dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 160
  1. #21

    Domyślnie

    No proszę NETbet wpadł nawet do mnie

  2. #22

    Domyślnie Witam w klubie samosiów budowlanych.

    Pozdrawiam was serdecznie i życzę wam wytrwałości,miłych urzędników ,klawego kierownika budowy,dobrych rabatów na materiały budowlane no i przede wszystkim dużo szczęścia.Ja buduję też sam od 2 lat i mam w tej chwili SSZ, w tym momencie skończyła się kasa ale powolutku zawsze się coś zrobi.Narazie udaje się mi budować bez kredytu hipotecznego (lichwa!!!)i mam nadzieję ,że uda się tak dalej ciągnąć (raz na kiedy wspieram się kredytem np.na okna).Życzę wam powodzenia i uporu w dąrzeniu do celu.

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Taki wykop to i ja bym chciala miec, ale ja mam dol jak wyrwa po bombie
    Baj de łej tez bedziemy teraz prad podlaczac ...
    Ostatnio edytowane przez MusiSieUdac ; 23-03-2011 o 13:06

  4. #24

    Domyślnie

    Przy fundamentach może brat pomoże po szkole no i na ojca mogę liczyć.

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar adamoos
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Korwinów pod Częstochową
    Posty
    204
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Nie no, kopara mi opadła jak widzę ręczne ściąganie humusu w pojedynkę. My też jedziemy z budową własnymi rękami, ale aż takimi hardkorami nie jesteśmy. Z drugiej strony żałuję, że nie ściągałem sam, bo miałem na to całe lato a kopara mi zrobiła na działce taką rozpierduchę, że chyba dopiero za 3 lata to uprzątnę. Z perspektywy czasu to bym chyba ściągał humus ręcznie. Wytrwałości życzę, tym bardziej, że chatka większa niż nasza. Będę podglądał, pozdrawiam.

  6. #26

    Domyślnie

    Hardcore to był w zeszłym roku jak równaliśmy działkę (słowa Żony)

  7. #27

    Domyślnie

    Też pragne sie przywitać...
    Właśnie zaczoł się najlepszy okres w waszym życiu...
    Życzę powodzenia...


    P.S.
    Co raz częściej dochodze do wrażenia, że tylko ja nie mam dziennika założonego

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inż. Zobacz post
    Co raz częściej dochodze do wrażenia, że tylko ja nie mam dziennika założonego

    ...no właśnie...

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    no właśnie - Inż. to podobnie jak tomraider (przy caaaaałym wielkim szacunku) - doradza, a nie ma u nich gdzie pomarudzić...

  10. #30

    Domyślnie

    No właśnie Inż. czemu nie masz dziennika? A po marudzić możecie u mnie w komentach.

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Hej, pogoda Ci sobote popsula tak jak u nas- tez padal snieg na przemian z deszczem i sloncem, ale nic to ladnie lecicie dalej. Lawy sie robia jak nic

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Lilianette
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    świętokrzyskie
    Posty
    226

    Domyślnie

    Witam budowlańców, piąteczka za odwagę budowania samemu, zawsze to taniej a budowa idzie jak trzeba bez niespodzianek.

    Trzymajcie się, będę zaglądać

  13. #33

    Domyślnie

    Wiem, wiem spokojnie, już chyba nie długo coś urodzi się w kwestii dziennika...
    Będziecie mogli pomarudzić...
    A propo pogody... dochodzę do wniosku, że ciekawym zjawiskiem jest to, że u was śnieg a ja w sobotę próg pod drzwi wylełem, i nadproże nad dzwiami (innymi), a później jak szron zszedł z deskowania dachu garażu to postawiłem rusztowanie na dach, żeby zacząć wykończenie szczytu budynku...
    Dobra, dobra wiem... Załuż wreście dziennik Inż.!!! (to sam do siebie)

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Pieknie to wszystko u Was wyglada, i jak rowniutko kopane Robi sie coraz ciekawiej,oj tylko czekac na zdjecia z prac na placu boju

    Inz z mila checia poczytalabym Twoj dziennik budowy,ktorego nie ma

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Zone masz taka jakbys szesc zon mial, tak Ci sprytnie kreci zbrojonko. Tak trzymac-powodzenia

  16. #36

  17. #37

    Domyślnie

    Żonkę mam SUPER Ze strzemionami to się spisała.

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    No pieknie Panie, pieknie Niech Wam pogoda dopisze we wtorek

    Nam sie akurat udalo kupic pogieta stal w cenie stali na metry, wiec jak nie widac roznicy to po co wyginac, tak czy siak swojego zbrojenia nawet w 50 h sami bysmy nie ukrecili. Potem zbrojarz sie na nas zalil ze gdyby wiedzial ze takie trudne to by nie bral..


    Odnosnie poziomu, to my nabijalismy gwozdzie. Zlapalismy szlaufwaga gorny poziom lania w narozach, potem rozciagnelismy zylke pomiedzy, ponabijalismy gwozdzie co 1,5m i sciagnelismy zylke. Gwozdzie daly nam poziom.
    Tasma moze Ci sie odkleic. Tak czy siak wlasnie pada i sie nam podlewa, zycze tego samego farta, Slonca przy zalewaniu i deszczu zamiast podlewania

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał verterix Zobacz post
    ... a wieczorem jeszcze raz teść i tata ( znaczy TATY czy jakoś tak BasH nazywa taki miks). ...
    Pozdrawiam Vert
    Ło matko Dyrettorko. Cytują mnie, prawie jak łojca Dyrretora od dziecioka spod Łodzi A tak w ogóle dopiero spojrzałem, że my prawie krajany, bo ty kaszebskie a ja borowiackie plemie. Nie tak daleko jakby co. Pozdro!

  20. #40

    Domyślnie

    No my prawie ziomki jesteśmy A cytować trzeba trafne określenia co by potomni nie pozapominali.

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony