dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał jolka55 Zobacz post
    idę w przyszłym roku na urodziny do 5 letniego chłopca Mały jest wielkim fanem Boba Budowniczego więc wymyśliliśmy żeby kupić mu łózko w kształcie koparki Załącznik 328550 Takie łózko znalazłam w sklepie internetowym [moderowano] Czy cena 1800 złoty to dużo czy mało za takie łóżko. Wymiary: 99,5 wys x 100 szer x 232,5 dł
    Z przodu łóżka skrzynia na zabawki w kształcie wielkiej łychy. Nogi w kształcie kół i opon. Mały pewnie byłby zachwycony. Na ścianach w jego pokoju wiszą plakaty z Boba Budowniczego, ma kilkanaście zabawek z tej serii, pościel.
    Trochę nie za duży budżet ogólnie na prezent na 5 urodziny? Wiem, że każdy rodzic chce uszczęśliwiać dzieci ( a już zwłaszcza swoje), ale chyba nie ma sensu ich przyzwyczajać od małego, że obsypywane są drogimi prezentami, bo potem ciężko będzie im się pogodzić z faktem, że nagle coś się może zmienić. Ja jestem zwolennikiem drobnych prezentów albo wspomnianych wcześniej wypadów do ZOO, muzeów itp. Ostatnio jak moja córka miała 8 urodziny to dostała lalkę, a potem wybraliśmy się właśnie do Zoo i była w siódmym niebie

  2. #42

    Domyślnie

    Ja kupiłabym puzzle edukacyjne lub klocki edukacyjne i do tego jakies kolorowanki
    REKLAMA NA FM JEST PŁATNA

  3. #43

    Domyślnie

    moja corka skonczyla w kwietniu 6 lat, prosilam aby rodzina nie kupowala zabawek tylko jakies ksiazki
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  4. #44

    Domyślnie

    Aksamitka świetny pomysł

    Moja córcia jako jedyna pociecha w najbliższej Rodzinie jest ciągle zasypywana prezentami i powiem szczerze ,że mam tego dość , bo na urodziny dostaje tyle prezentów ,że głowa boli. Na Mikołaja co dom to prezent Głupio mi mówić każemu ,że nam sie to nie podoba , bo jeden zrozumie a drugi się obrazi...

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a oni myśla, że jak nie dadzą prezentu to wy się obrazicie

  6. #46

    Domyślnie

    być może , ale to juz dochcodzi do przesady...

    dlatego bardzo podoba mi się pomysł z książkami

  7. #47

    Domyślnie

    ja tez staram sie dawac ksiazki (dostosowane do wieku), albo podpytuje co chcieliby na prezent. wole uzyteczne niz zeby mialo posluzyc 5 minut
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  8. #48
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Jest wiele pomysłów na prezent dla dziecka. Sama mam córkę w tym wieku i na dzień dziecka zamierzamy zorganizować jej jakoś ciekawie czas. Wybierzemy się do sali zabaw albo do zoo jeśli pogoda się uda. Zauważyłam ,że dla dziecka bardziej zadowalający jest czas spędzony we dwoje niż nawet najdroższe prezenty.
    Pewnie dostanie również coś słodkiego. Córcia lubi ptasie mleczko. Najbardziej waniliowe Wedla chociaż ostatnio posmakowało jej również ptasie mleczko o smaku sorbetu truskawkowego:

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcin.prawda

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    54-217
    Posty
    10

    Domyślnie

    Tablet
    Moja chrześnica ma telefon, na którym rozmawiamy na skype czasami

  10. #50

    Domyślnie

    Teraz dziewczynki w jej wieku przepadają za Krainą Lodu, także może kupisz jej coś związanego z tą bajką? Teraz jest tego sporo, także na pewno coś znajdziesz.

  11. #51
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Najpopularniejsze dla dziewczynek to są lalki. Jestem na bieżąco, bo musiałem kupić jedną chrześnicy ostatnio. Takie lalki z bajek są na [reklama] . Jest tam właśnie wspomniana Kraina Lodu czy Merida.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 07-08-2017 o 11:54

  12. #52

    Domyślnie

    Laleczka z Krainy Lodu to świetny pomysł! Każda mała dziewczynka chciałaby Elzę.

  13. #53

    Domyślnie

    Jeśli jeszcze szukasz inspiracji, to może lalka Dziewczynki uwielbiają bawić się w dom, a plącząca lalka wzmaga tylko matczyne instynkty. Na pewno dziewczyna ucieszy się z takiego prezentu.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 06-11-2017 o 16:15 Powód: Reklama

  14. #54

    Domyślnie

    Hej
    A ja szukam pomysłu na prezent dla taty na Dzień Ojca. Myślicie, że , to fajny pomysł na upominek? A może macie jakieś inne pomysły? Z góry dziękuję za pomoc!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 18-06-2020 o 16:15

  15. #55

    Domyślnie

    Kubek to dobry pomysł ale ja wole bardziej praktyczne prezenty, może jakaś wycieczka?

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony