dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.080

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiochman Zobacz post
    No jest tego trochę ale mnie się nie chce...
    Czyli mamy uwierzyć na słowo?

  2. #22
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bcw

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Masz swój piec? czy korzystasz z wody ciepłej w bloku? jeśli z wody ciepłej, to musisz założyć dwa urządzenia do wody zimnej i do wody ciepłej. Zmiękczacz ma sens kiedy uzdatnisz wodę zimną a potem ją podgrzewasz. Chyba, że masz na tyle kasy i miejsca że kupisz zmiękczacz do wody zimnej i wody gorącej

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.080

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pani_Domu Zobacz post
    Ja mam zamontowany Limetron.
    Zajmuje mało miejsca i jest bardzo skuteczny.
    Nie ma potrzeby używania chemii
    Jak bardzo? Jakieś konkrety? Może wynik badania z jakiegoś akredytowanego laboratorium?

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    Jak bardzo? Jakieś konkrety? Może wynik badania z jakiegoś akredytowanego laboratorium?
    Daj spokoj! Toz to ta słynna ceramiczna rurka która krystalizuje weglan wapnia przez co ten jest ale go nie ma. Mozesz co najwyzej dostac jak zwykle linka do pseduo naukowaego bełkotu, wzglednie zatakuje Ci wsciekle stado 1-postowców którzy przypadkiem przechodzili, zobaczyli dyskuje iwiec postanowili sie zarejestrowac i dac swiadectwo jak im to wspaniale działa od X lat.

    Szkoda czasu.

  5. #25
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Innov_

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-611
    Dzielnica
    Stanisławowska 47
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał k4rl Zobacz post
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z zakładaniem urządzenia odkamieniającego (zmiękczacz) na instalację wodną w mieszkaniu w bloku?
    Chodziłoby mi najlepiej o coś co możnaby zamontować w szachcie, na moich przyłączach (nie ma szans zeby wspólnota założyła instalację uzdatniania wody dla całego bloku). W związku podejrzewam, że nie mogłoby to być zbyt duże urządzenie. Wszystko co widziałem w necie to spore zbiorniki, a nie ma szans żebym teraz pruł mieszkanie. Natomiast osad mnie dobija, no i szkoda urządzeń, nerwów, czasu na czyszczenie i kasy na środki chemiczne.

    Pomocy!
    Niechemiczne urządzenie odkamieniające #Limetron wstawiamy w miejsce 215 mm fragmentu rury zasilającej w wodę, więc mieści się wszędzie.
    Tu była reklama

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony