dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 76 z 76
  1. #61

    Domyślnie

    na czerwono zaznaczone zmiany, czarne prostokąty to nowe umiejscowienie kominów (tak mniej więcej )

  2. #62
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karla25

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    My również jesteśmy zainteresowani projektem szach 2g. na razie jesteśmy na etapie załatwiania dokumentów i mamy nadzieję na wiosnę ruszyć z budową. W projekcie martwi nas trochę mała kuchnia dlatego gdyby ktoś mógł nam przesłać zdjęcia z budowy, a nawet z ukończenia już domu na adres [email protected] to bylibyśmy bardzo wdzięczni.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  3. #63
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gest

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cześć
    Od kilku dni głowię się nad znalezieniem dogodnego miejsca na zrobienie małego podpiwniczenia w Szachu, w ramach spiżarki. Czy ktoś z budujących coś takiego robił? Macie jakieś propozycje?

    Pozdrawiam

  4. #64
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darek.5

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Dęblin [email protected]
    Kod pocztowy
    08-521
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gest Zobacz post
    Cześć
    Od kilku dni głowię się nad znalezieniem dogodnego miejsca na zrobienie małego podpiwniczenia w Szachu, w ramach spiżarki. Czy ktoś z budujących coś takiego robił? Macie jakieś propozycje?

    Pozdrawiam
    W spizarce jest naprawde malo miejsca zeby zrobic podpiwniczenie, ja zrobilem piwnice tylko pod tarasem

  5. #65
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gest

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał darek.5 Zobacz post
    W spizarce jest naprawde malo miejsca zeby zrobic podpiwniczenie, ja zrobilem piwnice tylko pod tarasem
    I nie ma problemów z wilgocią, wentylacją i przemarzaniem?

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darek.5

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Dęblin [email protected]
    Kod pocztowy
    08-521
    Posty
    5

    Domyślnie

    nie ponieważ piwnica pod tarasem jest odizolowana od strony domu 15 cm styropianem

  7. #67
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Gorzata
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Witajcie Szachowicze/ Szachiści...
    Jest ktoś może z Was na etapie urządzania wnętrz?
    Do stanu deweloperskiego jeszcze trochę mi brakuje, ale zaczęłam się już zastanawiać co i gdzie ustawię. Musze przyznać, że nie mam pomysłu jak zaaranżować parter. Chciałabym na całości mieć płytki, ale nie mam zupełnie pomysłu jak podzielić parter na strefy żeby wszystko ładnie wyglądało.
    Może macie jakieś pomysły, albo macie to już za sobą?

  8. #68

    Domyślnie

    W naszym Szachu na parterze na całości będzie podłogówka + jednakowy gres we wszystkich pomieszczeniach. Ponieważ salon, jadalnia, kuchnia i korytarz są nie jako otwartą przestrzenią to wymyśliliśmy że to będzie najlepsze rozwiązanie. Bez łączenia kolorów


    Cytat Napisał Gorzata Zobacz post
    Witajcie Szachowicze/ Szachiści...
    Jest ktoś może z Was na etapie urządzania wnętrz?
    Do stanu deweloperskiego jeszcze trochę mi brakuje, ale zaczęłam się już zastanawiać co i gdzie ustawię. Musze przyznać, że nie mam pomysłu jak zaaranżować parter. Chciałabym na całości mieć płytki, ale nie mam zupełnie pomysłu jak podzielić parter na strefy żeby wszystko ładnie wyglądało.
    Może macie jakieś pomysły, albo macie to już za sobą?

  9. #69

    Domyślnie

    Hey! A kupowaliście Szacha przez pośredników, czy bezpośrednio na http://www.dominanta.pl/ ?

    Pozdrawiam szachistów zapalonych

  10. #70
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gest

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał michael_28 Zobacz post
    Hey! A kupowaliście Szacha przez pośredników, czy bezpośrednio na http://www.dominanta.pl/ ?

    Pozdrawiam szachistów zapalonych
    Ja kupiłem od mojego architekta adoptującego projekt.

  11. #71

    Domyślnie

    Ja kupiłem w firmie Extradom - odradzam stanowczo współpracę !
    Waldek

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldek1978 Zobacz post
    Ja kupiłem w firmie Extradom - odradzam stanowczo współpracę !
    Mi się tak właśnie wydaje, że najlepiej kupić projekt bezpośrednio u twórców danego projektu. Przecież to oni znają go najlepiej. O projekcie Opałek na przykład pojawił się niedawno taki fajny artykuł u nich:
    http://www.dominanta.pl/blog/?postid=89
    Pozdrawiam z Lublina!

  13. #73
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anetaanna

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Węgierska Górka
    Kod pocztowy
    34-350
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. Mam małe pytanie. Czy powiększał Pan okna na parterze, czy są wg projektu?
    Cytat Napisał darek.5 Zobacz post
    Ja tez zacząłem budowę tego domu. W tej chwili wymurowane są bloczki fundamentowe a w tym roku mam nadzieję dojdę stropu i stropodachu. Po adapatacji dom jest wydłużony o 0.5 m i okna dachowe na poddaszu z lewej strony są podniesione do góry tak aby zachować odległość od granicy 4 m. Szerokość działki 15.22m.Lokalizacja Dęblin. Gdyby ktoś mógł się podzielić fotkami z realizacji tego projektu. [email protected] Pozdrawiam

  14. #74
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anetaanna

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Węgierska Górka
    Kod pocztowy
    34-350
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. My mamy przewidziana piwnicę pod garażem. z pomieszczenia gospodarczego zrobiona jest klatka schodowa.
    Pozdrawiam
    Cytat Napisał Gest Zobacz post
    Cześć
    Od kilku dni głowię się nad znalezieniem dogodnego miejsca na zrobienie małego podpiwniczenia w Szachu, w ramach spiżarki. Czy ktoś z budujących coś takiego robił? Macie jakieś propozycje?

    Pozdrawiam

  15. #75
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anekubr3

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetaanna Zobacz post
    Witam. My mamy przewidziana piwnicę pod garażem. z pomieszczenia gospodarczego zrobiona jest klatka schodowa.
    Pozdrawiam
    Witam
    My też zaczynamy budowę naszego szacha może ktoś ma już jakieś zdjęcia z wnętrza salon kuchnia piętro w stanie surowym jak to wygląda to bardzo proszę o wrzucenie jak nie na forum publiczne to na mojego maila jestem z Sosnowca.Zastanawiam się czy nie podnieś ścianki kolankowej czy nie będzie za nisko w pokojach na piętrze. pozdrawiam aneta [email protected]
    Ostatnio edytowane przez anekubr3 ; 04-07-2013 o 09:09

  16. #76
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotrdwojak

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-792
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia_k72 Zobacz post
    Witam! Szukam ludzi zainteresowanych projektem SZACH 2G... Osoby które chcą zrobić adaptację tego projektu... Może ktoś już go buduje... Przeszukuje neta i nic...
    Witam serdecznie,

    Jestem zainteresowany budową SZach 2G+, czy Państwo już zbudowali do? I czy ewentualnie mozna go obejrzeć

    Pozdrawiam

    Piotr

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony