dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie dobry kierownik do budowy w okolicach Gniezna

    Witam,

    nie wiem czy to dobre miejsce na zamieszczenie tego tematu. W razie czego proszę o jego przesunięcie.

    Poszukuje dobrego, doświadczonego, a przede wszystkim zaangażowanego kierownika budowy, który nie tylko mi doradzi, ale także skontroluje pracę wykonawców (dom 120 m - glina, lekki spadek na gruncie).

    Zakres prac szerszy zatem nieco niż ten obowiązkowo wynikający z ustawy prawo budowlane. Proszę o polecenia ale tylko tych, z którymi mieliście Państwo do czynienia osobiście. Plus podanie cen jakie mogą sobie ewentualnie zażyczyć za zwiększony poziom zaangażowania i tzw. nadzoru inwestorskiego.
    enja

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    1
    Cytat Napisał dawidlawecki Zobacz post
    1
    Cytat Napisał eugenia Zobacz post
    Witam,

    nie wiem czy to dobre miejsce na zamieszczenie tego tematu. W razie czego proszę o jego przesunięcie.

    Poszukuje dobrego, doświadczonego, a przede wszystkim zaangażowanego kierownika budowy, który nie tylko mi doradzi, ale także skontroluje pracę wykonawców (dom 120 m - glina, lekki spadek na gruncie).

    Zakres prac szerszy zatem nieco niż ten obowiązkowo wynikający z ustawy prawo budowlane. Proszę o polecenia ale tylko tych, z którymi mieliście Państwo do czynienia osobiście. Plus podanie cen jakie mogą sobie ewentualnie zażyczyć za zwiększony poziom zaangażowania i tzw. nadzoru inwestorskiego.

  4. #4

    Domyślnie

    nie rozumiem. Co to znaczy 1 ? Nie widzę tego pliku załączonego.
    enja

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,

    jak kierownik budowy który będzie cały czas pod tel., który dzienne odbiera nawet
    10 telefonów z różnymi problemami, który sam dzwoni i pyta się jak postępy,
    który dwa razy dziennie nawet pojawia się na budowie to tylko dobry kierownik budowy okolice Gniezna MARCIN PIECHNIK
    tel.600392271
    .


    INFORMACJA DLA ADMINISTRATORÓW:
    Post ten nie jest żadną kryptoreklamą tylko faktem, powyżej opisanego kierownika, który
    aktualnie nadzoruje moją budowę. Wpis jest cennym zródłem informacji dla przyszłych
    i aktualnych inwestorów, co stanowi nadrzędną idę tego forum.

    Gorąco polecam !
    Ostatnio edytowane przez dawidlawecki ; 04-06-2010 o 20:10

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Adam Karas

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Pan Marcin Piechnik nie jest profesjonalistą, dodzwonienie do niego graniczy z cudem. Co chwile mówi że wszystko załatwi, tylko nic nie robi, nie mogę go polecić chyba że chcecie stracić mnóstwo nerwów i czasu. Również muszę zmienić kierownika, ponieważ nie potrafi dotrzymać żadnego terminu a ile zdrowia przy tym natraciłem to szkoda słów. Jednym słowem odradzam.

  7. #7

    Domyślnie

    Przepraszam za oczernienie P. Piechnika. To było kłamstwo z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez Mieczysław Jankowski ; 07-12-2022 o 21:26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony