dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 55
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie prezent dla 6-latki

    Mam problem...za chwilę dzień dziecka i 6 urodziny córki. A ja nie wiem co jej kupić. Mam mnóstwo lalek, gier, ubrań...sama też nie ma konkretnego pomysłu na prezent, poza kolejną lalką....podpowiedzcie co fajnego można kupić..

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    szczudła ..... dzisiaj widziałam na mojej ulicy kilkoro dzieciaków własnie ze szczudłami ,które świetnie sie bawiły

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Wędkę , taką malutką!!!!!!! Może potem powędkować z tatusiem.
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Ew-ka, muszę się rozejrzeć.
    Stukuś, tata nie wędkuje
    Czekam na dalsze propozycje

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Kurcze, nie mam dziewczynki więc i doświadczenia w tym temacie. Moi chłopcy chodzą za to na urodziny do koleżanek więc parę razy kupowałam:
    - ładną szkatułkę na dziewczęcą biżuterię (najlepiej, żeby miała kilka przegródek, szufladki itp.)
    - jeśli córka lubi malować, to jakieś dobre farby lub artykuły plastyczne
    - rolki

  6. #6

    Domyślnie

    księgę zagadek albo coś w tym rodzaju żeby móc razem się dobrze bawić : czytasz zagadkę - dziecko próbuje dojść do odpowiedzi, jest okazja do rozmowy, wyjaśnień wielu zjawisk i świetnej zabawy - nie pamiętam dokładnie tytułu , najwyżej jak Cię zainteresuje to po południu zerknę
    - monopol/ scrable - może jeszcze ciut za wcześniej ale powolutku ...

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    monopol i rolki ma....wiem w czym jest problem...po prostu ma za dużo rzeczy..

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Małe akwarium i kolorowe rybki!
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Stukuś, jesteś monotematyczny

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    No to:wiatrówkę ( nie ma związku z wodą............)
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    A co ona najbardziej lubi robic?
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Hmmm 6.latka
    Pierścionek. Tani ale z duuużym świecącym oczkiem, w droższej wersji srebrny
    pościel z postaciami z bajek
    błyszczące kredki, albo zestaw z duuużą ilością kolorów
    Książeczkę z lalką i wycinanymi ubrankami z papieru - ulubiona zabawa mojej córki w tym wieku i długo potem
    różowy zegarek, może być z lalką barbie na blacie. Na rękę lub na ścianę.
    ładny obrazek
    fototapetę z ulubioną bajką

    Generalnie w tym wieku cieszą duperele

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    EZS, wszystko to ma Mbz, lubi śpiewać, tańczyć, rysować, bawić się...jak każde dziecko. Jeden prezent już wymyśliłam. Dostanie matę do tańczenia. Tylko nie wiem jaką powinnam kupić. Na drugi prezent czekam na propozycje.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    wiesz co, to straszne, co piszesz. Czy ona jeszcze czegoś CHCE? A może zamiast kupować kolejną zabawkę zabierz ją z mężem na cały dzień gdzieś. Np do ZOO, na wspaniałe lody. Tak, żeby cały dzień była tylko z wami, albo tylko z tobą i żebyście robili coś ekstra???

    PS - jeżeli ma rodzeństwo, to BEZ rodzeństwa

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Dobry pomysł z tym dniem tylko dla niej, bo chyba ma malutką siostrę, która absorbuje sobą rodziców.

    Ja zawsze dzieciom i małym i starszym i dorosłym też kupuję książki. Może dlatego, że sama uwielbiam je dostawać. Ale moim zdaniem lepsza książka niż jakaś duperela.
    Przy okazji polecam jedną:
    http://www.sklep.gildia.pl/literatur...ie-dla-antosia

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Dobry pomysł z tym dniem tylko dla niej, bo chyba ma malutką siostrę, która absorbuje sobą rodziców.

    Ja zawsze dzieciom i małym i starszym i dorosłym też kupuję książki. Może dlatego, że sama uwielbiam je dostawać. Ale moim zdaniem lepsza książka niż jakaś duperela.
    Przy okazji polecam jedną:
    http://www.sklep.gildia.pl/literatur...ie-dla-antosia
    Kurcze, ja mam tak samo................lubię kupować na prezenty coś co sam bym chciał dostać...............ale przy drugim kołowrotku na rocznicę ślubu, już żona marudziła.........
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Ewa, cowszem chce...kolejna lalkę, kolejnego pet shopa, kolejną płytę z piosenkami, kolejną grę. Wcale nie chodzi o to, że ma tych zabawek dużo i jej się w tyłku przewraca. Po prostu 10 barbie, 30 pet shop, czy kolejny domek dla lalek nie jest jej potrzebny. Książek ma bardzo dużo i wolałabym jej kupić coś innego. Zresztą te zabawki są na przysłowiowe 5 minut. Dlatego szukam inspiracji na coś fajnego, niepowtarzalnego, coś czego nie ma. Na gwiazdkę kupiliśmy jej miniwieżę i prawdziwy mikrofon. Troche przegięcie, ale sprawiło jej to ogromną radość, bo uwielbia śpiewać.

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bold
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    to może prawdziwego kucyka, do ogródka.
    http://www.allegro.pl/listing.php/se...&change_view=1

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    A moze cos fajnego na sportowo - jakas fajna skakanke np.?
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    Ewa, cowszem chce...kolejna lalkę, kolejnego pet shopa, kolejną płytę z piosenkami, kolejną grę. Wcale nie chodzi o to, że ma tych zabawek dużo i jej się w tyłku przewraca. Po prostu 10 barbie, 30 pet shop, czy kolejny domek dla lalek nie jest jej potrzebny. Książek ma bardzo dużo i wolałabym jej kupić coś innego. Zresztą te zabawki są na przysłowiowe 5 minut. Dlatego szukam inspiracji na coś fajnego, niepowtarzalnego, coś czego nie ma. Na gwiazdkę kupiliśmy jej miniwieżę i prawdziwy mikrofon. Troche przegięcie, ale sprawiło jej to ogromną radość, bo uwielbia śpiewać.
    Ale właśnie tu jest problem. Oczywiście, że ona chce 10 barbię. Bo pokazują w reklamach, bo koleżanka ma blondynkę albo murzynkę. Co nie znaczy, że ona o tym marzy. Ot, zobaczyła to chce.
    Ja też popełniałam ten błąd. Myslałam, że kolejne coraz wymyślniejsze prezenty będą ją cieszyć. Aż kiedyś zobaczyłam, że najlepsza zabawa jest kawałkiem kory a ukochana zabawka do kąpieli to łódeczka wystrugana przez męża. I powiedziałam STOP. Do czasu, aż skończy rozsądny wiek 9-10 lat nie kupujemy żadnych drogich prezentów,. Drobiazgi - tak, spinkę do włosów, jakieś świecące kredki itd. Ale same urodziny obchodzimy z pompą (choć nie kinder party, bo chodziła do kuzynki i się nudziła). Ot coś, czego na codzień jej nie wolno, czego nie robi a chce. Czasem ZOO, czasem Aquapark a czasem jej po prostu pozwalałam zakładać moje szpilki i brać moje cienie i robiliśmy sesję fotograficzną. A potem dostawała swoje najładniejsze oprawione zdjęcie. Wiesz jaka była radość?
    itd. Do prezentów wróciliśmy dopiero niedawno (moja ma 13 lat) a i to dostaje to, co baardzo chce i musi na to poczekać czasem i rok. Wiesz- znacznie bardziej się cieszy
    Przypomniało mi się, jak byłyśmy w Londynie, Zuza miała 8 lat. Zaraz na początku wypatrzyła sobie lalkę- taką świecącą ze skrzydłami, tęczową. No, bajer za 35p. Zbierała pół roku wszystkie pensy walające się po domu, kieszonkowe, zamiast jeść loda (a lody uwielbia) dostawała równowartość np 2 funty do skarbonki. To było wyrzeczenie! Po pół roku uzbierała 20 p. Na urodziny dołożyłam jej brakujące 15p i poszła do sklepu. Wiesz, że ta lalka stoi do dziś na honorowym miejscu a niezjedzone lody wspomina do tej pory
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 26-05-2010 o 20:26

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony