dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 67
  1. #1

    Domyślnie projekt C223 FINEZYJNY

    Co myślicie o Tym projekcie? Jakieś pomysły, jak go można ewentualnie "ulepszyć"? Wydaje mi się, że jest to domek dość praktyczny, powiększyłabym tą najmniejszą sypialnię kosztem łazienki. Pomniejszoną łazienkę powiększyłabym kosztem kotłowni a część kotłowni zrobiłabym zabierając kawałek garażu robiąc go na 1 samochód. W ten sposób w pomniejszonym pom. gosp można zrobić pralnię a kotłownię z części garażu.
    Czekam na jakieś cenne uwagi dotyczące zmian i kolejne pomysły aby udoskonalić ten projekcik. Jam myślicie, czy zalicza się on do domów "tanich" w budowie? Bo na taki wygląda

    http://projekty.muratordom.pl/projek...s=wkrotce&nr=6
    "...To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..."

  2. #2

    Domyślnie

    ja już gdzieś pisałam, że ten domek mi się podoba, zmiany ok, ja zrobiłabym jeszcze wejście od wc od strony łazienki a nie na wprost garażowych, jakoś intymniej y było, tak przynajmniej mi się wydaje, a tak koło kuchennych
    Przyjmę każdą ilość pieniędzy
    ....Nie mam czasu na dziennik budowy...

  3. #3

    Domyślnie

    ...
    "...To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..."

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Akacja09

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ostatnio przez przypadek wpadłam na projekt domku C223.... i myślę że to jest to.
    Tylko się zastanawiam ile może kosztowac budowa tego domku - dla mnie jest super może kilka zmian nad którymi się jeszcze zastanawiam....

    Czy ktoś podpowie czy ten projekt jest w miarę tani w budowie? Wiem, że dach będzie jedną z najdroższych rzeczy w tym projekcie

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Yaroslaw

    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    2

    Domyślnie Realizacja FOTO

    Witam
    Czy ktos dysponuje zdjeciami z realizacji (budowy) tego projektu? Może zdjęcia juz gotowego domu?
    Jak wygladała budowa i koszty?

    Proszę o info.
    Pozdrawiam

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kojka

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    3

    Domyślnie Finezyjny

    Witam,

    przeszukałam fora, korzystałam z wyszukiwarek jednak bez skutku. Spodobał nam sie projekt FINEZYJNY z Muratora, jednak potrzebuje porady bardziej doświadczonych w temacie Co myslicie o tym projekcie? Moje watpliwości budzi kuchnia połozona w centralnym punkcie domu.... Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i sugestie.

    http://projekty.muratordom.pl/projek...y,1804,1,0.htm

    Pozdrawiam,

    Kojka

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monella1

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-700
    Posty
    1

    Domyślnie Finezyjny

    To właśnie dom moich skromnych hehe marzeń. Bardzo ten projekt mi się podoba tylko bym go troszkę zmienila tz:
    -zlikwidowałabym WC i tym samym powiększyła spiżarkę
    - wolałabym też mieć małe podpiwniczenie ze względu na piec centralnego więc zrobiłabym je pod łazienką i kotłownią z wejściem od garażu
    - łazienkę przeniosłabym na miejsce kotłowni a w miejscu kotłowni zrobiłabym garderobę
    resztę bym zostawiła tak jak jest

    hmm co o tym myślicie?
    Pozdrawiam

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kojka

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,

    my także zastanawiamy sie na projektem Finezyny z muratora- założyła m nawet watek na ten temat, ale nikt się w nim nie wypowiedział. nie znalazłam zadnych infirmacji dot. realizacji tego projektu. A chetnie bym zobaczyła taki domek na "zywo". Kurcze nikt go nie buduje???

    Pozdrawiam,

    Kasia

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krajek81

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1

    Wink finezyjny

    Cytat Napisał Kojka Zobacz post
    Witam,

    my także zastanawiamy sie na projektem Finezyny z muratora- założyła m nawet watek na ten temat, ale nikt się w nim nie wypowiedział. nie znalazłam zadnych infirmacji dot. realizacji tego projektu. A chetnie bym zobaczyła taki domek na "zywo". Kurcze nikt go nie buduje???

    Pozdrawiam,

    Kasia
    Witam

    my jesteśmy właśnie w trakcie budowy domku C 223 finezyjny. Zmiany jakie wprowadziliśmy to:
    -wejście do garażu przeniesione do przedsionka
    -drzwi do kotłowni od strony garażu
    -brama garażowa pomiejszona do 3m- garaż jednostanowiskowy reszta będzie wykorzystana na pom. gospodarcze
    - i jeszcze pare mniej istotnych szczegółów.
    Ogólnie projekt super jak dla nas. Jesteśmy na etapie konstrukcji dachowej. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć na żywo to zapraszamy kuj-pom okolice Grudziądza.
    Pozdrawiam.

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar bratpit77
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Kędzierzyn-Koźle
    Kod pocztowy
    47-224
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał krajek81 Zobacz post
    Witam

    my jesteśmy właśnie w trakcie budowy domku C 223 finezyjny. Zmiany jakie wprowadziliśmy to:
    -wejście do garażu przeniesione do przedsionka
    -drzwi do kotłowni od strony garażu
    -brama garażowa pomiejszona do 3m- garaż jednostanowiskowy reszta będzie wykorzystana na pom. gospodarcze
    - i jeszcze pare mniej istotnych szczegółów.
    Ogólnie projekt super jak dla nas. Jesteśmy na etapie konstrukcji dachowej. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć na żywo to zapraszamy kuj-pom okolice Grudziądza.
    Pozdrawiam.
    mam wielka prośbę jesteśmy z żona na etapie wybrania tego projektu i budowy tego domu i chetnie bym obejżal go na żywo lecz mam troche za daleko do Was , jeżeli byc mogła porobić zdjęcia z zewnątrz i wewnątrz to już by m i to pomogło. Jaka dachówke chcecie położyc , chodzi mi o kolor i rodzaj. Bede bardzo wdzięczny. Mój adres [email protected]
    Ostatnio edytowane przez bratpit77 ; 13-07-2011 o 20:34

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kojka

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    3

    Domyślnie

    My jesteśmy z Torunia, więc to niedaleko i jeżeli istnieje taka możliwość to bardzo chętnie obejrzelibyśmy domek. Jeżeli istnieje możliwość otrzymania zdjęć to także będę bardzo wdzięczna- [email protected].
    My także myśleliśmy o pewnych przeróbkach, przed zakupem projektu musimy wystapić o zmianę warunków zabudowy (niestety kąt nachylenia dachu nie jest właściwy). Nie wiem, czy dostaniemy zgodę...

    Pozdrawiam,
    Kasia

  12. #12

    Domyślnie

    Witam! Ja również jestem zauroczona tym projektem. Niestety, jest bardzo mało popularny i cięko znaleźć w sieci coś na jego temat - ten wątek jest chyba najbardziej rozbudowany

    Krajek81, Twoje zmiany (wejście do garażu przeniesione do przedsionka i drzwi do kotłowni od strony garażu) przypadły mi do gustu i mam zamiar je wykorzystać. Również prosiłabym o zdjęcia, bo do Grudziądza mam ponad 400 km ([email protected]).

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kapaja5

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    po wielu poszukiwaniach w internecie nareszcie trafiliśmy z żoną na Państwa. Bardzo bym prosił o przesłanie informacji na temat dotychczasowych kosztów budowy, jakiego rodzaju dach sobie Państwo wybraliście i inne tego typu informacje. Zdjęcia z Budowy też byłyby mile widziane. Budowę mamy zamiar zacząć już na wiosnę, więc wszelkiego rodzaju informację oraz nie ukrywam państwa doświadczenie będą nam bardzo pomocne. Z góry dziękuje i proszę o kontakt pod adresem: [email protected]. Pozdrawiam

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marsel88

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Jesteśmy z żoną w trakcie wybierania projektu i trafiliśmy tutaj. projekt spełnia nasze marzenia w 100 % chciałbym się tylko troszkę zorientować jak wygląda budowa takiego domku dlatego prosił bym o jakieś zdjęcia z budowy może nawet już z funkcjonującego budynku [email protected]

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał krajek81 Zobacz post
    Witam

    my jesteśmy właśnie w trakcie budowy domku C 223 finezyjny. Zmiany jakie wprowadziliśmy to:
    -wejście do garażu przeniesione do przedsionka
    -drzwi do kotłowni od strony garażu
    -brama garażowa pomiejszona do 3m- garaż jednostanowiskowy reszta będzie wykorzystana na pom. gospodarcze
    - i jeszcze pare mniej istotnych szczegółów.
    Ogólnie projekt super jak dla nas. Jesteśmy na etapie konstrukcji dachowej. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć na żywo to zapraszamy kuj-pom okolice Grudziądza.
    Pozdrawiam.
    Witam
    Też na wiosnę planuje zacząć ten domek z małymi zmianami .
    Budowa na śląsku
    Czy mogę prosić o fotki i orientacyjne koszty tj. stan zero , mury i dach .
    na [email protected]
    Pozdrawiam Janusz

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał krajek81 Zobacz post
    Witam

    my jesteśmy właśnie w trakcie budowy domku C 223 finezyjny. Zmiany jakie wprowadziliśmy to:
    -wejście do garażu przeniesione do przedsionka
    -drzwi do kotłowni od strony garażu
    -brama garażowa pomiejszona do 3m- garaż jednostanowiskowy reszta będzie wykorzystana na pom. gospodarcze
    - i jeszcze pare mniej istotnych szczegółów.
    Ogólnie projekt super jak dla nas. Jesteśmy na etapie konstrukcji dachowej. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć na żywo to zapraszamy kuj-pom okolice Grudziądza.
    Pozdrawiam.
    zrobiliście tak jak w projekcie konstrukcję dachową z wiązarów ?

    G.

  17. #17
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pit1975

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-536
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał krajek81 Zobacz post
    Witam

    my jesteśmy właśnie w trakcie budowy domku C 223 finezyjny. Zmiany jakie wprowadziliśmy to:
    -wejście do garażu przeniesione do przedsionka
    -drzwi do kotłowni od strony garażu
    -brama garażowa pomiejszona do 3m- garaż jednostanowiskowy reszta będzie wykorzystana na pom. gospodarcze
    - i jeszcze pare mniej istotnych szczegółów.
    Ogólnie projekt super jak dla nas. Jesteśmy na etapie konstrukcji dachowej. Jeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć na żywo to zapraszamy kuj-pom okolice Grudziądza.
    Pozdrawiam.
    Witam serdecznie,
    również planuję zakupić ten projekt.
    Tak jak poprzednik zwracam się z ogromną prośbą o informację ws kosztów budowy oraz o przesłanie ewentualnych zdjęć na maila:
    [email protected]

    z góry dziękuję i pozdrawiam
    Piotr

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Maniekks

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Krapkowice
    Kod pocztowy
    47-303
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy mógłbym rownież otrzymać zdjęcia z budowy, jakieś sugestie z posiadańych doświadczeń a w szczególności koszty faktyczne budowy takiego domku.
    [email protected]

  19. #19

    Domyślnie Prośba o zdjęcia

    Cytat Napisał bagusia Zobacz post
    Co myślicie o Tym projekcie? Jakieś pomysły, jak go można ewentualnie "ulepszyć"? Wydaje mi się, że jest to domek dość praktyczny, powiększyłabym tą najmniejszą sypialnię kosztem łazienki. Pomniejszoną łazienkę powiększyłabym kosztem kotłowni a część kotłowni zrobiłabym zabierając kawałek garażu robiąc go na 1 samochód. W ten sposób w pomniejszonym pom. gosp można zrobić pralnię a kotłownię z części garażu.
    Czekam na jakieś cenne uwagi dotyczące zmian i kolejne pomysły aby udoskonalić ten projekcik. Jam myślicie, czy zalicza się on do domów "tanich" w budowie? Bo na taki wygląda

    http://projekty.muratordom.pl/projek...s=wkrotce&nr=6
    Czy mógłbym prosić o zdjęcia z budowy ? Jestem zainteresowany tym projektem. Pozdrawiam i dziękuję. [email protected]

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szyba1505

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-010
    Posty
    79

    Domyślnie

    Witam, czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcia i ew. sugestie dotyczące samej budowy?
    Mam kilka pytań i będę bardzo wdzięczny za pomoc.
    1. Czy szerokość korytarza prowadzącego do pokoi nie sprawia problemów?
    2.Jaki jest koszt wykonania dachu?
    3. Czy strop wykonywany był w systemie gips-karton?
    Będę bardzo wdzięczny za odpowiedz.
    Pozdrawiam
    [email protected]

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony