dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Ile za przyłącze kanalizacyjne

    Witam.
    Ile zapłacę za przyłącze kanalizacyjne około 60 metrów.
    Maja być 2 studzienki i rura fi.160.
    Jak na razie to projekt w granicach 400zł +koszt z wodociągów 80+40zł.
    Może ktoś zna rozsądną ekipe z okolic Brzegu.
    Praktycznie całośc insalacji w gruntach ornych.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ElCZ

    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-536
    Posty
    4

    Domyślnie

    AKWA – 2 Andrzej Piasecki – nie polecam
    Odradzam współpracę z Panem Andrzejem Piaseckim. W 2019 r. zleciłam mu wykonanie przyłącza wod-kan według dostarczonego projektu. Przyłącze miało być wykonane na dość dużej głębokości – 4,5 m. Pan sobie odpowiednio policzył i zawarliśmy umowę. Przyłącza zostały fizycznie wykonane i Pan zażyczył sobie 80% wartości umowy i na tym zakończył swoją działalność. Na pytania, kiedy będzie licznik i umowa z MPWiK kręcił i twierdził, że to MPWik ma problem. Okazało się jednak, że wszystkie prace zostały wykonane bez zawiadamiania MPWiK. Odstąpiłam od umowy i od roku próbuję zalegalizować wykonaną przez niego, niezgodnie z projektem, jak się okazało, samowolę. Sam koszt legalizacji to 3600 zł netto. Plus geodeta, inwentaryzacja i projekt zamienny. Koszty robią się ogromne. Do tego jest ryzyko, że będę musiała wszystko odkopać i wykonać wszystkie roboty jeszcze raz na swój koszt zgodnie z pierwotnym projektem. Jak się okazało, w Wawrze osób poszkodowanych przez Pana Piaseckiego jest sporo. Wykonuje on fizycznie przyłącza, bierze pieniądze i znika, pozostawiając inwestorów z nielegalnie wykonanym przyłączem. Mona zadzwonić do inspektorów MPWiK lub urzędników w Wydziale Infrastruktury dla Dzielnicy Wawer i zapytać o opinie. Ten Pan jest tam powszechnie znany. Ja niestety o tym wszystkim dowiedziałam się za późno….

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony