dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 28
Pokaż wyniki od 541 do 549 z 549
  1. #541

    Domyślnie Witaj

    Niestety ciagle sie wprowadzamy i jeszcze nie mamy fug w wiatrolapie. Kontaktowalismy sie z Toba tylko Mailem - sms nie byl od nas. ;(
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0661 (Small).JPG
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	177483Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0647 (Small).JPG
Wyświetleń:	258
Rozmiar:	71,4 KB
ID:	177484

    Cytat Napisał Havena Zobacz post
    ProARNI, jest slicznie! Chyba mam takie same kafle w wiatrolapie. Jaka daliscie fuge?
    Czy to Ty wyslalas do mnie SMS na poczatku stycznia?

  2. #542

    Domyślnie

    Witam, Jestem bardzo zainteresowana zakupem projektu domu Krzyś. Śledze ten wątek od początku i przekonały mnie Wasze opinie na jego temat. zastanawiam się nad powiększeniem pokoi na poddaszu kosztem tarasu. Chciałabym jednak zobaczyc wygląd domu po takich zmianahc. wiem że niektórzy z was zdecydowali się na takie kroki. Moge prosic jakieś zdjęcia? dodatkowo przesyłam mojego maila [email protected]. Będe bardzo wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam gorąco i nei mogę się doczekać kiedy będę mogła zamieścić fotografie mojego"Krzysia"

  3. #543

    Domyślnie

    Witam,
    posiadam do sprzedaży niewykorzystany projekt Krzyś, z podwójnym garażem.
    516899936

  4. #544
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LoKKus

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam. Również chciałbym poruszyć temat ciągu wstecznego w kominie. My niestety walczymy z tym zjawiskiem od początku użytkowania. Przewinęli się "fachowcy" z różnych firm kominiarskich - ale niestety w większości to oni się znają na sprzedaży i montażu a zasady działania już ich nie obchodzą. Opinii tyle ilu fachowców. Dzwoniłem do horyzontu - głową w mur - wszystko zgodnie z jakimiś ( jakimi ? ) przepisami ( wysokość komina, odległość od kalenicy itd. ) Podesłali telefonicznie ludzi od Schiedela - jeden telefon i dalej temat się urwał...

  5. #545

    Domyślnie

    Witam!
    Chyba 2 lata temu spotkalismy sie pod Gorzowem?
    Nasz do w 90 % gotowy, ale z kominem mamy ten sam problem. Na tym forum czytalem ze ktos juz
    to reklamowal w horyzoncie i chyba nawet mu przyznali racje zejest blad.
    Ja wlasnie dzisiaj zakladam strazaka i zobaczymy jak bedzie. Mam nadzieje ze pomoze...

    Pozdrawiamy!

    Cytat Napisał LoKKus Zobacz post
    Witam. Również chciałbym poruszyć temat ciągu wstecznego w kominie. My niestety walczymy z tym zjawiskiem od początku użytkowania. Przewinęli się "fachowcy" z różnych firm kominiarskich - ale niestety w większości to oni się znają na sprzedaży i montażu a zasady działania już ich nie obchodzą. Opinii tyle ilu fachowców. Dzwoniłem do horyzontu - głową w mur - wszystko zgodnie z jakimiś ( jakimi ? ) przepisami ( wysokość komina, odległość od kalenicy itd. ) Podesłali telefonicznie ludzi od Schiedela - jeden telefon i dalej temat się urwał...

  6. #546
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    LoKKus

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dokładnie. Spotkaliśmy się.
    Mamy strażaka założonego. Rezultatu brak. Przy silnym wietrze z zachodu ( od zachodu właśnie mamy komin ) niestety wiatr hula w kominie. Robiłem już rozeznanie i w Horyzoncie i u wielu fachowców. Nikt nie jest w stanie nam pomóc.

    Przy okazji apel do wszystkich, którzy mają podobny problem i próbowali kontaktować się z Horyzontem, może będziemy w stanie wspólnie coś zdziałać?

  7. #547
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Havena
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    981
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Hej hej, jak tam, krzysiomaniacy? Jak Wam się mieszka?

  8. #548
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pawalara

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Havena Zobacz post
    Hej hej, jak tam, krzysiomaniacy? Jak Wam się mieszka?
    Cześć Havema. Mieszka się świetnie. U nas jeszcze sporo roboty szczególnie na działce. Ale jesteśmy zadowoleni.

  9. #549
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    LiwuniaKurunia

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Bydgoszc
    Kod pocztowy
    85-309
    Posty
    1

    Domyślnie Rzuty ze zmianami?

    Witam, czy ktos kto skonczył budowe Krzysia moglby podzielic sie zdjeciami czy rzutami ze zmianami jakie wprowadził? Szukam inspiracji na mojeho krzysia. Serdecznie dziekuje, [email protected]

Strona 28 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony