dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 80
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1581
  1. #21
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ann i pawel
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Wrocławia
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    witam,
    bardzo fajny projekt..szkoda, że na niego nie trafiłam wcześniej...bo jest mniejszy od mojego a ma praktycznie wszystko czego oczekiwałam
    moim zdaniem należałoby się zastanowić nad zmianą miejsca łazienki, żeby było w niej okno...w wc okno to ważna sprawa

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał markijar Zobacz post
    Cześć Gosiu.

    Działka jest w Dorotowie koło Olsztyna (a twoja lokalizacja?)
    Jak byśmy się zdecydowali na M-131 to zapewne wersja murowana.

    Co do wyceny będziemy szerzej wiedzieli na przełomie listopad/ grudzień (znajomy zajmie się wyceną), poinformujemy.
    Jak już pokazaliśmy projekt, przerabiane będą napewna lukarny (zobaczymy zapewne wyjdą jeszcze inne sprawy).

    Pozdrawiam


    my w bardzo bliskiej okolicy Rzeszowa
    i również będzie to wersja domu murowana

    a co planujecie zrobić z lukarnami?
    my na pewno zrezygnujemy z wykusza i nieco powiększymy łazienkę na dole (jeszcze nie wiem jak ), ponieważ na czas wykończenia góry będziemy mieli do dyspozycji jedynie dolną łazienkę.

  3. #23

    Domyślnie

    Dostałam właśnie od Pana Konrada rzut poddasza z przeróbką piętra. Strych został podzielony na pół. Pralnio -suszarnia jest od strony pokoju,wejście od strony schodów, druga połowa stychu pozostała strychem.-wejście równiez od schodów.Zmienila się w związku z tym łazienka i została wygospodarowana garderoba w drugim pokoju( ma 2.6 m). Wrzuciłabym Wam to na forum, ale nie wiem jak.Mam to w pdf.

  4. #24

    Domyślnie

    Cześć aczap, gosja
    Super wiadomość.
    Jestem bardzo zainteresowany rzutem poddasza z podzieleniem strychu. Z żoną taką koncepcję rozważamy i zapewne wdrożymy.
    Dodanie załącznika, nowa wiadomość, kliknij zarządzaj załącznikami i powinno być widoczne na forum jak nie pojdzie pozostanie wysyłanie na priv.
    Gdzie zamierzasz budować?

    Z lukarnami, poproszę żonę, aby w sobotę coś opisała (ona rozmawiał z fachowcem, szerzej opisze).

    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Już wiem okolice Płońska, często jeździmy z rodziną tą trasą do Teściów.
    Przepraszam za zamieszanie.

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał aczap Zobacz post
    Dostałam właśnie od Pana Konrada rzut poddasza z przeróbką piętra. Strych został podzielony na pół. Pralnio -suszarnia jest od strony pokoju,wejście od strony schodów, druga połowa stychu pozostała strychem.-wejście równiez od schodów.Zmienila się w związku z tym łazienka i została wygospodarowana garderoba w drugim pokoju( ma 2.6 m). Wrzuciłabym Wam to na forum, ale nie wiem jak.Mam to w pdf.


    ooo!! super! gdyby Ci się nie udało wstawić pliku na forum, poproszę o maila z plikiem- też myślałam o tej przeróbce strychu

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał markijar Zobacz post
    Cześć aczap, gosja
    Super wiadomość.
    Jestem bardzo zainteresowany rzutem poddasza z podzieleniem strychu. Z żoną taką koncepcję rozważamy i zapewne wdrożymy.
    Dodanie załącznika, nowa wiadomość, kliknij zarządzaj załącznikami i powinno być widoczne na forum jak nie pojdzie pozostanie wysyłanie na priv.
    Gdzie zamierzasz budować?

    Z lukarnami, poproszę żonę, aby w sobotę coś opisała (ona rozmawiał z fachowcem, szerzej opisze).

    Pozdrawiam
    czekam na opis kombinacji z lukarnami
    Pozdrowienia!

  8. #28

    Domyślnie

    Nie da się wstawić pliku na forum- za duży. Wszyscy chętni na otrzymanie rzutu proszeni są o adresy e-mail-prześlę plik jak najszybciej. Do wojtka_stg- plik poszedł.

  9. #29

    Smile

    Ja, poproszę na: [email protected]

    Z góry dziękuję.

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to i ja poproszę
    [email protected]

  11. #31

    Domyślnie Rzut poddasza

    Może ja przedstawię koncepcje, do którego oboje z żoną będziemy dążyć:
    - poddasze musi mieć bezwzględnie dojście do światła naturalnego (obecnie projekt przedstawiony nie posiada, ciemno…).
    - możemy to uzyskać poprzez przeróbkę strychu (podobnie jak Agnieszka, podesłany rzut) tj. podział na suszarnie od strony pokoju (tam jest komin) oraz garderoby od strony łazienki.
    - okno będzie wyłącznie jedne duże na środku ściany szczytowej, (które da dostęp światła do pozostałych pomieszczeń na strychu),
    - pomieszczenia suszarnia/pralnia będą zdecydowanie mniejsze (niż zaprezentowane przez Agnieszkę), bo pomieszczenia będą oddzielone korytarzem, z racji okna;
    - suszarnia, garderoba światło dostęp przez chachowe velusy:

    Takie rozwiązanie widzieliśmy na innych grupach, naprawdę super rozwiązanie.
    Tak to by wyglądało u Nas.

    Pozdrawiam

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pelikand

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Jestem również zainteresowany tym projektem-jeszcze raz Gosiu dziękuje-
    Mam nadzieje ,że w najbliższej przyszłości uda nam się wybudować-okolice Krakowa
    Natrafiłem ostatnio na podobny dom tj.-dom w galicyniach 2-z ARCHON-u jednak M-131 napewno będzie tańszy w budowie-
    Chciałbym i ja poprosić o rzut poddasza z przeró[email protected] góry dziękuje
    Pozdrawiam

  13. #33

    Domyślnie

    Chodziło mi o dachowe veluksy

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gosja
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    862
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał markijar Zobacz post
    Może ja przedstawię koncepcje, do którego oboje z żoną będziemy dążyć:
    - poddasze musi mieć bezwzględnie dojście do światła naturalnego (obecnie projekt przedstawiony nie posiada, ciemno…).
    - możemy to uzyskać poprzez przeróbkę strychu (podobnie jak Agnieszka, podesłany rzut) tj. podział na suszarnie od strony pokoju (tam jest komin) oraz garderoby od strony łazienki.
    - okno będzie wyłącznie jedne duże na środku ściany szczytowej, (które da dostęp światła do pozostałych pomieszczeń na strychu),
    - pomieszczenia suszarnia/pralnia będą zdecydowanie mniejsze (niż zaprezentowane przez Agnieszkę), bo pomieszczenia będą oddzielone korytarzem, z racji okna;
    - suszarnia, garderoba światło dostęp przez chachowe velusy:

    Takie rozwiązanie widzieliśmy na innych grupach, naprawdę super rozwiązanie.
    Tak to by wyglądało u Nas.

    Pozdrawiam

    podoba mi się zarówno Twoja wersja jak i Agi....muszę pomyśleć o tym i przedyskutować to z mężem...

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosja Zobacz post
    podoba mi się zarówno Twoja wersja jak i Agi....muszę pomyśleć o tym i przedyskutować to z mężem...
    To jako przedyskutujesz z mężem, to podziel się informacją (może coś innego zaproponujesz)

    Pozdrawiam

  16. #36

  17. #37

    Domyślnie

    Witam.
    Ja już zakupiłem ten projekt, w wersji z podwójnym garażem. Dzięki temu zyskałem dużą kotłownię za garażem, oraz mega styrch - 40 m. Strych podzieliłem na pół. Z jednej strony jest pralnia a druga strona to będzie pomieszczenie gospodarcze z wygospodarowaną siłownią

  18. #38

    Domyślnie

    Czy zastanawialiście się nad rekuperacją w M131? Mam dylemat czy stosować, czy wystarczy ta wentylacja grawitacyjna, która jest w projekcie.

  19. #39

    Domyślnie

    WITAM SERDECZNIE!
    Mi również bardzo podoba się projekt M-131 bardzo proszę o mail ze zmianą strychu [email protected]

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pazio

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja również poproszę o przerobiony projekt rzutu M-131
    [email protected]

    Nam (mi mojej żonie) bardzo spodobał się ten projekt i chcielibyśmy przerobić jedną rzecz:
    Większy ten wypust w salonie a na nim ładny balkonik o którym żona marzy.

    Pozdrawiam forumowiczów

Strona 2 z 80

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony