dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał agao_83 Zobacz post
    pochwalcie się ile was kosztował domek w stanie "do wprowadzenia" z wykończeniem kuchni łazienki itd. i w stanie deweloperskim.
    Przyznam, że jest ciekawy - niby nieduży a funkcjonalny - jedyne, co bym zmieniała to toaleta przy kuchni - powiększyłabym, żeby zmieścić prysznic i zrobiła garaż 1stanowiskowy, zamiast drugiego stanowiska wolałabym mieć pokój z garderobą/schowkiem. No i prostowałabym dach zmieniając okna na klasyczne prostokątne.

    Co do kosztów to musiałbym spojrzeć w zeszyt ale tak +- do wprowadzenia się z żoną wyszło nam 280 - 300 tyś.
    Toaleta przy kuchnia została zmieniona z samej ubikacje na, toaletę z pralnią i miejscem na detergenty itp itd, wyszło coś koło 4 - 4,5 m2, nie ma przejscia pomiedzy kominkiem a ubikacją.
    Co do garażu rzecz gustu, a o tym sie nie dyskutuje
    Okna są klasyczne prostokątne, a dachu nie zmienił bym ponieważ ma w sobie rewelacyjny urok, choć nie ukrywam iż zjadł mi dużo nerwów nie wspominając już o kasie.

  2. #62

    Domyślnie

    mariop26 czytam, że piec masz na eko-groszek, moje pytanie, czy wymiary kotłowni zostały jak w projekcie, czy aby wstawic piec na eko-groszek musiałes ją powiększyc? tez chcemy wstawic eko-groszek, dlatego pytam.

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał domi_1234 Zobacz post
    mariop26 czytam, że piec masz na eko-groszek, moje pytanie, czy wymiary kotłowni zostały jak w projekcie, czy aby wstawic piec na eko-groszek musiałes ją powiększyc? tez chcemy wstawic eko-groszek, dlatego pytam.
    Przesłałem ci info na priva

  4. #64
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    EWitko

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Białogard
    Kod pocztowy
    78-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Czytam forum i jestem ciekaw jakie byly ostateczne koszty budowy domu oraz jak sie mieszka czy teraz wprowadzilby Pan jakies jeszcze zmiany? Pozdrawiam

  5. #65
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    EWitko

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Białogard
    Kod pocztowy
    78-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o wysłanie wykazu materiałów potrzebnych na budowe domu oraz zdjęcia z gotowego domu, pod adres [email protected] . Pozdrawaim

  6. #66

    Domyślnie

    Witam. Czy jest tu kto?? Jak się mieszka?? Dużo tu finezyjnych? my mieszkamy od 4 lat! Jest super

  7. #67

    Domyślnie

    Nam już 8 rok leci, jesteśmy mega zadowoleni, fakt można coś było jeszcze zmienić ale dla nas Ok.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony