dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 51
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1011
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie Nowe forum - ZGRRROZA !!!!

    No nie podoba mi się, co ja poradzę.

    I raczej nie jest to kwestia przywyknięcia do nowej postaci, staram się być obiektywny, a mimo to widzę same wady.

    1) rozbicie "wymiany doświadczeń" na poszczególne działy tematyczne jest ideą teoretycznie słuszną, zaprowadza jakiś porządek. Teoretycznie. Praktycznie - mogę się założyć, że mnóstwo ludzi będzie miało dylemat, gdzie opisać swój, niekoniecznie taki znów jednoznaczny problem i w rezultacie będą tylko produkować bałagan a znacząca część postów na forum będzie służyła jedynie sprawom porządkowym. Moim zdaniem powinien zostać jakiś ogólny dział w stylu "wymiany doświadczeń".

    2) brak (a przynajmniej nie znalazłem) wielce użytecznej funkcji "zobacz swoje posty" - dzięki niej można było szybko sprawdzić, czy w dyskusjach, w których się brało udział, coś się dzieje.

    3) mocno przeładowana strona główna forum. Ja rozumiem, że reklamy, zawoalowane reklamy i ukryte reklamy to wymóg czasów, ale czy aby nie za dużo tam opcji, podopcji i tym podobnych?

    4) co z avatarami?

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar K160
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Sądeczczyzna
    Dzielnica
    Górzysta
    Posty
    590

    Talking

    Ja piórkuje .... nie wiem gdzie oczy zawiesić tyle punktów odciągania uwagi. Tak wiem , nie da się , mimo najlepszych chęci, w dzisiejszych czasach zmienić wyglądu znanego i bardzo popularnego serwisu www, z którym wiele osób identyfikuje się, bez początkowej LAWINY krytyki i lamentów.

    Nie jest źle , ale stare ZAWSZE będzie lepsze . Kurcze uwielbiałem tą prostotę, a tutaj taka choinka. Jak się zamieszcza zdjęcia ? Mordki się pojawiają w tytule , a nie w treści ...ale CUDA na patyku.

    Patrze w swój profil , a tam informacja , że jestem Senior Member ...normalnie serce mi urosło ...ale tutaj w wątku wciąż i jedynie FORUMOWICZ to brzmi dumnie .

    Naprawdę ŁADNY layout , dużo estetycznych dodatków, ALE to co najważniejsze czyli treść forum zdaje się ginąć w tym tłumie atrakcji.

    Tytuł wątku taki malutki, że ciężko się zorientować gdzie jestem..
    Ostatnio edytowane przez K160 ; 02-04-2010 o 17:21
    Buduję samemu: 160m2; ściana 19cm+15cm styropianu; okna 3szyby 0,8; poddasze ocieplone styropianem i tynkowane; kocioł kuchenny CO 15kW Vienybe D+ podpięty do zbiornika 600l z wężownicą INOX do CWU; To wszystko z meblami i AGD za 260 000zł.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar artmach
    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    153

    Unhappy

    Mi się ciśnie - "Tell me whyyyyy"

  4. #4

    Domyślnie

    Nowe forum jest nieczytelne! Proponowałbym poprawienie jeszcze raz. I dodatkowo linki wszystkie z wyszukań GOOGLE są nieaktualne! Kiepsko kiepsko
    Powinniście dać możliwość ustawienia sobie w profilu detali ale z tymi padniętymi linkami to ZGROZA
    Chcesz aby coś było dobrze zrobione? Zrób to sam!

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    No nie podoba mi się, co ja poradzę.

    I raczej nie jest to kwestia przywyknięcia do nowej postaci, staram się być obiektywny, a mimo to widzę same wady.

    1) rozbicie "wymiany doświadczeń" na poszczególne działy tematyczne jest ideą teoretycznie słuszną, zaprowadza jakiś porządek. Teoretycznie. Praktycznie - mogę się założyć, że mnóstwo ludzi będzie miało dylemat, gdzie opisać swój, niekoniecznie taki znów jednoznaczny problem i w rezultacie będą tylko produkować bałagan a znacząca część postów na forum będzie służyła jedynie sprawom porządkowym. Moim zdaniem powinien zostać jakiś ogólny dział w stylu "wymiany doświadczeń".

    2) brak (a przynajmniej nie znalazłem) wielce użytecznej funkcji "zobacz swoje posty" - dzięki niej można było szybko sprawdzić, czy w dyskusjach, w których się brało udział, coś się dzieje.

    3) mocno przeładowana strona główna forum. Ja rozumiem, że reklamy, zawoalowane reklamy i ukryte reklamy to wymóg czasów, ale czy aby nie za dużo tam opcji, podopcji i tym podobnych?

    4) co z avatarami?

    J.
    Zgadzam sie w pełni - dodam jeszcze 3 cm okna na odpowiedź..... Z cytatem, no coż, nic nie widać.
    Czy rzeczywiście takie były sugestie użytkowników?

  6. #6

    Domyślnie

    Witam, co to jest ?
    wiem zmiany sa wazne ale jak cos dobrze dziala po co zmieniac
    LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO

    dajcie stare forum
    pozdr Krzysiek

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ojjj, chłopaki, ja wiem, też najpierw gębusia mi sie wygięła w podkówkę...
    Jak się człowiek rozejrzy, to nie jest może tak źle, może jakoś się przyzwyczaimy.
    Za to mamy rozbudowany profil użytkownika - widzieliście ile tam możliwości?
    Idę sobie poustawiać.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Za to mamy rozbudowany profil użytkownika - widzieliście ile tam możliwości?
    Idę sobie poustawiać.
    Jakby to było najważniejsze..... I avatar....

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    MASAKRA. Nie podoba mi się nowa wersja forum, to chyba jakiś żart - Nie ma albo ja jestem tak tępa, że nie mogę znaleść funkcji: zobacz swoje posty. Nie widać avatarów. I w ogóle jeden wielki bajzel na forum się zrobił. Sory ale w tej postaci przeglądanie forum robi się męczące. Jak dla mnie beznadzieja....
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    No nie podoba mi się, co ja poradzę.

    I raczej nie jest to kwestia przywyknięcia do nowej postaci, staram się być obiektywny, a mimo to widzę same wady.
    No ja też tak myślę...
    "Damy radę? Tak, damy radę!"

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Przed zmianą Grupa Rybnicka miała ok 130 stron, na kazdej mnóstwo materiału. Teraz ta Grupa ma 768 stron. Co chwile klik, klik, klik, za kazdym klikiem tylko kilka postów..... Bez komentarza...... Chociaż może jednak: Czy dla kasy od reklamodawców warto było zepsuć coś dobrego. Wydaje mi się, że konkurencja już zaciera ręce....

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No już ktoś pytał, więc jednak ważne.
    Ale mozna też nareszcie mieć listę ignorowanych użytkowników, grupy znajomych, edytować swoje foldery w profilu - sporo więcej możliwości.
    Czytelnośc forum spadła, ale nie liczyłabym, że stare Redakcja odda.
    Jakoś trzeba będzie przywyknąć.
    W sumie część rzeczy wygodna na stronie głównej, np. że nie trzeba szukać działu z dziennikami budowy i komentarzami.
    Zresztą na pewno jeszcze wiele rzeczy błędnych wyjdzie, trzeba bvędzie jeszcze wiele pracy informatyków - powoli się zrobi, jestem dobrej myśli - mimo wszystko.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wirecki Zobacz post
    Przed zmianą Grupa Rybnicka miała ok 130 stron, na kazdej mnóstwo materiału. Teraz ta Grupa ma 768 stron. Co chwile klik, klik, klik, za kazdym klikiem tylko kilka postów..... Bez komentarza...... Chociaż może jednak: Czy dla kasy od reklamodawców warto było zepsuć coś dobrego. Wydaje mi się, że konkurencja już zaciera ręce....
    I kto i po co do cho...y "zawija" mój post. Przecież on zajmował dwa wiersze jak go pisałem........

  14. #14

    Domyślnie

    Nic nie napisze bo nie bede sie wyrazac w wielki piatek
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    ...Za to mamy rozbudowany profil użytkownika - widzieliście ile tam możliwości?
    Idę sobie poustawiać.
    ustawiaj sobie ustawiaj, ja juz godzine spędziłem na tym ustawianiu i wszystko, co skrzętnie zapisywałem za każdym razem w pizdu...

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q Zobacz post
    ustawiaj sobie ustawiaj, ja juz godzine spędziłem na tym ustawianiu i wszystko, co skrzętnie zapisywałem za każdym razem w pizdu...
    Kuffa, Ty mnie nie strasz, Master...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar delfina7
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    272

    Domyślnie

    jeju co to jest??????????????
    Gdzie moi znajomi , gdzie mój dziennik(((((((((((((((((((((((((((

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Oooojjj, jeszcze wiele pracy przed informatykami...
    Mój profil właśnie mnie poinformował, że dołączyłam do foruma 22 czerwca bieżącego roku i od tego czasu natrzaskałam ponad 600 postów...
    Delfina, kurna, jak to dobrze móc Cię zobaczyć, tak jak Mastera, zawszeć to znajome gęby...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar delfina7
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    272

    Domyślnie

    Łoj jesteś
    kurde nie am mojego dzinnika???????????:((((((((((

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wirecki Zobacz post
    Przed zmianą Grupa Rybnicka miała ok 130 stron, na kazdej mnóstwo materiału. Teraz ta Grupa ma 768 stron.....
    w ustawieniach zwiększ sobie ilość postów na stronie ..... max 40

Strona 1 z 51

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony