dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie beznadziejna wyszukiwarka

    Ta wyszukiwarka to jakas masakra.

    Powtarzam watki bo nie jestem w stanie dotrzeć do wczesniejszych wypowiedzi.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

  3. #3

    Domyślnie

    Witam
    Również jestem zdania, że obecna wyszukiwarka jest do niczego. W starej wersji forum wpisując szukane słowo / słowa i zaznaczając wyświetlanie postów, pojawiały się konkretne posty z szukaną frazą, natomiast obecnie mimo zaznaczenia, że chcę znaleźć posty wyskakują całe tematy. Przecież nie jestem jasnowidzem i nie wiem na której np. z 245 stronie będzie poszukiwana przeze mnie fraza.
    Bardzo proszę Admina o odpowiedź czy istnieje możliwość wyszukiwania konkretnych wiadomości bez konieczności przeglądania całego tematu?

  4. #4

    Domyślnie

    Na razie nie istnieje, choć sprawa wyszukiwarki była sygnalizowana setki razy na starym (działała, ale z błędami) i nowym (działa jeszcze gorzej) forum.
    Link do tego wątku przekazałem informatykom
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #5

    Domyślnie

    Oprócz "kulawej" wyszukiwarki zgłosiłem też samo indeksowanie postów, bo do wczoraj - poza czterema najnowszymi wpisami, jakie było widać w czyimś profilu, nie można było zobaczyć innych nowych, a jedynie te napisane dawno temu; miałem nawet wrażenie, że ten dystans się systematycznie zwiększa, bo po zmianach w kwietniu była to doba czy dwie, a teraz bodaj ponad dwa miesiące.
    Tu już dzisiaj jest zmiana - wyszukiwarka postów danego usera (dostępna w profilu oraz przez kliknięcie nicka i wybór opcji "Zobacz posty") już "widzi" wszystkie posty, także te najnowsze, wiec indeksowane są na bieżąco
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  6. #6

    Domyślnie

    "Zaawansowana wyszukiwarka" NIE widzi nowych postów kiedy szukam autora. Sprawdzone przed chwilą.
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony