dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 24
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 464
  1. #441

    Domyślnie

    Z czystym sercem mogę polecić Philips 48PFH5500/88. Pewnie dlatego, że sam jestem jego posiadaczem Jest to mój pierwszy "płaski" telewizor i jestem z niego bardzo zadowolony. Zakupiłem go w Euro RTV AGD z wystawy (dzięki temu trochę zaoszczędziłem), ale sprawuje się bardzo dobrze. Kolory są bardzo ładne, nie zawiesza się. Posiada również fajny bajer w postaci iluminacji świetlnych z lewej i prawej strony. Powiem, że robi to lepsze wrażenie podczas oglądania tv, zwłaszcza przy słabszym oświetleniu. Jedynym mankamentem jest słabo działająca opcja smart tv, ale w sumie nie używam jej zbyt często. Sam YT sprawuje się poprawnie, a od internetu mam komputer Także jeśli ktoś się zastanawia nad tym czy innym modelem, to polecam.

  2. #442

    Domyślnie

    YouTube na telewizorze to świetna sprawa - ja sam dużo oglądam, nie gupich i krótkich filmików, tylko ponadgodzinne relacje. Mnóstwo perełek na YT wśród tego całego chłamu, a przez tyle czasu oglądania najlepiej podziwiać obraz na telewizorze.

  3. #443
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    majsterofdizajster

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Lubnica
    Kod pocztowy
    04-382
    Posty
    3

    Domyślnie

    Szanowni Państwo, a jak myślicie czy jest sens kupować tv z 4k czy lepiej jeszcze poczekać? Mam zamiar kupić nowy tv ale nie wiem czy to już odpowiedni czas na 4k.

  4. #444
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    majsterofdizajster

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Lubnica
    Kod pocztowy
    04-382
    Posty
    3

    Domyślnie

    Specjalnym fanem nowinek nie jestem ale tak czy siak muszę kupić nowy telewizor i zastanawiałem się właśnie czy to już odpowiedni czas na 4k. Dzięki za podpowiedź, myślę że zamiast wydawać 2x więcej zdecyduję się jeszcze na jakiś lepszy hd, prawdopodobnie z funkcjami smart tv.

  5. #445
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ares300

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    50

    Domyślnie

    4k - a co jest nadawane obecnie w tej rozdzielczości
    smart tv - przydaje się choć różnie to działa na różnych modelach
    oled - wreszcie następca plazmy jeśli chodzi o jakość obrazu niestety przejał też i wady z początku produkcji wypalone matryce
    jak na razie dobry led full hd w rozsądnej cenie

  6. #446

    Domyślnie

    Zauważyłam, że coraz mniej osób oglada telewizję.

  7. #447
    Banned
    benchmark

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-314
    Posty
    50

    Domyślnie

    Dzisiaj wszystkie nowe telewizory mają 4k w standardzie. Np. 50 cali Philipsa za 3000 zł - dwa modele niżej również mają 4K. To nie to czy się opłaca czy nie tylko ta zmiana standardów stała się już, więc nie ma co płakać po FHD.

  8. #448
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ares300

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał benchmark Zobacz post
    Dzisiaj wszystkie nowe telewizory mają 4k w standardzie. Np. 50 cali Philipsa za 3000 zł - dwa modele niżej również mają 4K. To nie to czy się opłaca czy nie tylko ta zmiana standardów stała się już, więc nie ma co płakać po FHD.
    i co w tym 4K oglądać skoro nasze platformy telewizyjne mają problem z kanałami HD

  9. #449
    Banned
    benchmark

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-314
    Posty
    50

    Domyślnie

    Zgadza się, ale telewizor nie kupuje się tylko na teraz, tylko też na przyszłość Dwa Philips obsługują 4K YouTube, chyba dość popularny serwis . Trzy - nie ma do wyboru dobrych FHD w roku 2016 - wszystkie przynajmniej średnie TV obecnie obsługują 4K.

  10. #450
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ares300

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    50

    Domyślnie

    Philips był dobrą marką,ale kiedyś
    teraz niestety to chińczyk
    jedyną marką top jest tylko Panasonic ,a dla ludu mniej zasobnego portfela LG

  11. #451
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ares300 Zobacz post
    Philips był dobrą marką,ale kiedyś
    teraz niestety to chińczyk
    jedyną marką top jest tylko Panasonic ,a dla ludu mniej zasobnego portfela LG
    Sam mam Philipsa z Ambilight, wcale nie takiego taniego i nie uważam sprzętu za chińczyka  A piszę te słowa jako kinomaniak i miłośnik seriali z hbo.
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  12. #452

    Domyślnie

    Panowie, temat ma dwa lata. A teraz macie coś ciekawego do polecania(powiedzenia) w temacie telewizorów. Budżet jaki mnie interesuje to 3500-4000 zł.

  13. #453

    Domyślnie

    A ktory 60 calowy polecasz?

  14. #454
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Taki który ma tuner satelitarny oraz możliwość zrobienia roota a później wrzucenia do niego oscam-a a to tylko potrafią telewizory samsunga a o jakie modele chodzi można poszukać na forum samygo , czy warto ? bardzo warto .

  15. #455
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  16. #456
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    Najlepszy jest ten na którym oglądasz mecz a piłka w locie nie wygląda jak wyżymana szmata. Tu rozmiar (przekątnej) nie jest decydującym parametrem.

  17. #457

    Domyślnie

    Ja szukam teraz telewizora do ok 3 tys. Przekątna min 55 cali. Dzięki

  18. #458

    Domyślnie

    Co myślcie o sprzęcie TCL? Rodzice chcieli sobie kupić nowy tv i zamówili właśnie tej marki telewizor, seria EP660. Jeszcze go fizycznie nie mają u siebie ale chyba ma być we wtorek. Myślicie, że pod tv, netflix będzie ok? Na konsoli raczej nie planują grać, chyba że wnuki przyjadą.

  19. #459

    Domyślnie

    A czemu rodzice wybrali akurat TCL? czym się sugerowali, androidem? Sprzęt jest ok, tylko że jest 50 hz, Trochę mało jeśli ekran jest większy niż 50' cali. Jeśli lubią oglądać np sport to 100 hz jest prawie niezbędne. Pytanie też w jakiej cenie chcą TV. Mowie telewizor nie jest zły ale sprawdź w wolnej chwili coś takiego:

    https://www.mediaexpert.pl/telewizor...e9e1800d4e8eab

    https://www.mediaexpert.pl/telewizor...e9e1800d4e8eab

    55 i 49 cali. oba na WEBos, czyli bardzo fajny system operacyjny, czytaj bardzo intuicyjny. W zestawie mają też pilot Magic, fajna frajda dla małych dzieciaków bo ma funkcje głosowe

    Daj znać jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania?

  20. #460
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    A ja mam w nosie firmę nazwę a kryterium jedne możliwość zainstalowania oscama a to tylko możliwe w samsungach i to nie wszystkich. reszta to tło

Strona 23 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony