dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Jakie są przewagi wanny trójkątnej nad klasyczną prostokątną. Jakie są jej wady?

  2. #2

    Domyślnie

    przewagą wanny trójkątnej jest jej nazwijmy to estetyka.

  3. #3

    Domyślnie

    Przewaga jednej nad drugą jest taka sama jak przewaga Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi.
    Wadą natomiast takiej narożnej wanny są krzywe krawędzie do okafelkowania.

    A na poważnie to co kto lubi.
    Ja wstawiam narożną, bo mi się podoba i mam dużo miejsca na 12 m2 łazienki.



    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Rafter dnia 2002-05-13 22:32 ]</font>

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    A ja wstawiam prostokątną, choć trójkątna ładniej w łazience wygląda. Ale ja się lubię w wannie położyć i zanurzyć, co przy trójkątnej nie jest zbytnio możliwe (chyba że jest naprawdę ogromna).

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie przewagą prostokątnej jest jej cena...

  6. #6

    Domyślnie

    Rzeczywiście kwestia gustu i możliwości finansowych.
    Mam dużą łazienkę i w zasadzie mógłbym kupić narożną ale te są produkowane chyba wyłącznie z żywic epoksydowych. Jak chce się wannę stalową z porządną powłoką trzeba pozostać przy prostokątnej.
    Wanny z tworzywa ładnie wyglądają przez kilka lat dopóki ich powierzchnia się nie porysuje.

  7. #7

    Domyślnie

    Poza tym tworzywa lubią żółknąć, ja też wolę wanne stalową.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Wannę trójkątną jak jest naprawdę duża trudno umyć bez wchodzenia do środka My kupujemy wannę pośrednią /trochę narożnikową, trochę prostokątną/ - też lubimy poleżeć.

  9. #9

    Domyślnie

    Wanna trójkątna która ma naprawdę duuużo miejsca to Rosa firmy Ravak. Najlepiej przy wyborze wanny wejść do niej jeszcze w sklepie - do czega namawiał nas sprzedawca- i dzięki niemu nie kuupiliśmy wanny, w której człowiek czuł się jak w misce!!!

  10. #10

    Domyślnie

    wszystko co jest powyżej i dotyczy wanien `trójkątnych` nie jest prawdą przy wannie o wymiarach min 140 cm (przyprostokątna).
    ja taką wanne mam u siebie włazience już 8 lat jest akrylowa i nie ma mowy żeby żółkła od promieni słonecznych chyba że od wody ale to można załatwić środkami czyszczącymi . co zaś tyczy się wygody rozłożenia się w tej wannie też jest większa niż w trójkątnej (ma szersze owalne dno od swojej prostokątnej koleżanki). niewątpliwym minusem jest to ,że wchodzi trochę więcej wody co dla ludzi korzystających z forum jest dosyć ważne , nie przejmują sie tym zapewne ludzie budujący domy 900 m2 .dużym minusem jest też to ,że jest trochę powierzchni do szorowania.
    stanowczo odradzam małe wanny `trójkątne` mniejsze od 120 cm ,ponieważ wyglądają dosyć kiepsko,wtedy lepsza jest prostokątna.wszyscy którzy takie wanny mają informuję,że jest to tylko moja opinia .
    tak nawiasem mówiąc jeżeli ktoś chcę kupić taką 140x140 mam do sprzedania .dla mnie minusem jest jej kolor czerwony,ale może dla kogoś jest to plus.
    HEJ!

  11. #11

    Domyślnie

    Prostokątna jest dla dwóch osób a trójkątna dla trzech. Chociaz licząc kąty to ..............Decyzja należy do ciebie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony