dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Małgoś83
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostromęcko
    Kod pocztowy
    73-240
    Posty
    100

    Domyślnie jaka cena za położenie dachówki i zrobienie podbitki

    Witam orientacyjnie chciałabym się dowiedzieć czy kwota 100zł za położenie metra dachówki i 50zł za metr podbitki z drewna to dużo? dziś dekarz nam przedstawił wycenę a nie wiemy czy na to się godzić..jest bardzo dobry w tym co robi. za postawienie ganku 3tyś, za zrobienie lukarny 2tyś, za postawienie komina 500zł. Łącznie za dachy na dwóch budynkach robocizna wynosi 31tyś. Proszę o podpowiedź czy to drogo?
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210878-Nasze-miejsce-na-ZIEMI-%29-kapitalny-remont[/url]

  2. #2

    Domyślnie

    48zł za wywiązanie drzewa z położeniem dachówki, rynnami (bez spadowych te później kupie na koncu) i struktonitem zrobione jest zaje... jestem bardzo zadowolony
    za podbitkę około 30 zł powiedział mi, ale ten który będzie robił mi elewacje powiedział że za 23 zł zrobi bo i tak będzie miał ustawione rusztowanie
    podkreślę że to okolice Konina Turku (tak po środku)a firm budowlanych jest tu masa

    w większych miastach ceny na pewno są inne

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Małgoś83
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostromęcko
    Kod pocztowy
    73-240
    Posty
    100

    Domyślnie

    Dziękuje za opinię.
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210878-Nasze-miejsce-na-ZIEMI-%29-kapitalny-remont[/url]

  4. #4

    Domyślnie

    proszę

    zapomniałem ale w tym było obrobirnie dwóch kominów, wstawienie 4 okien dachowych, 1 wyłazu i jak pół roku później poszedłem wygiąć blachę na wykusz (opierzenie) to nie chciał nic chciałem zapłacić ale mówił że to 5 minut roboty i to w cenie dachu, ogólnie też wybrałem wedłóg mnie najlepszego dekarza w okolicy i naprawde jestem zadowolony jak ktoś chce mogę polecić na PRW tylko on działa około 40 km od konina
    Ostatnio edytowane przez lukasz860910 ; 05-02-2014 o 19:26

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Małgoś83
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Ostromęcko
    Kod pocztowy
    73-240
    Posty
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz860910 Zobacz post
    proszę

    zapomniałem ale w tym było obrobirnie dwóch kominów, wstawienie 4 okien dachowych, 1 wyłazu i jak pół roku później poszedłem wygiąć blachę na wykusz (opierzenie) to nie chciał nic chciałem zapłacić ale mówił że to 5 minut roboty i to w cenie dachu, ogólnie też wybrałem wedłóg mnie najlepszego dekarza w okolicy i naprawde jestem zadowolony jak ktoś chce mogę polecić na PRW tylko on działo około 40 km od konina
    muszę przyznać, że aż zazdroszczę takiego dekarza..cena nie wysoka i w dodatku jesteś bardzo zadowolony
    My podziękowaliśmy temu osobnikowi, który to tak wysoko się ceni i w sobotę przyjedzie inny dekarz na wycenę ale wstępnie powiedział, że bierze 40zł za położenie dachówki i 30-40 za podbitkę. Mam już też wycenę samego materiału dachówka monza plus ok 22500zł.
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?210878-Nasze-miejsce-na-ZIEMI-%29-kapitalny-remont[/url]

  6. #6

    Domyślnie

    tak mi powiedział widocznie są u nas takie ceny
    ja wyceny nie robiłem uważam że jest to najlepszy dekarz, wiele osób go polecało robiąc posadzkę robiłem kilkadziesiąt domów gdzie robił dach i każdy był zadowolony więc poszedłem do niego z projektem policzył ile czego potrzebuje i ile za robocizne i zgodziłem się nigdzie nie szukałem i nie porównywałem cen
    szczerze mówiąc powiedział by więcej i też by, go wziął
    a więc jeżeli buduje ktoś w koninie lub okolicach (40km) to szczerze polecam

  7. #7

    Domyślnie

    można prosic jakiś namiar do Pana oraz do tego Pana od dachów. też właśnie wiosną mnie czeka dach i później posadzki itp i byłbym zainteresowany Pana usługą
    budowa jest ciężka, ale dam rade

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony