dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 67
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Hej, może jednak zdecydujemy się rozbudzić ten wątek. Mu też zdecydowaliśmy się na finezyjny (chyba ) oczywiście z przeróbkami... Może bydujący ten dom podzielą się jednak z całą resztą z swoimi spostrzeżeniami? Uaktywnijmy się

  2. #22

    Domyślnie

    witam,
    jestem na etapie rozpoczecia budowy domu z projektu finezyjny c223, mam juz pozwolenie na budowe i kwestia 2/3 tyg. i ruszam z budowa. Chcialbym sie poradzic osob ktore juz ten dom budowaly w kwestii dachu a w szczegolnosci czy robiily tak jak w projekcie czy robiony byl strop,bo ta kwestia najbardziej mnie trapi?

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    hej,
    no niestety my Ci jeszcze nie pomożemy, wybraliśmy ten projekt ale mamy sporo zmian i dopiero w przyszłym tygodniu idziemy do architekta aby wszystko omówić. chcemy zacząć budowę ok czerwca. To pewnie my skorzystamy z Twoich doświadczeń

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzysiekka

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Ruda
    Kod pocztowy
    86-302
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam. My już mamy ta przyjemność mieszkania w Finezyjnym - jest cudownie. Z chęcią podzielę się doświadczeniem z budowy z przyszłymi "Finezyjnymi".
    mariop26 dach i stop robiłem taki jak w projekcie i myślę że jest to rozwiązanie optymalne do tego projektu.
    Pozdrawiamy

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    katarzyna-dada

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    chełmża
    Kod pocztowy
    87-140
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysiekka Zobacz post
    witam. My już mamy ta przyjemność mieszkania w Finezyjnym - jest cudownie. Z chęcią podzielę się doświadczeniem z budowy z przyszłymi "Finezyjnymi".
    mariop26 dach i stop robiłem taki jak w projekcie i myślę że jest to rozwiązanie optymalne do tego projektu.
    Pozdrawiamy
    Witam, my teżplanujemy budowę finezyjnego, czy mogę poprosić o kilka zdjęć domu w realu i przesłania ich na mojego maila : [email protected]
    Byłabym bardzo wdzięczna za przybliżony kosztorys-mam nadzieje, że za dużo nie wymagam...

  6. #26

    Domyślnie

    Witam wszystkich Finezyjczyków również zdecydowaliśmy się na ten projekt i jesteśmy w trakcie budowy, a dokładniej na etapie konstrukcji dachu, w razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą, ale także jesteśmy otwarci na wszelkie rady od JUŻ zadomowionych pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Witam, do mariop26 mam taki domek jesteśmy w tacie zamykania dmu. Strop mamy terivę dach tradycyny decyzja zmiay zapadła po rozmowie z znajmymi którzy mają inny dmek i strop drewniay. A resza to okno w kuchni zrobione nomalnie 1,5 na 1,5 bo z balkonem to kuchnia mało ustawna się robi okna w salonie wyrównane do jednego poziom. Wydłużony graż ściana od wiatrołapu przesunęta o metr do garażu, łuki w okna na prosto dach bez jaskółek nad oknami bo lubimy proste rozwiązania. Jedyne co na ten etap jest wdoczne to ciemny korytarz, był pomysł z luksferami w ścianie kuchennej na korytarz ale ta ściana nas jest nośna i odpuściliśmy. Pozdrawiam

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    bardzo ciekawe sugestie, dzięki

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    antolka23

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    1

    Domyślnie

    Drodzy Finezyjni ,podzielcie sie prosze zdjeciami z budowy!!!!Pozdrawiam i dziekuje!

  10. #30

    Domyślnie

    Witam wszystkich finezyjczykow 2 tyg. Temu w końcu wystartowałem z budową, jutro wylewam o 7 rano chudziaka
    Zmiany: wjazd do garażu na dwie osobne bramy.
    Okna skasowane łuki wybrałem kształt standardowy
    Zmiana z silikatowej 18 na Solbet600 24

  11. #31
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzysiekka

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Ruda
    Kod pocztowy
    86-302
    Posty
    3

    Domyślnie finezyjny

    Cytat Napisał mariop26 Zobacz post
    Witam wszystkich finezyjczykow 2 tyg. Temu w końcu wystartowałem z budową, jutro wylewam o 7 rano chudziaka
    Zmiany: wjazd do garażu na dwie osobne bramy.
    Okna skasowane łuki wybrałem kształt standardowy
    Zmiana z silikatowej 18 na Solbet600 24
    Powodzenia. Ja tez zmieniłem silke na ytong 24 łatwiejsze w budowie.

  12. #32

    Domyślnie

    a możecie mi podesłać nazwę firmy która dla was robiła wiązary, właśnie jestem na etapie załatwienia dachu bo w ubiegłym tyg. wylałem wieniec a dziś mi skończyli ścianki działowe. Będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję za pomoc.

    Pozdrawiam

  13. #33
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzysiekka

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Ruda
    Kod pocztowy
    86-302
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariop26 Zobacz post
    a możecie mi podesłać nazwę firmy która dla was robiła wiązary, właśnie jestem na etapie załatwienia dachu bo w ubiegłym tyg. wylałem wieniec a dziś mi skończyli ścianki działowe. Będę bardzo wdzięczny i z góry dziękuję za pomoc.

    Pozdrawiam
    Witam. Zobacz firmy Moderndach z okolic Lipna orza Firma Eraga z tucholi. Pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie

    Jeżeli mogę komuś pomóc to nie polecam z góry firmy WIĄZARY BURKIETOWICZ z Odolanowa, firma tylko pozyskać klienta i spierdoli.... więźbę.
    Pani Adela P. nie jest wstanie ogarnąć tematu a później się wykręca że tego nie ma w umowie. Zakładanie całego dachu zajmują się ludzie którzy coś o dachach wiedzą ale nie do końca, ekipa pan Huberta (nie pamiętam nazwiska) tak zwaliła mi dach że dekarz musiał po nich poprawiać.
    Jak zgłosiłem reklamację to przyjechał jakiś dyrektor na budowę, odpicowany i wylansowany nie znający się na temacie i podpytujący co zostało przysłowiowo "spieprzone" Pan Tomasz N. nie wiadomo od czego który nie mający pojęcia o rzeczy.
    Tak więc ze swojej autopsji NIE POLECAM tej firmy ponieważ poprawki przez dekarza wyniosły mnie dodatkowo około 1000zł

  15. #35

    Domyślnie

    My mamy stan zero na wiosnę ruszamy dalej .w linku filmik z budowy.
    http://youtu.be/tdkbPo-qc8Q

  16. #36

    Domyślnie

    widzę że dawno mnie nie było na forum więc muszę się pochwalić też swoimi efektami od 2 lipca 2014 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-12-29-12.48.16.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	93,2 KB
ID:	299567

    Na chwilę obecną działam w środku, hydraulika i centralny odkurzacz skończone jeszcze tylko około 2 dni do końca elektryki i czekam na wiosnę na ładną pogodę aby ruszyć z tynkami w środkku
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-12-29-12.46.46.jpg
Wyświetleń:	195
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	299570
    Ostatnio edytowane przez mariop26 ; 18-01-2015 o 12:26

  17. #37

    Domyślnie

    Hey mariop 26 widzę sporo podobnych zmian co u mnie okno w kuchni aczkolwiek my w sypialni zrobiliśmy balkon. A to okno w salonie od frontu też widzę że zmniejszone tak jak u mnie. A jaki strop zrobiłeś bo kojarzę że pytałeś. Jak dekarze zrobią blachę na dachu postaram się też coś wrzucić. Pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    witam, Marceli_f tak jak piszesz okno w salonie podniosłem o 1 cegłe i jest minimalnie niżej o reszty może o 3-4 cm ale to szczegół, a kuchnie i ten pokój od tarasu skasowałem wyjścia i porobiłem okna.
    Strop nie mam lecę według projektu sufit podwieszany. Ja zdecydowałem się na dachówkę Creatona Titnia i prezentuje się pięknie + pod rynnami i na całej desce czołowej założyłem Deskę CEDRAL zamiast Struktonitu i to polecam bo efekt jest przepiękny.
    Pozdrawiam

  19. #39

    Domyślnie

    Hey, tak jak wcześniej pisałem wrzucam fotos i ja a co Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fm2.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	65,1 KB
ID:	308980Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fm1.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	48,0 KB
ID:	308981

  20. #40

    Domyślnie

    Witam,

    Fajnie Marceli to wygląda z tymi oknami okrągłymi na stryszku
    Widzę że zrobiłeś strop lany?!
    A powiedz mi jedną rzecz, górę robiłeś użytkową?

    Mi wczoraj ekipa skończyła tynki, tyle mogę ci się pochwalić reszt bez zmian puki co, a po świętach ruszam z posadzkami!!!

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony