzajacymi sie tematami ma zrodlo dodatkowo w tym, ze funkcja "szukaj" jest moze troche niedopracowana... Jezeli na pytanie o kominek z plaszczem wodnym komputer wyrzuca mi kilkanascie tematow w stylu "grupa podkarpacka", "grupa nadarzynsko-grodziska" itd, a kazda z tych grup ma po kilkadziesiat stron dyskusji na rozne tematy, cholera mnie trzesie, zanim na ten kominek wreszcie trafie...
    ewak39 z pewnością szukanie będzie łatwiejsze jeśli zaznaczysz opcję - Pokaż wyniki jako : Posty a nie jako tematy Tematy
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  15. #15

    Domyślnie

    No tak, dziekuje... jak zwykle okazuje sie, ze system nie jest najgorszy, tylko czlowiek nie o wszystkim wie...

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojciech Nitka
    proponuję, by uwzględniając ilość uczestnictwa na grupie brać pod uwagę sensowne wypowiedzi. Automatyczne zaliczanie, do statystyki, wypowiedzi typu "acha", "jojo", "hej Ty" fałszują obraz udzielonych porad.
    no, racja!

  17. #17

    Domyślnie

    no widzicie, a powiadają, że duch współzawodnictwa w narodzie umarł.....

    a tu dla niektórych ilość postów ( cyferek ) jest na wagę złota.

    może by tak zaproponować nową konkurencję na przyszłą olimpiadę, hę?

    kadra narodowa by sie znalazła i to niezła, bo zawodnicy wkładają całe serce, by być najlepszym ( elitą ???)

    pozdrawiam

    P.S.
    apeluję o zniesienie licznika.

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Napracuje sięczłowiek i to stylowo bo Kawiarenki nie odwiedza, a tu mu Lider Forum kłody pod nogi rzuca.
    Stan zagrożenia, czy co?
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    ja sobie podbiję o jeszcze jeden punkt, bo dziś się słabo czuję

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojciech Nitka
    Szanowny MURATORZE
    proponuję, by uwzględniając ilość uczestnictwa na grupie brać pod uwagę sensowne wypowiedzi. Automatyczne zaliczanie, do statystyki, wypowiedzi typu "acha", "jojo", "hej Ty" fałszują obraz udzielonych porad.

    Temat poddaję pod dyskusję uczestników grupy dyskusyjnej jak i Działu Obsługi Klienta.
    A może zamiast siedzeć na forum należałoby sprawdzić i zrobić poprawki w konstrukcjach niektórych projektów muratora.

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony