dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar werewit
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ważne, żeby parawan nie zabrał nam za dużo przestrzeni w łazience. Dlatego wydaje mi się że im delikatniejsza tekstura tym lepiej.

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    martakiel

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    piastów
    Kod pocztowy
    05-820
    Posty
    2

    Domyślnie Wanna z przesłoną jakiej firmy???

    Witam,
    poszukuje wanny z przesłoną, by móc posiadać 2 funkcje w 1 wanna i kabina. Ponieważ ja nie znoszę kąpieli w wannie, uwielbiam prysznic, z kolei moje dzieci kochają wanne. Chcę zastosowac wannę z przesłoną taką jak w kabinach na całej szerokości.
    Jaką firmę polecacie? Obecnie użytkuję kabinę z brodzikiem akrylowym firmy Cersanit i jestem niezadowolona, zachodzi kamieniem, po niespełna 3 latach nadaje się do wyrzucenia. MAsakra! Potrzebuje czegoś TRWAŁEGO SOLIDNEGO. Dzieki za sugestie.

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    s***owy

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,
    zawsze można zakupić samą wannę i wykonać do niej szklany parawan. Opcji parawanów jest wiele.Jedno lub wieloskrzydłowe, uchylne, skladane w harmonijke, można by się nawet pokusić o jakiś delikatny system jezdny z np jednym skrzydłem stałym a drugim ruchomym. Producenci gotowych kabin niestety muszą konkurować ze sobą cenowo to też materiały użyte do produkcji takich kabin nie zawsze są odpowiednio dobrej jakości.
    Przy wykonawstwie na zamowienie takiego parawanu można np zastosować wprowadzone w tym roku specjalistyczne szkło do prysznicy. Szklo jest pokryte specjalną powłoką na etapie produkcji która wnika w jego strukture. Powłoka chroni przed osadami z mydeł, szamponów i innych środków chemicznych jak również ma sporo większą żywotność jeśli chodzi o matowienie i osadzanie się kamienia. Mam nadzieję iz chociaż trochę pomoglem.
    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Jakoś nie przekonuje mnie taki parawan nawannowy. Jak prysznic to prysznic a jak wanna to wanna.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony