dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 306 z 306
  1. #301
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pawelwaw

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-272
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja też zdecydowanie odradzam współpracy z firmą MISE Ekskluzywne łazienki i kuchnie.
    Zamówiłem szafkę łazienkową na wymiar. Podczas pierwszej wizyty nie dokończyli montażu bo gonili za kolejnym zleceniem. Podczas montażu uszkodzili umywalkę. Na kolejną wizytę czekałem ponad miesiąc. Pracownik przyjechał bez silikonu bo właściciel kazał dokończyć a fachowiec nie pamiętał na jakim etapie zakończył pracę.
    Ostatecznie firma nie wykonała uzgodnionego montażu szafki. Przez okres dwóch miesięcy nie wywiązali się z umowy i nie rozliczyli z materiałów. Właściciel nie odbiera telefonów, nie przyjeżdza w ustalonych terminach. Szafka została zamówiona w Domotece. Jedna z prób reklamacji w Domotece zakończyła się skierowaniem do wykonawcy (właściciela), który unika kontaktu.
    #mise #domoteka #Bartycka #łazienki Bartycka #Atlas Concorde

  2. #302

    Domyślnie

    Cytat Napisał joanna868 Zobacz post
    kuchnia biała w połysku, jeden magic corner i blat z konglomeratu, p. Mateusz zrobił to naprawdę porządnie. Możesz napisać do niego albo zadzwonić, przyjedzie, zrobi pomiary, pogadacie, sam zobaczysz, że dobrze się z nim współpracuje. A to też ważne, bo po co się niepotrzebnie denerwować. Tu masz namiary [email protected], tel. 501 336 343 i powodzenia
    dzięki za polecenie firmy Era Mebli, meble do kuchni na wymiar zrobione elegancko, nic się z nimi nie dzieje, nic nie puchnie. Blat też wziąłem z konglomeratu i jak na razie jest wszystko ok. Niedługo będę robił jeszcze u nich szafę na wymiar, a potem pewnie jak kasy starczy meble łazienkowe pozdrawiam i polecam każdemu kto nie chce mieć problemów z meblami

  3. #303
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karolina pl

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-102
    Posty
    1

    Domyślnie

    Podaję dalej namiar na sprawdzonego stolarza z Warszawy. Jeśli ktoś chce zlecić wykonanie mebli dobremu fachowcowi i mieć o jeden stres mniej, szczerze polecam. Pan Tomek z Brzyski Meble.

  4. #304
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Paweł41

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-044
    Posty
    2

    Domyślnie

    Polecam biuro . Szybka i bezproblemowa realizacja. Jako ich klient zauważyłem, że mają zdrowe podejście do realizacji, tzn. podpowiadają jakie rozwiązania mogą się dobrze sprawdzić, a jakie są raczej kiepskim pomysłem. Dla mnie był to duży plus, bo nie mam jakiegoś wielkie dośwadczenia w urządzaniu kuchni. Jeśli chodzi o jakość wykonania to ekipa odwaliła kawał dobrej roboty. Wszystko zrobione na tip-top.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 04-02-2018 o 21:29

  5. #305

    Domyślnie

    my korzystaliśmy z usług firmy Kamela Studio. Spoko wykonanie i przede wszystkim terminowe. Wykonali świetny projekt kuchni. Tu efekty: https://www.kamela-studio.pl/meble-kuchenne-realizacje

    ps. To ta druka pozycja: jasne drewno doł, biała góra, mata na ścianie i podświetlenie - nie możecie powiedzieć, że słabo wyszło

  6. #306

    Domyślnie

    Ja robiłam zabudowę korytarza i kuchnię w Meblobuk. Szybko sprawnie i na temat. Polecam
    www.meblobuk.pl

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony