dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie żaluzje, rolety do łazienki!!!

    Potrzebuję zasłonić wnękę w łazience, myśłałam o rolecie, żaluzji... tylko gdzie taką znależć

    aha i chyba nie chcę koniecznie drewnianej.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...44d739b63.html

  2. #2

    Domyślnie

    Hej, drewniane faktycznie w łazience mogą się nie sprawdzić. A może żaluzje aluminiowe? Sama się zastanawiałam nad tym, co skutecznie ale estetycznie zasłoni moje okienko w łazience. Wychodzi akurat na podjazd, więc widać wszystko w środku. Trochę się martwiłam, że ani rolety, ani drewno nie będzie wytrzymałe. Tak znalazłam praktyczne żaluzje aluminiowe. Kompletnie nie wyglądają jak te starsze modele. Firma, którą znalazłam, /moderowano/ ma naprawdę szeroki wybór nowoczesnych żaluzji. Możesz wybrać praktycznie każdy kolor, co pasuje Ci do wnętrza. Koniecznie sprawdź: . Są porządnie wykonane, z najlepszych materiałów, jakie spotkałam. Wyglądają solidnie i są mega wytrzymałe. Nie łamią się, nie zacinają. Mechanizm działa całkiem sprawnie a kaseta chroni lamele w trakcie, kiedy żaluzje są zwinięte. Z dużą dokładnością można je ustawić tak, żeby dawały tylko tyle światła, ile chcemy. Są cudowne. Polecam żaluzje aluminiowe, nie ma co się kierować uprzedzaniami. Świetnie spełniają swoją rolę.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 02-01-2024 o 14:40 Powód: Reklama

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bilbon

    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-673
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej, czy brałaś w ogóle pod uwagę rolety? Wiem że aż się prosi, żeby wstawić jakieś żaluzje czy roletki, ale według mnie najlepszym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne. Do mojej łazienki na parterze właśnie takie zamontowałem i efekt jest świetny. Są bardzo wytrzymałe i pomimo silnych wiatrów i przymrozków w zimę, jeszcze nic się nie stało. Mam je ponad 3 lata i jestem zadowolony. Co prawda regularnie dzwonie po fachowca żeby je na bieżąco konserwował ale efekt i tak wszystko rekompensuje. Ważne żeby wybrać kogoś kto się na tym zna. Z żoną wybraliśmy rolety zewnętrzne i to była świetna decyzja. Ten sam fachowiec co roku dogląda i dba żeby wszystko było okey. Polecam każdemu, bo to drogie rozwiązanie, ale zdecydowanie warte swojej ceny.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 02-01-2024 o 14:41 Powód: reklama

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony