dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 286 z 286
  1. #281

    Domyślnie

    BigPiotr co do gwarancji to gdy dzwoniłem do tych trzech szklarzy u kazdego dostawałem taką samą odpowiedz. Gwarancji nie ma bo nie ma możliwości zeby z takim lustrem coś sie działo. Chyba ze sam w nie uderze to sie zbije.

  2. #282

    Domyślnie

    Ja też kupuję lustro do łazienki u szklarza,wkleji je mój glazurnik,który właśnie robi moją łazienkę,chcę uniknąć cięcia płytek,więc wymiary lustra będą pewnie nie standartowe.

  3. #283
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mały Jan

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Uwaga na klej do luster Tytan.
    Jest na opakowaniu info, że jest neutralny dla lustra, a nie jest!!!
    Reklamowałem klej, wysłałem certyfikaty na lustro. a producent kleju f. Selena przysłała tabelkę z info, że ten klej nie nadaje się do klejenia takiego lustra. Wygląda to tak, że jak będzie inne lustro, to będzie inna tabelka.
    Piszą, że trzeba zrobić próbę.
    To co, kupując lustro z zamiarem przyklejenia go klejem Tytan f. Selena należy kupić drugie lustro, na próbę.
    Przykleić je w miejscu docelowym, aby zapewnić takie same warunki otoczenia (bo te muszą być identyczne, w przypadku reklamacji jest podstawa do jej nieuznania), poczekać kilka dni, może tydzień(aż rozpuszczalnik odparuje) i jeśli nie będzie zmian zdjąć je, czyli stłuc, przygotować ścianę jeszcze raz i przykleić lustro, to właściwe.
    Tego nawet Stanisław Bareja by nie wymyślił.
    Uważajcie, bo i producenci luster i producenci klejów nie uwzględniają reklamacji, Jest tyle różnych parametrów, że udowodnienie, że wszystkie zostały spełnione jest niemożliwe.

    U szklarza zwykle dostępny jest jeden rodzaj lustra jeśli chodzi o tylną warstwę.
    I kupujący nie ma możliwości sprawdzenia jaka to jest powierzchnia.

    Próba na kawałku szkła: warunki próby i warunki docelowe nie są jednakowe i to producenci wykorzystują do odrzucenia reklamacji.

    Używajcie innego kleju niż klej Tytan f. Selena.

    Jan
    Ostatnio edytowane przez Mały Jan ; 29-11-2012 o 13:16

  4. #284

    Domyślnie

    A ja mam problem z wklejonym lustrem.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed.jpg
Wyświetleń:	136
Rozmiar:	22,0 KB
ID:	320472

    Po jakimś czasie pojawiły się plamy pod lustrem. Nie mogę go zbić i zamontować nowego, gdyż pod nim jest mata grzewcza.
    W jaki sposób mogę to zakamuflować? Może jakaś rama?

    Zdjęcie lustra w całości:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	123.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	27,2 KB
ID:	320473

  5. #285

    Domyślnie

    Witam, tak można kupić , lustro kleimy na klej do luster i dodatkowo na taśmę klejącą dwustronną krawędż po utwardzeniu kleju za około 48 godz zapezpieczamy silikonem sanitarnym lub jakimś drobnym profilem , kątownikem alum. itp. .
    Pozdrawiam galanus

  6. #286
    Banned
    daniel31Wilk12

    Zarejestrowany
    Aug 2022
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    26-601
    Posty
    2

    Domyślnie

    Polecam Ci zapoznać sie z firmami, które wykonują lustra na wymiar. Tutaj masz fajny artykuł na co zwrócić uwagę moża z niego wiele się dowiedzieć. Polecam.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 30-08-2022 o 09:08

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony