dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maciejka_1976

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    241
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie doradźcie jaki stół i krzesła do takiej kuchni

    nie mam już pomysłów na stół i krzesła do tej kuchni, jakoś nic mi nie pasuje






    myślałam o jakimś prostym stole w kolorze wenge, rozmiar 80x120 i 4 krzesłach, ale jedyne jakie znalazłam i mi sie podobają są w czarnej eko-skórze, mogą być czarne do kuchni i stołu wenge?
    moje typy(chociaż bez przekonania)



    macie jakieś inne propozycje i pomysły?
    proszę doradźcie
    Dziennik
    komentarze
    od 22 sierpnia 2009r. mieszkamy w naszym Faworycie

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Stół wenge lub szklany. Krzesła ciemne, jasne w kolorze szafek lub jakieś zupełnie inne np. czerwone fajnie pasują do wenge ale nie wiem czy coś czerwonego masz w domu.

    Nie wprowadzałabym innego kolory drewna.

  3. #3

    Domyślnie

    mogą byc ,ale czy to nie będzie juz za ciemno z takimi czarnymi krzesłami,masz przeciez i jasne elementy w kuchni to moze w jadalni daj ciemny stol,ale krzesła juz jasniejsze
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maciejka_1976

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    241
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    no właśnie już myślałam o jasnych krzesłach, ale w tym kącie (bo to jest w kuchni) jest jasna ściana, jasna podłoga i obawiam się czy to się bardzo nie zleje, poza tym jasnych krzeseł obawiam się przy dzieciach
    Dziennik
    komentarze
    od 22 sierpnia 2009r. mieszkamy w naszym Faworycie

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Nie wydaje mi się, żeby się zlało. Spójrzmy na twoją kuchnię, jest dość ciemna mimo jasnej podłogi. Stół dasz wenge czyli ciemny, krzesła niejako też ciemne, bo przecież nie całe jasne tylko obicia. Na pewno nie będzie za jasno.
    A co do dzieci to już inna sprawa. Jeżeli upierasz się przy ciemnych to tylko takie jak podałaś z metalowym stelażem, bo drewniane ciemne będą na pewno za ciemne
    Zawsze możesz dodać jeszcze jakiś inny kolor, czerwony, zielony powinien fajnie wyglądać też.
    Nie musi być wszystko w takim samym kolorze.

  6. #6

    Domyślnie

    moze któreś z tych Ci sie spodoba





  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał strelicja
    moze któreś z tych Ci sie spodoba
    O, np to - wenge siedzenie nawiazuje do kuchni, i tyle. A stol moze ze szklanym blatem? Nie bedzie taka wielka przytlaczajaca ciemna bryla... A moze w kolorze krzesel? Np stol i krzesla ecru, a tylko siedziska wenge?
    Ja bym sie martwila ze bedzie za ciemno, a nie za jasno... jasno znaczy lekko, a ciemno

  8. #8

    Domyślnie

    zapomniałam dodać,że wszystkie krzesła z brw są

  9. #9

    Domyślnie

    dokladnie,jasne jest lekkie,przyjemne a w tak zaciemnionym wnętrzu nie będzie się tak smacznie jadło....daj jasniejsze krzesla,napewno się nie zleją
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  10. #10

    Domyślnie

    A tak w ogole, - nie wiem czy jestes odwazny, czy bardziej zachowawczy (-a). JEsli odwazny (-a), i chcialbys przelamac hmm powtarzalnosc tej kuchni, to dalabym stol jasny, moze byc w formie jaka pokazales )lite bejcowane na biel/ecru drewno), a do tego jakies zupelnie odjazdowe krzesla. Przezroczyste, biale, albo np czerwone, turkusowe Fajnie byloby elemento koloru powtorzyc w urzadzeniach kuchennych - np taki toster albo dzbanek na wode...
    Albo stol z litego drewna np mango i odjazdowe krzesla, a do tego jakas np polka z tego drewna w kuchni - po drugiej stronie. Ale to ja

    Krzesla:





    Knothe:


    Imola Lux:


    Krzeslo zara 350 zl

  11. #11

    Domyślnie

    zara -piękne
    ładnie by rozjaśniło kuchnię i pasuje do szafek górnych

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał strelicja
    zara -piękne
    ładnie by rozjaśniło kuchnię i pasuje do szafek górnych
    Tez bym wziela to ostatnie krzeslo tutaj. Ale to jasne proponowane przez Ciebie Strelicjo tez nie bylo zle Zobaczymy co na to wlascicicelka kuchni

  13. #13

    Domyślnie

    A, ciagle zapominam napisac - pierwsye co bym zrobila to zdjela te firanki, pasuja jak piesc do nosa Zamiast rolety rzymskie albo plisy najlepiej.

  14. #14

    Domyślnie

    Popcarol co do tej firaneczki to z ust mi to wyjęlas,noie pasuje tam....roleta rzymska wygladala by bardzo fajnie
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  15. #15

    Domyślnie

    krzesła białe zara i roleta z podobnym wzorem- mogłoby to ciekawie wyglądać

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał strelicja
    krzesła białe zara i roleta z podobnym wzorem- mogłoby to ciekawie wyglądać
    Dokladnie. Jakby co krzesla stad - i sa najtansze z wszystkich wklejanych przeze mnie:

    http://www.allegro.pl/item926018908_...otel_pufa.html

  17. #17

    Domyślnie

    ja juz dzisiaj przeszukałam allegro w nadziei,że znajdę tańsze te krzeselka bo na dzień dzisiejszy jestem zakochana i innych nie chcę !
    tylko mężusia jakoś trzeba bedzie urobić

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maciejka_1976

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    241
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    dzięki serdeczne za podpowiedzi

    co do firanek(bo za nie mi się zebrało) to jakoś na żywo mniej rażą niż na zdjęciu zdjęcia robione ze 3 mies.temu, plisy w oknach już dawno mam, takie w kolorze hmmm... podłogi, ale z samymi plisami jest tak pusto i łyso, poza tym mam już karnisz, to coś musi wisieć, może pomyślę o czymś na zasadzie rolety rzymskiej ale na karnisz, coś takiego jak panel...

    co do stołów, to szkalny zupełnie mi nie leży, nie wiem, ale jakoś przy dzieciach takich jak moje to ryzykowne , więc stół wenge chyba zostaje

    a krzesła...kurdę, te białe zara są śliczne, ale ciekawe jak z wygodą, bo to dla mnie też ważne-lubimy kuchenne posiedzenia
    ale najbardziej po głowie chodzą mi zielone albo czerwone... te zielone, które tu pokazałyście są odjazdowe, ale chyba za mało odjazdową kuchnię do nich mam, albo ja za mało odjazdowa

    tak sobie myślę o tych zielonych i czerwonych(sama nie wiem który kolor bardziej mi się podoba, najlepiej 2 komplety i sobie zmieniać ) można wtedy nad stołem dać jakiś obraz/fototapetę w podobnych kolorach, żeby jakoś nawiązać do tych krzeseł...

    to teraz proszę o typy zielonych i czerwonych krzeseł, ewentualnie dodatków w tych kolorach, w jakichś przyzwoitych cenach

    i dzięki za pomoc, Magda
    Dziennik
    komentarze
    od 22 sierpnia 2009r. mieszkamy w naszym Faworycie

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Czerwone:
    http://www.allegro.pl/item920920255_...m_emeblik.html
    http://www.allegro.pl/item925112841_..._wykonane.html
    http://www.allegro.pl/item933452026_...ne_kolory.html

    Szczerze to te Zara też mi się podobają ale zupełnie ich nie widzę w normalnej kuchni. Ja mam 3 letnią córkę i jakoś wydaje mi się, że są one mało wygodne. To moje zdanie może się mylę.
    Pewnie same w sobie są bardzo wygodne ale do jedzenia obiadu, grania w gry, malowania to już nie wiem.

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Sama się zastanawiam nad krzesłami zara.Może ktoś ma ,użytkuje?Pozatym,że są pięknie poproszę jakieś uwagi odnośnie użytkowania ich.
    Wiem,że jakaś forrumowiczka ma te krzesła (widziałam w jej galerii))-ale nie pamiętam kto .Pomóżcie!
    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 13-10-2010 o 10:22
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony