dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 60
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 1183
  1. #1061

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Obejrzyj z dźwiękiem wszystko omówione
    a rzeczywiście, przepraszam , zona nie pozwala włączać dźwięku )))) - ogląda film

  2. #1062
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcin0011

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam! Ja zastanawiam się nad tynkiem silikonowym firmy Knauf albo Kosbud-SL premium. Który polecacie?

  3. #1063
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ptaszniko

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    66

    Domyślnie

    Witam czytających Był wczoraj u mnie na oględzinach wykonawca, który będzie za kilka dni kładł tynk. Mam do Was takie pytania. Czy po około 10 miesiącach od momentu wykonania ocieplenia domku z lat 60-tych (styro 12-stka biały Austrotherm, siatka + klej bodaj Sempre) trzeba to gruntować? Jeśli tak to najlepiej czym?

    Co do kwestii samego tynku. Chłopak mówił, że wcześniej najczęściej robili na Sempre i bodaj Ceresit silikonowo-silikatowy. Po przeprawach (nie pamiętam o co dokładnie chodziło) to teraz Caparol i rzadziej Greinplast. Czy Greinplast będzie droższy i czy warto dołożyć?
    Wokół domu rosną 2 stare jabłonie. Czy któryś z rodzajów tynków dostępnych na rynku będzie "łapał" mnie brudu?

  4. #1064
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ptaszniko

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    66

    Domyślnie

    Ktoś coś? Bardzo proszę

  5. #1065
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Tak ale poważnie czasu nie ma
    Czasami weekend też trzeba zrobić i odpocząć.
    A w tygodniu praca.

    Jeżeli warstwa siatki nie wymaga napraw dodatkowych grunt xp i tynk tnb z dodatkiem ux -a będzie bardzo fajnym wyborem
    Brakuje czasu po prostu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #1066
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ptaszniko

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    66

    Domyślnie

    Czyli radzisz iść w stronę tynku nanosilikonowego z Greinplasta? Ten dodatek UX - co to jest? Mam około 200 metrów do położenia tego tynku. Stary prawie 60-letni dom, nie wiem czy ładować aż tak w niego pieniądze, no chyba, że na prawdę warto.

  7. #1067
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Fighter,

    a co sądzisz o tynku Northpol? Wykonawca pewnie ma dobre marże na nim, ale chodzi mi o samą jakość.

    Nie wiedziałem, że świadczycie usługi. Jestem z Gdyni, może się jakoś skomunikujemy odnośnie "zrobienia" domu w tym roku - masz czas?
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  8. #1068
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Fighter,

    a co sądzisz o tynku Northpol? Wykonawca pewnie ma dobre marże na nim, ale chodzi mi o samą jakość.

    Nie wiedziałem, że świadczycie usługi. Jestem z Gdyni, może się jakoś skomunikujemy odnośnie "zrobienia" domu w tym roku - masz czas?
    Nigdy o nim nie słyszałem.
    Mam czas bo mi się posypał ten rok przez covid. Zapełniam grafik właśnie i sam nie wiem co na jakim etapie jest
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #1069
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Ratpaw
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-531
    Posty
    4.453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Czyli jednak niektórych tynków nie znasz

    Na temat tego Northpola nie mogę znaleźć żadnych opinii, więc na pewno go sobie odpuszczę. Złożyłem u Was zapytanie ofertowe na Caparola i Greinplasta, zobaczymy ceny, pomyślimy. Niestety źle się do tematu zabrałem, ale czas naglił i teraz muszę urabiać wybranego wykonawcę na zmianę materiałów, na których pewnie ma spore marże. Jak dostane od Was wycenę materiałów, to podam dokładniejsze dane co do budynków do wytynkowania. Będziemy w kontakcie.
    --
    Dom pasywny podpiwniczony, 230 m2
    Gdynia

  10. #1070
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ratpaw Zobacz post
    Czyli jednak niektórych tynków nie znasz

    Na temat tego Northpola nie mogę znaleźć żadnych opinii, więc na pewno go sobie odpuszczę. Złożyłem u Was zapytanie ofertowe na Caparola i Greinplasta, zobaczymy ceny, pomyślimy. Niestety źle się do tematu zabrałem, ale czas naglił i teraz muszę urabiać wybranego wykonawcę na zmianę materiałów, na których pewnie ma spore marże. Jak dostane od Was wycenę materiałów, to podam dokładniejsze dane co do budynków do wytynkowania. Będziemy w kontakcie.
    Ok. Ja do końca tygodnia wycięty jestem zupełnie z życia biurowego. Ale Konrad z pewnością odpisze.
    Nie da się znać wszystkich jak coś powstało rok temu w garażu lokalnie to nie będę znać. Może być dobre , może być bardzo kiepskie.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #1071
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    2dni poza biurem, jest piatkowy wieczor po calym meczacym dniu, kieliszek prosecco na ktory zasluzylem jak nigdy od wielu lat.
    Zrealizowalem swoj cel zalozony iles lat temu.
    Wracam poprzegladac kwejki i koty w internetach...
    nawyk - spojrzec na fb, mail, muratora... wszedzie po kilka wiadomosci. oferta, pytanie, doradztwo, cos tam cos tam....
    ech...

    ale kilka pytan typu "sluchaj... moj wykonawca chce robic na "nazwa firmy" co sadzisz?" albo... u mnie w okolicy popularne sa "nazwa firmy" co sadzisz? albo: sprzedaje/robie iles tam lat i nie bylo reklamacji (to bardzo kontrowersyjne zalozenie)

    I jak odpowiedziec? przeciez nie powiem "to jest do dupy... " chociaz niektore z tych rozwiazan sa do dupy... czesc z tych ludzi wroci... za 3-4 lata z pytaniem co teraz , jak to naprawic? jak odpowiem ze do dupy to mi powiedza ze a bo Ty handlujesz czyms tam i dlatego taka masz opinie...

    Pytania tego typu ktore mi zadajecie, to jakby pytac kogos kto jezdzi na co dzien BMW M5, Mercedesem CLS AMG, Audi RS6 czy znaleziony okazyjnie na wyprzedazy Opelek, Skoda, Golf tez da rade, bo sasiad taki ma i zachwala.... i czy tym da sie jezdzic?
    no kurde... tak, da sie jezdzic, dojedzie, doczlpaie sie, doturla...

    natomiast jest pewna roznica: pomiedzy Skoda a Audi RS6 jest przepasc cenowa kilkuset tysiecy zarowno w zakupie jak i serwisie.

    pomiedzy dobrym systemem docieplen a "takim sobie" jest kilka tysiecy roznicy w zakupie, natomiast dobry bedzie bezobslugowy i trwaly dlugo, taki sobie bedzie szybko wymagal serwisowania (malowania, szpachlowania, odgrzybiania etc)

    i elewacji nie wymienia sie jak samochodu co 3-5-8 lat. ona ma sluzyc dluzej.
    dlatego jeszcze raz. i od razu zaznaczam i od nich zaczne w klasie premium moja konkurencja
    STO - ISPO
    Dryvit
    praktycznie niedostepny w naszym kraju BASF
    i to co mam w ofercie
    Greinplast
    Caparol

    u kazdego z tych producentow znajdziemy generalnie dobre lub bardzo dobre rozwiazania, niektore sa "niewypalami" samymi w sobie z racji potrzeby rynku aby miec cos co "przechodzi inwestycyjnie na blokach" - np wszystkie sisi-srisi

    Czy posrod tej "reszty" jest cos fajnego? znam wielu... bardzo bardzo wielu... mialem stycznosc, mam opinie, odpisywanie za kazdym razem indywidualnie - powaznie... Waszych pytan sa setki jak nie tysiace rocznie, takich samych, a szczera odpowiedz odnosnie co niektorych producentow moglaby spowodowac, ze wytocza mi proces w sadzie, po co mi to.

    Caparol z swietnego producenta stal sie w mojej opinii na przestrzeni lat gorszy, natomiast spadal z wysokiego poziomu... jezeli 625konne M5 straci polowe swojej mocy i tak polknie wszystkie wypasione skodziany.

    Dlatego: nie pytaj mnie o imie , walcz z ostrym cieniem mgły (joke, sam nie wiem o co chodzi)

    zatem jeszcze raz : nie pytaj mnie czy ta lepianka o ktora pytasz da rade... to bez sensu... no da rade, ale za kilka tys na calej elewacji, ktore chcesz zaoszczedzic, a ktora z robocizna i tak kosztuje kilkadziesiat tys jest bez sensu.

    Chcesz mojej rady - bede miec czas - odpowiem. Zadzwon - latwiej mi przekazac kilka zdan telefonicznie niz odpisywac.
    chcesz ode mnie cos zamowic - fajnie, to moja praca, dzieki Twojemu zamowieniu cos zarobie, w zamian za to dostaniesz jezeli chcesz cala moja wiedze na tacy - tylko zapytaj. jezeli uwazasz ze to dla Ciebie zbyt skomplikowane i wolisz na miejscu - zadzwon - odpowiem Ci.
    Jezeli twierdzisz ze nie chcesz mnie "dorabiac" wybierz produkty z konkurencji ktora wymienilem: STO i Dryvit lub jesli gdzies znajdziesz mieszalnik i zatowarowanego w system docieplen dystrybutora - BASF-a - bedzie to bardzo dobry wybor.

    Czy sa inni producenci wsrod tej reszty? moze tak, moze nie... gdy kilka lat temu Caparol przestal mi odpowiadac (jak sie przyzwyczaisz ze masz 625hp pod noga to oczekujesz ze za chwile bedzie min 700 a nie 530... ) bo jak dla mnie Caparol zrobil krok w tyl, musialem znalezc alternatywe. Macie pojecie jakie to trudne? i jakie niebezpieczne gdy dba sie o wlasna marke i zaufanie jakie udalo sie wypracowac np tu?
    Greinplast byl przeze mnie wprowadzany delikatnie i ostroznie przez 5 lat, po 5ciu latach - jest fajny, ma pewne minusy(kazdy ma) ale to detale, caloksztalt jest swietny, a i tak pomimo 5 lat np nie mam przetestowanych wszystkich produktow, elewacyjnie - zdecydowana wiekszosc.

    To by bylo na tyle, ide przejrzec jeszcze PW na FB
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #1072
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Jak zwykle do rzeczy kolega fighter, za to cenię takich ludzi co potrafią obiektywnie powiedzieć o produktach a nie tylko chwalić swoje a inne to be, dobrze że chce się koledze odpowiadać na pytania i dzielić się wiedzą, dużo się dowiedziałem z odpowiedzi na forum którymi się podzieliłeś.
    Nie znam się na tynkach czy klejach ,pewnie bym kupił to co by mi zaproponowali w składzie budowlanym a czeka mnie ocieplenie domu 250 m2 , np słyszałem o klejach i tynkach Sempre z ofert w necie jak i z ofert okolicznych firm wykończeniowych które mają w swojej ofercie kompletne systemy dociepleniowe oparte właśnie na klejach i tynkach sempre a wybiera się grubość styro i kolor tynku. Oraz znałem z rozmowy na targach w 2019 r z przedstawicielem Termoorganiki ich produkty, ale nie wiedziałem że dla nich produkuje sempre, pytanie czy to ten sam produkt w innym opakowaniu i droższy czy może sempre robi dla termoorganiki lepsze wyroby?.

    Jeśli kolega fighter1983 chciałby się podzielić jeszcze swoją wiedzą byłbym wdzięczny a myślę że i inni też / no może poza konkurencją z kiepskimi towarami /
    No bo mam dylemat co zrobić , wiem że trudno dokładnie wyliczyć ilość materiału potrzebnego na dom, ile worków zamówić kleju ile tynku ? zamówić więcej to co zrobić z tym co zostanie ? 1 worek kleju to ujdzie ale kilkanaście ? a co dopiero z tynkiem jak jest droższy 10ciokrotnie , zamówić na styk ? a jak braknie ? to co domawiać i płacić znowu za przesyłkę paletą ? jak braknie worek kleju ostatecznie można kupić na składzie ale z tynkiem znowu kłopot bo jak dobrać odpowiedni kolor?.

    Mnie prawie obojętne komu dam zarobić na marży czy koledze czy komuś innemu , ale nie chciałbym mieć problemu logistycznego z brakiem towaru albo z namiarem i na tym tracić pieniądze . Stety lub niestety mieszkam na śląsku Cieszyńskim więc daleko od Medbud-u choć za samo kolegi doradztwo i pomoc wypadało by skorzystać z oferty medbudu .
    Jakoś nie zauważyłem w okolicznych składach budowlanych reklam ww przez kolegę fighter1983 klejów i tynków np STO - ISPO , Dryvit nawet greinplasta, jedynie jakieś noname
    Sempre , termoorganika i Weber , ten ostatni wydaje się że chyba musi być lepszy niż no name bo dużo droższy.

    Co by kolega doradził co zrobić ? , zamawiać on line polecane produkty ale jak wyliczyć potrzebny materiał czy szukać w okolicy , zamawiać ale pewnie też będzie zamawiane pod moje zamówienie konkretna ilość
    Dom w trakcie wykańczania wg planu "przy głogowej 1, 2,4 i własnej koncepcji: 123m2 zabudowy, 184 m2 użytkowej, ~156 m2 ogrzewanej podłogowo + garaż , kotłownia nieogrzewana . Ściany pustak keramzytobetonowy 25 cm, dachówka betonowa Brass cisar. Okna 3 komorowe 3 uszczelkowe o Uw 0.7 do 0.8, drzwi stalowe wikęd thermoprestige , brama krispol 60mm.
    ściany 20cm styro. grafit, dach 30 cm piana PUR, podłoga coś 14 cm szary grafit

    Ogrzewanie : od 22.12/2021 PC LG therma V 9kW

  13. #1073
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    radzimy sobie z logistyka.
    dokladne dane wejscia ile mamy mkw do ogarniecia i okazuje sie ze to sie da dosc precyzyjnie policzyc.
    Rzadko kiedy uzywa sie "dosylania" lub odbierania.
    poza tym to nie pierwszy rok obslugi calego kraju i nie tylko, dostarczamy tez do Belgii i Holandii - tu jakby cos braklo to bylby problem bo paletka to 800netto i 5dni min.
    Po kraju w razie w paleta 900kg to raptem 105zl netto i 24/48h
    zwlaszcza ze dostawa "do" na terenie PL bardzo czesto nie jest zwizana z zadnymi kosztami dostawy, co najwyzej trzeba skompletowac od nas z placu uzupelniajace rzeczy, ktorych nie da sie po prostu wyslac bezposrednio od producenta.

    Co ze zwrotami: trzeba oszacowac czy warto, bo jak zostaje 3-4 worki po 20zl to lepiej na olx po 15zl wystawic lub sasiadowi sprezentowac W przypadku produktow 10x drozszych od standardowego - w zasadzie to tylko klej Carbonit jest taka pozycja - jego ilosc da sie precyzyjnie wyliczyc. poza tym zazwyczaj jest tak, ze ludzie decydujac sie na stosowanie Carbonitu raczej go domawiaja, bo znajduja dla niego jeszcze dodatkowe miejsca do zastosowania w trakcie. przyklad mial byc na cokol jedynie... ale jak sie zobaczy go "na zywo" jaki jest zaraz przychodzi do glowy "kurcze... slup przy wejsciu.... dzieciaki mi moga rozwalic" tez dam tam Carbonit

    Pytalem w forum eksperckim e-rzecznika termoorganika o to, czy maja jakies wyniki badan i od kiedy sempre juz nie produkuje dla nich klejow, byl taki watek niedawno o wlasnie sprzedawcy netowym, ktory wszytsko ma najlepsze najtansze i najfajniejsze w tym system docieplen Sempre.
    watek wisi: https://forum.muratordom.pl/showthre...-TO-KS-i-TO-KU

    odpowiedzi brak.

    Niewygodne pytanie, przeoczone, lub brak danych, lub niewygodna odpowiedz.
    Watek do sprzeatniecia pod dywan cos mi sie wydaje i odpowiedzi sie nie doczekam.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #1074
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź, a wątek w dziale porad ekspertów też śledzę ale jak zauważyłeś odpowiedzi brak.
    Chodziło mi o różnicę w cenie kleju do ceny tynku , gdzie worek kleju 30 zł a wiaderko tynku prawie 300 i dwa worki kleju można sobie darować ale już dwa wiaderka tynk nie bardzo
    Dom w trakcie wykańczania wg planu "przy głogowej 1, 2,4 i własnej koncepcji: 123m2 zabudowy, 184 m2 użytkowej, ~156 m2 ogrzewanej podłogowo + garaż , kotłownia nieogrzewana . Ściany pustak keramzytobetonowy 25 cm, dachówka betonowa Brass cisar. Okna 3 komorowe 3 uszczelkowe o Uw 0.7 do 0.8, drzwi stalowe wikęd thermoprestige , brama krispol 60mm.
    ściany 20cm styro. grafit, dach 30 cm piana PUR, podłoga coś 14 cm szary grafit

    Ogrzewanie : od 22.12/2021 PC LG therma V 9kW

  15. #1075
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ptaszniko

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gorlice
    Kod pocztowy
    38-300
    Posty
    66

    Domyślnie

    Jeśli już padły porównania i tynk silikonowy Sempre Azuro to taki Opel to jak dla mnie nic więcej nie trzeba. Mamy w rodzinie Opelka 25 lat (stuknęło w maju) to niech ten tynk też z nami tyle bezproblemowo będzie. RS6? Nie dziękuję, przejdę się

  16. #1076

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Nigdy o nim nie słyszałem.
    Mam czas bo mi się posypał ten rok przez covid. Zapełniam grafik właśnie i sam nie wiem co na jakim etapie jest
    To może i 220m2 w okolicach Gdańska udałoby się wcisnąć na ten rok?

  17. #1077
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzsiek85 Zobacz post
    To może i 220m2 w okolicach Gdańska udałoby się wcisnąć na ten rok?
    niewykluczone, ale powaznie musze chwile miec zeby sie pozbierac do kupy.... bo nic nie wiem.
    Covid rozwalil grafik, trzeba zapelniac na cito, bo ludzie musza miec prace, ze 30 ofert "in progress" na roznych etapach, czesc potwierdzona, czesc nie, czesc sie projektuje, czesc klient nie wiedziec po co chce negocjowac ceny , czesc sie zmienia. do tego leje co chwila i to co otwarte teraz wykonawczo nie da sie konczyc.

    najpiekniejsze i najbardziej trafne okreslenie na chwile obecna - jeden wielki b...l sie zrobil.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #1078
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ptaszniko Zobacz post
    Jeśli już padły porównania i tynk silikonowy Sempre Azuro to taki Opel to jak dla mnie nic więcej nie trzeba. Mamy w rodzinie Opelka 25 lat (stuknęło w maju) to niech ten tynk też z nami tyle bezproblemowo będzie. RS6? Nie dziękuję, przejdę się
    niech sluzy jak najdluzej
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #1079
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Do kolegi fighter 1983
    Odnośnie informacji z postów wyżej o współpracy Sempre i Termo-organiki otrzymałem od sprzedawcy info że kiedyś Sempre robiło dla Termo-organiki ale teraz mają swoją fabrykę w Pyrzycach aż tyle albo tylko tyle, o jakości produktów nie dowiedziałem się nic , z opisu są bardzo dobre

  20. #1080
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    e_nygma

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Skoczów okolice
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    282

    Domyślnie

    Edycja, przeglądałem stare posty i potwierdziło się to co mi podał przedstawiciel termo-organiki ,że już sami produkują chemię w Pyrzycach, kiedyś brali od sempre.
    Ale nadal nie wiadomo jak z jakością , kazdy swoje chwali.
    Nikt nie chwali się czym zrobił dobrze , piszą tylko ci co im się coś nie udało.
    Tyle lat ,tyle budów tysiące elewacji a opinii brak he he.
    Na razie w okolicy znalazłem oferty Webera, TO i sempre , no i jeszcze jakieś lokalne produkty .

Strona 54 z 60

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony