dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 62
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    raz się żyje .....od jakiegoś czasu -za namową bratowej -używam tego ......mycie teraz to bajka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	karcher.jpg
Wyświetleń:	1518
Rozmiar:	4,9 KB
ID:	133849

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    raz się żyje .....od jakiegoś czasu -za namową bratowej -używam tego ......mycie teraz to bajka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	karcher.jpg
Wyświetleń:	1518
Rozmiar:	4,9 KB
ID:	133849
    napisz coś więcej , gdzie kupiłaś?
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    widziałem coś takiego ostatnio w biedronce.

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    widziałem coś takiego ostatnio w biedronce.
    oo dzięki,muszę zobaczyć.
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nadulka Zobacz post
    napisz coś więcej , gdzie kupiłaś?
    chyba w Castoramie za 227zl ( w Biedronce tez widziałam chyba o 80zł taniej ale nie znam firmy ) -to urządzenie działa na akumulator i zasysa wodę z szyby (oczywiście szybę należy wcześniej umyć ) ..... kilka ruchów góra-dół ......i bez pucowania szyba bez zacieków i mazai

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    jak ja nienawidzę myć okien....mam ich 14...
    teraz myję szyby- zwykła woda z octem, sciągam gumową wycieraczka jest dobrze.

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    chyba w Castoramie za 227zl ( w Biedronce tez widziałam chyba o 80zł taniej ale nie znam firmy ) -to urządzenie działa na akumulator i zasysa wodę z szyby (oczywiście szybę należy wcześniej umyć ) ..... kilka ruchów góra-dół ......i bez pucowania szyba bez zacieków i mazai

    Ew-ka zobaczyłam filmik jak działa ten Karcher i bardzo mi się podoba. Tyle, że wzrostu bozia mi poskąpiła więc bez drabiny nie dałabym rady Jak myjesz wysokie okna?

  8. #48

    Domyślnie

    dzieki Gosiek właśnie zobaczyłam sobie filmik no i wygląda że faktycznie działa.
    ja się troszkę boje tych reklamowanych urządzeń ,ale jak Ew-ka pisze ze ma i działa hmm...to chyba sie skusze
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Ew-ka zobaczyłam filmik jak działa ten Karcher i bardzo mi się podoba. Tyle, że wzrostu bozia mi poskąpiła więc bez drabiny nie dałabym rady Jak myjesz wysokie okna?
    ja też jestem niewysoka(162) a okien tarasowych mam 10 ale jak stanę na palcach a trzonek złapie na końcu- to bez problemu i bez drabiny daję radę ....natomiast .okna tarasowe z zewnątrz myję od strony dworu, bo nasadzenia przeszkadzają mi podejść blisko ale mam tradycyjną gumę na kiju i też jest spoko

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka Zobacz post
    ja też jestem niewysoka(162) a okien tarasowych mam 10 ale jak stanę na palcach a trzonek złapie na końcu- to bez problemu i bez drabiny daję radę ....natomiast .okna tarasowe z zewnątrz myję od strony dworu, bo nasadzenia przeszkadzają mi podejść blisko ale mam tradycyjną gumę na kiju i też jest spoko
    W takim razie chyba coś takiego kupię, bo musze pszczyny doprowadzają mnie do szału - umyję okno a zaraz nowe kropki widzę

  11. #51

    Domyślnie

    a ja co umyję okna,to zaraz moje koty nosami znaczą
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Ej tam, nosy psów czy kotów to jedno machnięcie ściereczką

  13. #53

    Domyślnie

    no niby tak,ale sąsiedzi już pewnie uznali mnie za wariatkę,bo niby kto myje okno dwa lub trzy razy w tygodniu?
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ja na pewno nie!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Myję dwa razy... w roku, w porywach trzy .... ale to wcale nie znaczy, że muchy mogą na nie s...ać

    Powinnam w siatki zainwestować, ani much, ani brudnych szyb nie widać

  16. #56

    Domyślnie

    ja myć nie lubię ,ale lubię mieć czyste okna, więc często myję
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    buchal

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Polecam też wypróbować stare, sprawdzone babcine triki:
    - żeby nie było żadnych smug, a szyby pięknie lśniły można umyć szyby w roztworze wody z octem w proporcjach 8:1 (zamiast płynu do okien). Taki roztwór możemy zrobić w misce (wtedy użyjemy gąbki lub ściereczki) lub przelać go do butelki ze spryskiwaczem (wtedy użyć możemy papierowych ręczników).
    - po umyciu okna można wypolerować zwykłą gazetą (zamiast ściereczki czy też papierowych ręczników), okna będą lśnić, gazeta świetnie poradzi sobie ze smugami.
    - okna myjmy raczej w niezbyt słoneczne dni, bo podobno gdy słońce mocno świeci powstają smugi.
    [usunięto reklamę]
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 14-01-2013 o 14:14

  18. #58

    Domyślnie

    http://www.vileda.pl/do_okien.php?pro=79 CZY KTOŚ UŻYWAŁ ŚCIĄGACZKI Z VILEDY?
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  19. #59
    Banned
    dzinko

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Iwanowice
    Kod pocztowy
    62-862
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ponoć dodanie odrobiny gliceryny do płynu może pomóc.

  20. #60
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Schatje
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Radom, okolice
    Posty
    203

    Domyślnie

    Woda z denaturatem lub woda z amoniakiem, gąbka, ściereczka /irchowa/
    oraz dobra ściągaczka i zwinne ruchy .
    Efekt gwarantowany
    Projekt POSTĘPOWY z Muratora /Berlin od LIPIŃSKICH/ na ławach,porotherm 25cm+20cm szara termoorganika, w podłodze 20cm szarego styropianu + kable DEVIflex18T w 10cm wylewce /7,75kW na 91m/ , okna 3 szyby MS EVOLUTION +"ciepłe parapety i montaż", rekuperacja, blachodachówka + 32cm szarego styropianu w skosach

    okolice Radomia

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony