dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Morlena
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    jeszcze Poznań
    Posty
    173
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Dobry architekt z Poznania/Wielkopolski

    Witam,
    Mamy już wybrany projekt domu, szukamy godnego polecenia architekta, który wykonałby adaptację i ocenił/wprowadził nasze pomysły na ulepszenie projektu.
    Najlepiej z Poznania lub z Wielkopolski.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Odświeżam temat. Potrzebuję zdolnego architekta wnętrz do wykonania aranżacji lokalu użytkowego. Lokal ma niecałe 100 m2, 5 pomieszczeń z holem plus ok 10m2 łazienki. Lokal jest częścią kamienicy. Jakieś propozycje architektów z Poznania? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar baska_st
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    Luboń
    Posty
    219
    Gdyby słowa zmienić w krople, nawet wysp by nie było.

  4. #4

    Domyślnie

    Mogę Ci polecić firmę Artpin, która zajmowała się projektowaniem biura mojej firmy a wkrótce i mojego domu Pracują tam bardzo kompetentni ludzie z na prawdę świetnymi pomysłami na aranżację. Bardzo dobra cena i super kontakt na każdym etapie współpracy. To był pierwszy raz kiedy korzystaliśmy z usług architekta, więc na dobrą sprawę nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. O architektach krążą różne opowieści Cena obejmowała projekty, zakupy i nadzór a my nie dotykaliśmy się do niczego oprócz wyboru materiałów co nam bardzo odpowiadało ze względu na brak czasu. Jeżeli jesteś z Poznania to firma ma siedzibę w centrum, niedaleko ronda Śródka.

  5. #5

    Domyślnie

    Przejrzałam ich realizacje na ich stronie internetowej i muszę przyznać że robią wrażenie Mam jeszcze pytanie o czas oczekiwania na gotowy projekt. Jak długo trwało to w Twoim przypadku? No i równie ważna kwestia - cena. Jakiego rzędu wydatkiem muszę się liczyć??

  6. #6

    Domyślnie

    W moim przypadku trwało to ok miesiąca. Najlepiej będzie jak sama się z nimi skontaktujesz, dlatego że zarówno czas oczekiwania na gotowy projekt jak i cena zależą od wielu bardzo indywidualnych czynników. Im bardziej skomplikowany projekt tym więcej analiz należy wykonać itd. Na stronie artpin.net znajdziesz do nich kontakt oraz adres.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Morlena Zobacz post
    Witam,
    Mamy już wybrany projekt domu, szukamy godnego polecenia architekta, który wykonałby adaptację i ocenił/wprowadził nasze pomysły na ulepszenie projektu.
    Najlepiej z Poznania lub z Wielkopolski.
    Pozdrawiam
    Witam wejdz na www.pnarchitekci.pl mi zaprojektowali dom, są bardzo dokładni, zawsze pod telefonem i na każde pytanie odpowiadają nawet po zakończonej pracy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony