dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 51 z 51
  1. #41

    Domyślnie

    A jak się je otwiera?

  2. #42

    Domyślnie

    lustra sa o kilka milimetrow dluzsze niz obudowa szafki - nie ma problemu ze sladami palcow. Moja 4 latka nie ma problemu z ich otwieraniem ( niestety)
    BTW drzwiczki sa zrobione z luter z obu stron ( 2 sklejone tafle), wiec otwierajac obie szafki moge obejrzec sobie fryzure i z przodu i z tylu

  3. #43

    Domyślnie

    cekin, super pomysł!!! i bardzo mi się podoba łazienka, czy jest szansa na więcej Twoich wnętrz?

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ania i Bartek Zobacz post
    My mamy szafkę pod blatem z samymi szufladami, jeśli chodzi o mnie, to genialne rozwiązanie, w szufladach mam wszystko oprócz szczoteczek do zębów i pasty i flakoników z perfumami.
    Przepraszam za zdjęcie - jeszcze z czasów budowy



    Tutaj będzie worek lub delikatny kosz na pranie - ale już przyzwyczailiśmy się, że to miejsce na rzeczy do prania.

    Świetne rozwiązanie. GRATULACJE. Coś podobnego planuję u siebie, tyle, że ja mam blat z płytek.

  5. #45

    Domyślnie

    cekin super łazienka prosimy o więcej zdjęć

  6. #46

    Domyślnie

    yo,

    Ania i Bartek

    chciałbym zapytać o szuflady:

    1. Jakiej są szerokości i wysokości?
    2. Czy w szufladach da się przechowywać duży worek ok. 5kg proszku do prania?
    3. Jak się udało pokonać przejście rury odpływowej od umywali z prowadnicami szuflady pod umywalką

    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  7. #47

  8. #48
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    cekin cudna łazienka!
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Cytat Napisał kal el Zobacz post
    yo,

    Ania i Bartek

    chciałbym zapytać o szuflady:

    1. Jakiej są szerokości i wysokości?
    2. Czy w szufladach da się przechowywać duży worek ok. 5kg proszku do prania?
    3. Jak się udało pokonać przejście rury odpływowej od umywali z prowadnicami szuflady pod umywalką

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Ups, całego prawie gotowego posta mi wywaliło
    No to w skrócie.
    Jako, że szafkę wymyśliłam i rozrysowałam sama, mogę podać dokładne wymiary:


    Jak widać ostatecznie szafka jest lustrzanym odbiciem tego, co na rysunku, ale todługa historia...
    Górna i środkowa szuflada pod zlewem ma tunel na syfon, czyli dodatkowe przegródki.
    Oczywiście wysokości i szerokości szuflad można ustalić sobie samemu, my np. proszki do prania trzymamy w kotłowni, bo tam jest pralka.
    Tak na szybko i obrazowo - ta dolna i środkowa ma wysokość 2 rolek papieru toaletowego.
    Co do głębokiej szuflady na brudności - najwygodniej byłoby mieć tam worek z płótna na przykład, nakładany na stelaż, czy ramkę. Mogłabym wtedy wyciągnąć go z całą zawartością i zanieść do pralni. Ale to na razie plan Albo po prostu wstawić kosz, nawet plastikowy z dziurkami.


    Ostatnio edytowane przez Ania i Bartek ; 10-12-2010 o 20:27
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał cekin Zobacz post
    naj naj to mi sie podoba połka na ksiazki, normalnie byłabym w niebie majac taka

  11. #51

    Domyślnie

    Wiem, że mega stary temat, ale szukałem właśnie takiego rozwiązania dla kosmetyków - mega dzięki!

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony