dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Meble łazienkowe Deftrans - opinie

    Czy ktoś z was jest posiadaczem mebli łazienkowych firmy DEFTRANS?Widziałam takie w sklepie i na stronie internetowej.Wydają się niezłe,nawet mi się podobają i nie rzucają na kolana swoją ceną(o ile wogóle meble łazienkowe mogą nie rzucać).Jestem ciekawa waszych opini,jak spisują się "w terenie",czy są solidne,jak firma zachowuje się w przypadku reklamacji,itp.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Naprawdę nikt nie ma?Czy nie chce się wam pisać.Może chociaż słyszeliście lub u kogoś widzieliście.A może polecicie mi jakieś inne ładne i w przyzwoitej cenie(sprawdzone).Proszę o propozycje,może linki.Acha chodzi mi o coś klasycznego,bez udziwnień i ekstrawagancji.Może teraz ktoś się odezwie.

  3. #3

    Domyślnie

    Podciągam tamat.Zastanawiam się czy nikomu nie chce się odpowiadać,czy nikt nie ma szafek w łazience?Zaczynam wątpić w tą pomoc na forum,którą tak zachwalano w jednym z numerów "Muratora".Pozdrawiam.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar SylwekW
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    505
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie nie trać nadzieji

    Witaj. No nie oceniaj tak szybko. Pierwsza Twoja wątpliwośc pojawiła sie już tego samego dnia kiedy zadałeś pytanie.

    Ja niestety nie mam mebli łazienkowych - nawet nie mam porządnej łazienki Zaczynam budować w marcu więc do urządzania łazienki jeszcze trochę czasu minie - zatem nie jestem w stanie Ci pomóc. Ale poczekaj może ktoś się znajdzie za kilka dni kto coś wie a jeśli nie - to nie oceniaj tak krytycznie - może zwyczajnie ludzie nie maja takich mebli. Czy chciałbys tutaj 100 postó o treści: "... niestety nie wiem...", "... nie mam takich mebli..." ???

  5. #5

    Domyślnie

    Ja nie mam Pewnie będę musiał kupić chociaż jedną, ale jeszcze to odwlekam.... A jakbyś chciała zobaczyć łazienki to w moim Onetowym albumie (link poniżej).

    Pozdrawiam

    T.

  6. #6

    Domyślnie

    ja też właśnie szukam jakiś fajnych mebli łazienkowych - ale o firmie DEFTRANS niestety nie słyszałam..

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Śliczne to niektóre szafki z devo.... a cenowo pewnie wysoka półka?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał magdak
    Śliczne to niektóre szafki z devo.... a cenowo pewnie wysoka półka?
    Jak wejdziesz na stronę Devo i wybierzesz model mebelków przesuwając myszką na odpowiednią szafkę na obrazku to po prawej stronie wyświetli ci się opis, wymiary i sugerowana cena producenta. Ja swoje Millenium kupiłem ponad rok temu. Jak wygldają w łazience zapraszam go galerii zdjęć http://murator.com.pl/forum/viewtopi...=557217#557217

  10. #10

    Domyślnie

    no właśnie też odkryłam tą funkcję - mnie najbardziej spodobała sie seria Magnum - ale cena ponad 3000 za samą półkę (bo to nawet szafka nie jest) pod umywalkę jest zdecydowanie nie na moje możliwości - pozostaje mi ewentualnie zanieść ten projekt do lokalnego stolarza i zrobić coś na wzór...

  11. #11

    Domyślnie Meble łazienkowe Deftrans - opinie

    Witam, czy ktoś posiada meble łazienkowe tej firmy. Jak z ich jakością, wytrzymałością, czy to producent czy importer. Widziałem w praktikerze takie o to, bardzo mi się podobają:

    http://www.deftrans.com.pl/go/_info/?id=287

  12. #12

    Domyślnie

    Czy nikt nie posiada mebli tej firmy?

  13. #13

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    kamykkamyk2 zakupiłeś te meble? Odpowiedz proszę na swoje pytania - zastanawiam się nad ich zakupem

  16. #16

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał OiM Zobacz post
    podbijam
    Zakupiłem w końcu u nich zestaw do łazienki razem z podwójną umywalką. Jestem z niego zadowolony. Po roku użytkowania nie mam zastrzeżeń

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maria1970

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Olkusz
    Kod pocztowy
    32-300
    Posty
    2

    Domyślnie hej

    Cytat Napisał Izis Zobacz post
    Naprawdę nikt nie ma?Czy nie chce się wam pisać.Może chociaż słyszeliście lub u kogoś widzieliście.A może polecicie mi jakieś inne ładne i w przyzwoitej cenie(sprawdzone).Proszę o propozycje,może linki.Acha chodzi mi o coś klasycznego,bez udziwnień i ekstrawagancji.Może teraz ktoś się odezwie.


    Nie miałam do czynienia z tą firmą, aczkolwiek o niej słyszałam. Ja ze swojej strony mogę polecić niemieckie meble, które dostępne są tutaj: http://www.bconcept.com.pl/

  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ramon59

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Krapkowice
    Kod pocztowy
    47-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    Kupiłem zestaw granada. Po miesiącu pękły fronty. Po miesiącu wymienili jeden. Czekam już kolejny miesiąc na wymianę drugiego frontu. Olewają klienta, w dodatku wciskają mi jakieś kity. Masakra. Jestem wściekły. Nigdy więcej ani produktów tej firmy, ani kontaktu z nią. Odradzam!

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    irekhirek

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Reklamacja w ich wykonaniu to czysta KPINA !!

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony