dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 24
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 464
  1. #21

    Domyślnie

    tez zastanawiamy sie nad kupnem sony bravia...w sumie to jesteśmy juz zdecydowani, czy ktos ma może jeszcze jakieś opinie na jego temat??
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Ja bym polecal Samsunga albo Hitachi LCD . Za ludzka cene masz kontrast , ze hej. 5000:1 to juz cos kiedy wiekszosc ma 800 lub 1000 w tej cenie.

    A co do HD to juz nadaja , nawet w polskiej wersji sa 3 programy MGM, Discovery i N Sport HD, tylko do pelnej zabawy sygnal musi byc z konwertera a nie z kablowki.

  3. #23

    Domyślnie

    Podobno w TV Sony są panele LCD Samsunga. Ja polecam samsunga, obecnie sprzedaje najwięcej tv lcd na świecie (http://wiadomosci.wp.pl/kat,40044,wi...l?ticaid=140c5).

  4. #24

    Domyślnie

    Ja z czystym sumieniem mogę polecić Sharpa LC 52XD

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał motyczka
    tez zastanawiamy sie nad kupnem sony bravia...w sumie to jesteśmy juz zdecydowani, czy ktos ma może jeszcze jakieś opinie na jego temat??
    Witam

    I pisz tu człowieku 100x że to szajs (15 lat w serwisie RTV ) . Chcecie to kupujcie .......echhhhhhhhhh..........na pewno sprzedawca wie wiecej .

    pozdrawiam

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    I pisz tu człowieku 100x że to szajs (15 lat w serwisie RTV ) . Chcecie to kupujcie .......echhhhhhhhhh..........na pewno sprzedawca wie wiecej .

    pozdrawiam
    echhh skad ja to znam ?
    tez pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    Polecam, duzy i cienki.

  8. #28

    Domyślnie

    Witajcie
    Ja się ostatnio dowiedziałem, że Pionieer robi dobre telewizory.
    A tak naprawdę to najlepiej iśc do sklepu gdzie mają telewizory na stanie i porównać obraz na kilku.
    Mam kolegę, który pracuje w Samsungu i nie poleca ich telewizorów.
    Jednymi z najlepszych są Panasoniki i Sony-japońska elektronika. Nawet ostatnio był test w tv i Panasonik wypadł najlepiej, ale nie pamiętam jaki dokładnie model.

  9. #29

    Domyślnie

    Fiacior napisał cyt:
    J
    Jednymi z najlepszych są Panasoniki i Sony-japońska elektronika.

    Witam

    Nie rozsmieszaj mnie kolego ...........to było kiedys .

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Darek Nie masz szans.

  11. #31

    Domyślnie

    W związku z generalną "wariatką" w budowlance musiałem metodą kreatywnej księgowości wyeliminować nowy tv, no chyba że na jakiś eldżi starczy Polecałbym loewe lub bang&olufsen

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Darek Nie masz szans.
    Wiemmmmmmmmm .........niech wygra Rubin

    pozdrawiam

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Jaki polecacie telewizor?

    Cytat Napisał Lataren
    Witam, zamierzam kupić telewizor prawdopodobnie LCD ew Plasme i teraz jaki polecacie i najważniejsze o jakich parametrach?
    Najważniejsze, aby ekran był prostokątny.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  14. #34

    Domyślnie

    Ja od roku mam plazmę Panasonic PV60 42 cale i nie było dnia, żebym na nią narzekał. Miałem w domu pokaz 4 telewizorków (jst taka firma z Olsztyna, która takie pokazy organizuje w domu klienta - dla zainteresowanych mogę dać namiar na priv, zeby nie było że naganiam czy coś). W każdym razie przyjechali, 3 godzinki potestowałem sobie zarówno plazme jak i LCD sharpa i samsunga no i wybrałem plazme Panasa. Generalnie najważniejszą rzeczą jest odpowiedź na pytanie jakie masz źródło sygnału. Jesli jest to źródło analogowe np kablówka to odradzam zdecydowanie LCD. Analog wygląda na LCD koszmarnie. Jeśli natomiast masz platformę cyfrową z dobrym sygnałem i do tego być może źródło Hd no to wtedy można LCD brać pod uwagę. Jakkolwiek porównywaliśmy z kumplem moją plazmę z LCD full HD i wielkich różnic nawet przy materiale HD nie było widać przy oglądaniu z normalnych odległości. Wiadomo że jak przystawisz nos do ekranu to im wyższa rozdziałka matryca tym szczegóły bardziej wyraziste. Jednak im dalej tym się różnice zacierają i przy normalnej odległości: 2,5 3 metry praktycznie niezauważalne.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    Cytat Napisał 2112wojtek
    Darek Nie masz szans.
    Wiemmmmmmmmm .........niech wygra Rubin

    pozdrawiam

    mam na zbyciu zepsutego heliosa - oddam "prawie" za darmo

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    Cytat Napisał motyczka
    tez zastanawiamy sie nad kupnem sony bravia...w sumie to jesteśmy juz zdecydowani, czy ktos ma może jeszcze jakieś opinie na jego temat??
    Witam

    I pisz tu człowieku 100x że to szajs (15 lat w serwisie RTV ) . Chcecie to kupujcie .......echhhhhhhhhh..........na pewno sprzedawca wie wiecej .

    pozdrawiam
    Darek napisałes tylko raz, no chyba ze te 99 przeoczyłam, to sie kajam...ale jezeli moge prosić o konkrety?? bo samo stwerdzenie ze to szajs mnie nie przekonuje....chciałabym uzyskac od ciebie "fachowca" argumenty, zebym wiedziała ze dobrze robie..........kazdy chwali swoje i badz tu człowieku mądry....
    faktycznie bazuje na starych tv sony, maja moi rodizce mamy my i nie mam zastrzerzeń, ale to moze dlatego ze stare jak powiadacie z Wojtkiem....konkrety do mnie trafiają, skoro nie ten to jaki ??
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  17. #37

    Domyślnie

    jeszcze tylko taka mala dygresja: wiesz kucharzem możesz byc i 20 lat w barze bistro, ale dla mnie nie bedzie to autorytet w gotowaniu.......zebys mnie nie zrozumial źle, ja Ciebie nie znam (może i bład) i Twojej szerokiej wiedzy, stąd ta prośba o konkrete informacje zeby sie nie wpieprzyc na mine

    z góry dziękuję

    pozdrawiam serdecznie
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    Cytat Napisał 2112wojtek
    Darek Nie masz szans.
    Wiemmmmmmmmm .........niech wygra Rubin

    pozdrawiam
    ma szanse i to duze

    ps. rubina tez juz przezyłam i junosta....
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek
    Ja bym polecal Samsunga albo Hitachi LCD . Za ludzka cene masz kontrast , ze hej. 5000:1 to juz cos kiedy wiekszosc ma 800 lub 1000 w tej cenie.

    A co do HD to juz nadaja , nawet w polskiej wersji sa 3 programy MGM, Discovery i N Sport HD, tylko do pelnej zabawy sygnal musi byc z konwertera a nie z kablowki.
    w naszym przypadku mamy sygnał cyfrowy z Ntv ....stad chcemy lcdka hd
    każdy wzoruje sie na własnym dośw. nasze oparte jest tylko, jak wspominałam, na soniaczach....a jak mówia kto pyta nie błądzi....

    ten model planujemy kupić Sony KDL-40S2530K, szczerze prosze o poradę:
    http://www.euro.com.pl/telewizory-pl...s-2530-k.bhtml
    ...szczęście dobrze robi ciału...

    Józefina nasz domek

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar woland1980
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Wracam do pytania:

    Ponieważ nie podajesz ceny a ni twoich kryteriów, to śmiało mogę powiedziec że najlepszym jakościowo najodważniejszym designersko i najdroższym cenowo na rynku będźie LOEWE.

    A to czy LCD, czy PLAZMA to wcale nie łatwy wybór. Tańsze i zaczynające się od niewielkich przekątnych ekranów są LCD.
    Droższe i zaczynające się od 42 cali są PLAZMY - a te droższe PLAZMY mają o niebo lepszą jakość od LCD, nie wypalają się tak jak starsze typy.
    Plazma ciągnię prądjak odkurzacz Duuuuzo za i przeci.

    Ale śli budżet nie gra roli to wybór prosty: Plazma LOEWE.

Strona 2 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony