dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 15
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 297
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    A wysyłanie wiadomości "pw" ?? - jakoś mam problemy z pisaniem wiadomości prywatnych ...
    --
    Pozdrawiam

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland Zobacz post
    Mnie się bardzo nie podoba. Za mało postów na stronie. Nie mogę odnaleść tematów w kórych pisałam. Jest wogóle taka opcja w której pokaże wszystkie tematy w których pisałam? No nic, ja jestem bardzo zniechęcona. Swoich komentarzy nie mogłam znaleść. Ale tych kórym się podoba rozumię i życzę owocnego i miłego forumowania.
    Wejdż w swój profil - tam jest taka możliwość .
    --
    Pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Zdaje mi się, że admin musi zezwolić na wyświetlanie awatarów
    u mnie był w profilu, choć się nie wyświetlał; na próbę go skasowałem i teraz nie mam nic, a jakbym chciał mieć, to trzeba po prośbie do administratora
    czy jest gdzieś wzór podania do Administratora o możliwość zamieszczenia małego obrazeczka obok swojego nicku?


    Ooo w opcji "odpowiedź z cytatem nie widzę możliwości podglądu - zawsze podglądałem, czy poprawnie napisałem...dopiero po przejściu w zaawansowaną edycję mogę - strasznie to zawiłe się porobiło...

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland Zobacz post
    Za mało postów na stronie. Nie mogę odnaleść tematów w kórych pisałam. Jest wogóle taka opcja w której pokaże wszystkie tematy w których pisałam? No nic, ja jestem bardzo zniechęcona. Swoich komentarzy nie mogłam znaleść.
    we własnym profilu na dole po lewej są "Moje ustawienia", potem znów po lewej trzeba kliknąć "Zaawansowane ustawienia" i potem ustawić sobie wedle uznania w "Opcje wyświetlania tematów"
    albo na belce na górze >> Forum >> Operacje >> Zaawansowane ustawienia
    Prosiłem o zrobienie takich ustawień jako domyślnych dla całego forum, a jest jak widać...
    Ostatnio edytowane przez ponury63 ; 02-04-2010 o 18:53
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q Zobacz post
    (...)strasznie to zawiłe się porobiło...
    Cza się naumieć łod poczontku ...

    Ostatnio edytowane przez pablitoo ; 02-04-2010 o 18:50
    --
    Pozdrawiam

  6. #46

    Domyślnie

    ilość postów na stronie da się przestawić, a ilość tematów na stronie się da?
    bo jakoś dużo mniej mi się wydaje i jeśli jakieś 5 z góry jest przyklejonych i przechodzi zawsze na kolejną stronę, to już strasznie mało zostaje rzeczywiście aktywnych tematów na stronie : (


    podoba mi się selektywne cytowanie i okienko szybkiej odpowiedzi : )

    powolności jakoś też nie zauwazyłam..

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    ponury - a co z avatarami ? - bendom ??
    --
    Pozdrawiam

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    W opcji "odpowiedź z cytatem nie widzę możliwości podglądu - potwierdzam - to duża niedogodność .
    --
    Pozdrawiam

  9. #49

    Domyślnie

    jest, tylko durnowato opisana
    raz jako zaawansowana edycja, raz jako podgląd

    Cytat Napisał pablitoo Zobacz post
    ponury - a co z avatarami ? - bendom ??
    nie wiem - mam wrażenie, że nikt nie zadbał o to, by włączyć ich pokazywanie

    i widzę problem z cytowaniem - przy kolejnej odpowiedzi ładują mi się cytaty zebrane do wpisów poprzednich
    tak jest w Operze, gdzie aktualny widok (np. zniknięcie flagi informującej o o nowym poście) uzyskuję dopiero po ponownym przeładowaniu strony

    emotki są po prostu koszmarne, ale to juz administracji mówiłem ze sto razy
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #50

    Domyślnie

    Już się robi bajzel...miał być porządek, a na dole w "Uwagach o naszym Forum" równoległa dyskusja o ... tym samym...
    Ale żeby przewinąć całość w dół to strasznie się tnie cała strona... zanim się załadują te wszystkie reklamówki i inne wodotryski - i komu to panie przeszkadzało...

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Czuję się zawiedziona
    Jeśli to jest ta nowa odsłona forum i taka ma pozostać, to ... nie podoba mi się Nie mogę znaleźć żadnych starych postów, zdjeć itp.
    Wystarczyło uporządkować kilka rzeczy, a szatę graficzną stron, postów itp. pozostawić - była dużo bardziej czytelna.
    Emotikony tragiczne, linki do dziennika i komentarzy nie działają - czy to tymczasowe?
    Ostatnio edytowane przez monia i marek ; 02-04-2010 o 19:51

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    Nie narzekajcie po pierwszym dniu działania forum - przyzwyczaimy się
    --
    Pozdrawiam

  13. #53

    Domyślnie

    przecież dzienniki budowy pozostały na tym samym miejscu - w dziale O WAS > Dzienniki budowy - dzień po dniu
    o tu: http://forum.muratordom.pl/forumdisp...%C5%84-po-dniu
    te, co są z boku na głównej stronie to chyba po prostu jakaś dodatkowa nowość.

  14. #54

    Domyślnie

    strona graficzna - nowe więc trzeba się przyzwyczaić, póki co, dla mnie mniej czytelne. Wcześniej głosowałem przeciwko rozbiciu wymiany doświadczeń, jest tak że została "stara wymiana" i cały nowy dział z rozbiciem na podwątki, tylko teraz gdzie w końcu zaglądać? Do starej wymiany? Połowy rzeczy z "nowego działu wymiana" nie będzie... Myślałem że "stara wymiana" to zagregowane wątki ze wszystkich nowych kategorii, ale niestety nie... Nowej na pewno nie będę przeglądał bo za dużo tego, nie wiem może rss wykorzystam, tylko w starej wersji niezależnie gdzie byłem to wchodziłem na "starą wymianę" i było OK, teraz z rss-em może będzie też fajnie ale na tym jednym stanowisku gdzie tego rssreadera będę miał skonfigurowanego a nie na dowolnym komputerze na którym łapy położę. Dla mnie - już wybudowanego - duży minus.

  15. #55

    Domyślnie

    ach i jeszcze jedno, google - czyli najlepsza forumowa wyszukiwarka - już nie działa ciekawe ile zajmie zbuforowanie nowego forum, żeby znów można było skorzystać...

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    j...emotki są po prostu koszmarne...
    duży krok wstecz, ja jako nagminny użytkownik "pisma obrazkowego" szczególnie nad tym boleję... wiem, mam swoją kolekcję buziek, ale w dzisiejszych czasach to co nam tu w tej gestii zaprezentowano to straszna nędza...

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood Zobacz post
    No i myślałem, że bdyta1 i resztę, którzy napisali po ponad 16 mln postów, to jednak ktoś usunie. Ale widać komuś odpowiada...
    Żeby było śmieszniej, to oni po wsze czasy pozostaną na głównej stronie forum jako "najaktywniejsi nowi użytkownicy", na samym szczycie głównego panelu po prawej. Nikt ich nie przegoni w ilości postów... ale gniot...

    Wiecie co? Idę umyć podłogę w kuchni, pożyteczniej spędzę ten czas, bo jak na razie, to mnie krew zalewa
    Ostatnio edytowane przez Cpt_Q ; 02-04-2010 o 19:29

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Zgadzam się w pełni z Cpt_Q
    Wystarczy zajrzeć na forum ogrodnicze - wybór emotikonek do bólu i proste, przejrzyste strony, a tutaj niestety ... powtórzę się, ale ... nie podoba mi się
    Dlaczego zmieniono to, co było dobre? Nie lepiej było tylko poprawić to, co wymagało poprawy?

  19. #59
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dajcie nam czas, by poprawiać to nowe dzieło. Program daje takie możliwości, tamten poprzedni nie. Pozdrawiamy i czekamy na kolejne uwagi

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    A mnie się podoba. I to bardzo . Jest mnóstwo nowych funcjonalnośći - w końcu forum nie jest przedpotopowe.
    Trzeba tylko się z nimi zapoznać.
    Działa tak sobie - muli. Ale na litość ... jeszcze nie wszystko jest zrobione - jesli chcemy pomóc - róbcie zrzuty ekranów i wysyajcie na mail w pierwszym poście - w końcu ktos chce słuchać.
    Mam nadzieję, że wszystkie komuniakty niedługo będą do końca potłumaczone. Że avatary się pojawią. Że dzienniki się podlinkują. ALe uważam, że to zupełnie inna jakość. Rzeźbienie w poprzedniej wersji oznaczałoby wywalanie w kosmos całego kodu. Teraz jest bardziej cywilizowanie., tylko trzeba się oswoić i nauczyć z tego korzystać.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 3 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony