dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 55
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    na sama mówi, że chce opaskę do włosów, kolejną
    Bold, kucyk nie wchodzi w grę

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    To kup opaskę. Nie widzę problemu.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    decyzja zapadła. Kupiłam zestaw 3 książek o Martynce (akurat była przecena). Dostanie je na dzień dziecka. A na urodziny matę do tańczenia, którą już zamówiłam.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja też mam córkę w wieku 6 lat i ten sam problem z prezentami. Denerwują mnie lalki którymi bawi się pół godziny i póxniej o nich zapomina, więc ostatnio dostawała:
    - pościel ze Scooby Doo- uwielbia!
    - ręcznik z Królewną Śnieżką- na basenie panuje rewia ręczników
    - plecak z namalowanymi jakimiś "bajerkami"
    - bluzki, koszulki itp, które obfitują "na maxa" w cekiny, koraliki i brokat (oczywiście tematyka dziecięca)

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Moja sześciolatka właśnie dostała matę do tańczenia i... to było pudło! W ogóle jej to nie interesuje. Tańczyć lubi, chodzi na taniec towarzyski w przedszkolu i na balet po południu, ale ta mata z tańcem niewiele ma wspólnego. Trzeba trafiać w strzałki w odpowiednim momencie, nie jest to łatwe, bo strzałki lecą szybko, a moje dziecko nie lubi porażek (wiem, to jest problem i jakoś usiłujemy nad nim pracować). Żałuję, że nie kupiliśmy maty z jakąś grą dla dzieci, ale te wydawały mi się zbyt infantylne.
    Nasze gwiazdy dostają wspólne (znaczy dla nich trzech od nas, babci i cioci) prezenty na Dzień Dziecka. Była duża trampolina, tarcza do darta, w tym roku myśleliśmy nad basenem, ale jakoś pogoda nie zachęca do zakupu.
    Na szczęście o lalki, pet shopy i inne takie "modne" bajery nie woła wcale. Dziwi mnie też to, że chociaż większość dziewczynek na balecie występuje w różowych tiulowych spódniczkach i "baletowych" body, Małgo nawet raz nie wspomniała, że takie chce. Ma baletki (prawdziwe, nie z H&M), bo taki był wymóg i to jej wystarcza.
    Dziewięciolatka zapytana, co jej kupić na urodziny, powiedziała, że właściwie niczego nie potrzebuje (no fakt), a marzy tylko o jednej rzeczy - koniu! Oczywiście żywym. Wiem jednak, że ostatecznie malutka owieczka też by ją ucieszyła. Mnie też, bo strzygłaby trawę w ogrodzie. Niestety, małż, nie wiedzieć czemu, się nie zgadza. W końcu znaleźliśmy na allegro ładny plecak szkolny z koniem i zamówiliśmy go. Za resztę kasy (składkowa) pewnie wybierze sobie jakieś nowe Schleichy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #26

    Domyślnie

    Mój 6-latek właśnie 11 czerwca też będzie miał urodziny ("szóste"). Generalnie lubi klocki Lego. Już w Boże Narodzenie kiedy dostał taki duży zestaw Straży Pożarnej to zamówił na Urodziny Posterunek Policji. Szukamy o wiele wcześniej na allegro, żeby kupić jak najtaniej bo bardzo drogie są te zestawy. No cóż najlepsze jest potem to że mama i tata muszą siedzieć z synkiem i układać te klocki. Fajnie jak trwa to 30 minut, gorzej jak po 3 godzinach nie mogę wstać z podłogi bo moje "stare" ciało odmówiło posłuszeństwa.
    Teraz jestem w domu na zwolnieniu i mam zamiar zrobić przegląd zabawek. Jedne wyrzucić (które nie nadają sie do niczego), inne chcę schować i wyciągnąć za jakiś czas.

    agnieszkakusi może faktycznie taki dzień spędzony tylko z nią przez Was obojga byłby dla niej czymś najlepszym.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    u nas furorę zrobiły bajki do słuchania - po wieczornej porcji czytania Młody jeszcze pół godziny słucha

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Mymyk, Sylwia ma zamówione książki z klubu Disneya. Przychodzą raz w miesiącu, a z każdą książką jakiś mały upominek plus płyta z bajką do słuchania. Wieczór wygląda tak, że najpierw jest bajka czytana, a potem słuchana
    Agduś, matę widziała u swoich koleżanek i była zachwycona. Mam nadzieję, że jej się spodoba

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    U nas też bajki do słuchania zrobiły furorę. Najpierw czytanie (aktualnie po raz trzeci, bo trzeciej córce, czytamy całą Narnię), a potem słuchanie do zaśnięcia. Na koniec rodzice robili obchód (teraz już tylko Małgo zasypia przy słuchaniu) i wyłączali wieże.
    Może to inna mata jest. Mam nadzieję, że Małgoś się do swojej kiedyś przekona.
    Klocki Lego też kiedyś kupowaliśmy. Trochę dziewczyny podostawały - już nie w zestawach, ale za to dużo. Przez jakiś czas budowały namiętnie, a potem im przechodziło. teraz od czasu do czasu młodsze wyciągają je i budują... stajnie. Za to figurki zwierząt firmy Schleich to jest dla nich przebój. Mogą się bawić godzinami.
    O, jeszcze przypomniało mi się, że u nas świetnie się spisuje worek z IKEI, taki wiszący do huśtania się. Nie wygląda na to, żeby miał się kiedyś znudzić. No i fajny jest też worek sako - kupiliśmy im na Dzień Dziecka w zeszłym roku - wspólny - takie największy. Sama chętnie oglądam wieczorkiem film leżąc na nim (przyjemnie się zasypia).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #30

    Domyślnie

    w zeszłym miesiącu byłem u mojej chrześnicy na urodzinach. Zażyczyła sobie grę kłamczuch (chociaż jest od 8 lat ale reklamy zrobiły swoje) i bluzeczkę ancymonkę (z ancymonki.pl) bo mają jej koleżanki. Kupiłem, dziecko zadowolone, to najważniejsze

  11. #31
    Banned
    gosiaka1

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    14

    Domyślnie

    nie wiem czy jeszcze temat aktualny ale może choc innym podpowiem na przyszłość: otóż jestem zwolennikiem raczej kreatywnego spedzania czasu z dziećmi niz obsypywania ich kolejnymi, nieprzydatnymi rzeczami. Próbuję przekazać tez dziecku aby nie postrzegało czy urodzin czy Dnia Dziecka czy jakiegokolwiek innego świeta przez pryzmat otrzymywani aprezentów. Dlatego często gdzieś wychodzimy calą rodziną, jedziemy na piknik czy robimy wspólnie coś na co czasu nie ma normalnie. Ostatnio bylismy w planetarium: http://www.kopernik.org.pl/planetarium/ Młody był zadowolony i bardzo mu się podobało-a mąż interesował się róznie bardzo jak syn więc cała rodzina zadowolona

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W Berlinie jest muzeum techniki, nie wiem czy to warszawskie jest podobne? Ale muzeum jest super.

  13. #33
    Banned
    lordi

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    12

    Domyślnie

    Byłam w tym warszawskim ale nie byłam w tym berlińskim więc nie potrafię porównać-to w Wawie jest naprawdę fajne.

  14. #34

    Domyślnie

    Problem jest jednak w tym, że nie każdy mieszka blisko stolicy i może tam podjechać. A co myślicie o bum bum rurkach na prezent? Idę na urodziny do 6 letniej dziewczynki. Znajoma z pracy doradziła mi te rurki, ale ja nawet nie wiem co to dokładnie jest. Oczywiście wiem jak to wygląda - ze zdjęć w necie, ale czy to jest fajne?

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    Mam problem...za chwilę dzień dziecka i 6 urodziny córki. A ja nie wiem co jej kupić. Mam mnóstwo lalek, gier, ubrań...sama też nie ma konkretnego pomysłu na prezent, poza kolejną lalką....podpowiedzcie co fajnego można kupić..
    Ja myślę że można kupić jakiś fajny ciuch z fajnym obrazkiem czy jakimś hello kitty: to zależy ile dziecko ma lat oczywiście. Mój to już mówi że jest "dorosły" a tak na serio to ma 14 lat to kupuje mu takie koszulki http://www.megakoszulki.pl/ Wybiega po podwórku jak coś się popruje to kupuję następną jakoś nie stać mnie na koszulki za 100zł jedna w galeriach handlowych..
    Ostatnio edytowane przez tynkuj ; 27-06-2014 o 14:45

  16. #36
    Banned
    dzinko

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Iwanowice
    Kod pocztowy
    62-862
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosiaka1 Zobacz post
    nie wiem czy jeszcze temat aktualny ale może choc innym podpowiem na przyszłość: otóż jestem zwolennikiem raczej kreatywnego spedzania czasu z dziećmi niz obsypywania ich kolejnymi, nieprzydatnymi rzeczami. Próbuję przekazać tez dziecku aby nie postrzegało czy urodzin czy Dnia Dziecka czy jakiegokolwiek innego świeta przez pryzmat otrzymywani aprezentów. Dlatego często gdzieś wychodzimy calą rodziną, jedziemy na piknik czy robimy wspólnie coś na co czasu nie ma normalnie. Ostatnio bylismy w planetarium: http://www.kopernik.org.pl/planetarium/ Młody był zadowolony i bardzo mu się podobało-a mąż interesował się róznie bardzo jak syn więc cała rodzina zadowolona
    Fajny pomysł i dla dziecka i dla osoby dającej prezent, dziecko się czegoś może dowiedzieć przez formę zabawy a my spędzimy trochę czasu z dzieckiem a chyba to jest bezcenne

  17. #37
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maripo1738

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Włoszczowa
    Kod pocztowy
    29-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja swojemu synkowi kupiłam taki gadżecik i szalał na urodzinach jak nie wiem - ehhh taka mała rzecz a cieszy na Mikołaja też będzie świetnym prezentem
    [usunełam link do sklepu - chodzi o tablet dotykowy dla małych dzieci]
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-11-2014 o 20:38

  18. #38

    Domyślnie

    Miesiąc temu moja sześciolatka miała swoje urodziny i dostała poszewki na pościel z księżniczkami Disneya (bardzo lubi oglądać takie bajki). Cieszyła się bardzo i zaraz chciała iść spać Na mikołaja kupie jej chyba kolejny komplet, bo tego w księżniczki nie chce mi oddawać do prania

  19. #39
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    justaan

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Wrocałw
    Kod pocztowy
    54-402
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    wiesz co, to straszne, co piszesz. Czy ona jeszcze czegoś CHCE? A może zamiast kupować kolejną zabawkę zabierz ją z mężem na cały dzień gdzieś. Np do ZOO, na wspaniałe lody. Tak, żeby cały dzień była tylko z wami, albo tylko z tobą i żebyście robili coś ekstra???

    PS - jeżeli ma rodzeństwo, to BEZ rodzeństwa
    Popieram, stokrotnie lepsze niż kupować kolejną rzecz, która prędzej czy później znudzi się i wyląduje w kącie.

  20. #40
    Banned
    Kineta

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Wawel
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie można przesadzać z tymi prezentami aż tak bardzo.. Po jakimś czasie się znudzi i zostanie rzucone w kąt - lepiej już dziecko gdzieś zabrać tak jak to było wspominane w tym temacie

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony