dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 57 z 57
Pokaż wyniki od 1.121 do 1.126 z 1126

Domyślnie

Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    dobra ale to jutro i na mail wrzuc, bo tu sie nie da zalacznikow wstawiac i z nr telefonu jakby sie pojawily jakies pytania
    bo na dzisiaj to ja mam plan taki:
    Ok, meil poszedł. Ale z czystej ciekawości TXB jest lepszy od TPB?

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Kod pocztowy
    09-472
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Płock, Warszawa, Cała Polska

Domyślnie

hmmm z wczoraj ostatni mail 22:16 i pozniej troche spamu sprawdz czy poszedl sprzedaz@med-bud.pl

kanie obrodzily, ale nie tak jak ostatnio
    Dostawca materiałów (cała PL)
    Styropiany: na elewacje / na podłogę / na fundament
    Dekoracje na elewacje: imitacja deski / panele kwarcowe / imitacja piaskowca

Systemy elewacyjne:
    grunt, klej, tynk, siatka
    Dodatki:
    narożnik, bonia itp.-też są ale już się nie mieści w stopce.

Nie pisz PW kliknij >> Czat <<
    Obejrzyj moje filmy na YT

Domyślnie

Mam pytanie. Czy poprawnie będzie gdy na styropian położęy sie zaprawę i siatkę Bolid i na to tynk Caparol? Wykonawca mnie zaskoczył swoją "kreatywnoscia" mimo że uzgodnione było tynk Caparol.

Domyślnie

Czy można użyć klejów do siatki i styropianu marki caparol, a potem grunt oraz tynk z grienplasta? Czy takie połączenie będzie dobre?

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Kod pocztowy
    09-472
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Płock, Warszawa, Cała Polska

Domyślnie

Cytat Napisał Zerko1 Zobacz post
    Czy można użyć klejów do siatki i styropianu marki caparol, a potem grunt oraz tynk z grienplasta? Czy takie połączenie będzie dobre?
    systemowo - nie
    w praktyce - mozna
    pytanie: ale po co ?
    jak dla mnie uzasadnienienie ma wyrzucenie siatki z greinplasta i podmianka na siatce caparol-a
    Dostawca materiałów (cała PL)
    Styropiany: na elewacje / na podłogę / na fundament
    Dekoracje na elewacje: imitacja deski / panele kwarcowe / imitacja piaskowca

Systemy elewacyjne:
    grunt, klej, tynk, siatka
    Dodatki:
    narożnik, bonia itp.-też są ale już się nie mieści w stopce.

Nie pisz PW kliknij >> Czat <<
    Obejrzyj moje filmy na YT

Domyślnie

Rozmawiałem z wykonawcą i stwierdził, że jeśli jest taka potrzeba to możemy zmienić z Bolixa na Caparola. Czyli byłoby to tak, że styropian jest przyklejony Bolixem. A na styropian kładziony będzie zaprawa + siatka z Caparola i na to tynk Caparol (na etapie uzgodnień zrezygnowałem z tynku Bolixa na rzecz Caparola).
    Czy ma to sens czy może zostawić już wszystko z Bolixa i na cały "system Bolixa" nałożyć tynk Caparol?

Strona 57 z 57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia