dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 15
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 286
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    W innym poscie pisales, ze to lustro jest z dwoch czesci, a nie widac przerwy miedzy nimi?

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    jest połączone na styk - wiec oczywiscie widac, tak naprawde to ono jest nawet z 3 czesci - ale to dlatego ze kazde jest prostokatem. NIe przeszkadza to jednak wcale. na zdjeciu widac jedno laczenie - tam przy piecu - lekko linia sie zaswiecila, niestety nie mam zdjecia laczenia z bliska (jest na linii umywalki)
    http://rsplus.com.pl//projekty/Tychy...k/real/m10.jpg

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    ...w tym rozmiarze jaki podałaś nie ma problem montaż - szukaj fachowca od szkła

  5. #25

    Domyślnie

    Poszukam jeszcze jakiegos innego szklarza, ale moze 180x100 byloby jeszcze fajniejsze.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie Jakie lustro do łazienki

    Czy warto wchodzić w lustra kryształowe? Czy tez są jakieś inne specjalne które polecacie?
    I na ile problemem jest przyklejenie lustra do ściany? Mój kafelkarz nie chce się za to brać, bo jak twierdzi lustra są różne i różnie przyjmują kleje a on nie chce za ewentualne spłynięcie brać odpowiedzialności.

  7. #27

    Domyślnie lustro

    Przyklejenie lustra do ściany nie stanowi specjalnie problemu. Są odopiewdnie od tego celu kleje. Chyba, że faktycznie to lustro jest potężne i grozi...

  8. #28

    Domyślnie

    uważam, że najlepszym rozwiazaniem jest zostawienie miejsca na lustro i zamówienie takowego na wymiar u szklarza. Podpowie jaki klej się nadaje. Jest to prostrze rozwiązanie niż montowanie lustra na glazurze...wiercenie otworów itd.
    guzik

  9. #29

    Domyślnie

    My będziemy mieć lustro w drewnianej, ciężkiej ramie
    Kacha

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Cytat Napisał guzik
    uważam, że najlepszym rozwiazaniem jest zostawienie miejsca na lustro i zamówienie takowego na wymiar u szklarza. Podpowie jaki klej się nadaje. Jest to prostrze rozwiązanie niż montowanie lustra na glazurze...wiercenie otworów itd.
    Tak właśnie mam zamiar uczynić. Poczekam, aż mi płytki ułożą, a potem lustro zamówię.

  11. #31

    Domyślnie Lustro wklejane. Czy to dobry pomysł?

    Czy ma ktoś z Was w łazience lustro przyklejone do ściany i jak to wygląda? Pytam, bo kazałem zostawić glazurnikowi pusty obszar 120 x 80 cm nad umywalką do przyklejenia lustra (zlicowanego z płytkami, bez żadnych dekorów dookoła). Wydaję mi się że powinno wyglądać ok, ale może ktoś ma jakieś fotki, albo uwagi techniczne (np. czy sam klej wystarczy) i estetyczne (np. czy fugować styk lustro - płytka).

  12. #32

    Domyślnie

    Jeszcze w bloku mam w łazience lustra przyklejone do glazury silikonem. Ramkę zrobiłem z samoprzylepnego wałeczka plastikowego metalizowanego na srebro. Już ładnych parę lat tak wisi i jest OK. W domu zrobię tak samo.
    ppp.j

  13. #33

    Domyślnie

    Ja mam dwa takie lustra. Jedno ma ok. 110x150, a drugie ok. 80x50. Podobnie jak u ciebie glazurnik zostawil wolne miejsce. Fachowiec przyszedl i w te miejsca wkleił bez problemu lustra. Na okolo poszla fuga taka sama jak przy glazurze. Wisi to juz 7 lat i jest ok. Jedna uwaga trzeba uwazac aby lustra nie byly porysowane od spodu bo potem to fatalnie wyglada.

  14. #34

    Domyślnie

    Ja mam takie lustro w mieszkaniu w bloku od 18 lat i wyglada dobrze

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gdzieś już było na forum o wklejaniu luster i jeśli dobrze pamiętam, to trzeba zwracać uwagę na rodzaj stosowanego kleju.
    Ktoś pisał, że jak żle dobrany to mogą się pojawić plamy.

  16. #36

    Domyślnie

    Wydaje mi się że jest ważne aby klej dokładnie pokrywał całą powierzchnie lustra, wtedy nie będzie jaśniejszych i ciemniejszych pasów.

  17. #37

    Domyślnie

    Tez mam takie b.duze lustro przyklejone specjanym klejem do golej, wyrownanej sciany w srodku glazury. Ze wzgledu na niedokladnosc otworu na te lustro dalem naokolo ramke z plaskiej drewnianej listwy zakrywajacej nierownosci (niepotrzeba duzej dokladnosci w wymiarowaniu lustra i szlifowania jego krawedzi). A klej dalem w plackach, wazne zeby jakos przytrzymac lustro puki niepodeschnie,

  18. #38

    Domyślnie

    Bardzo dobry pomysł!!!
    Mieliśmy lustro przyklejane SILIKONEM DO LUSTER na "placki". Te plamy to tylko było widać tylko jak czasami lustro zaparowało.
    Ogólnie super!!!
    Teraz też będziemy mieli przyklejane lustro, ale zamiast ramki z dekorów "wałeczków" będziemy mieli ramę drewnianą (planujemy lustro przykleić, a na to nałożyć ramę - jeszcze zobaczymy )

  19. #39

    Domyślnie

    Do przyklejenia lustra stosujcie tylko silikon do luster bo silikon sanitarny powoduje plamy.Pozdrawiam.

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    mam lustro na całą ścianę w łazience - przyklejone. nie ma żadnych problemów
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

Strona 2 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony